Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « Bojnownik - czy mogę mieć ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bojnownik - czy mogę mieć ?  (Przeczytany 9845 razy)
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #15 : Styczeń 10, 2007, 16:41:46 »

 Grin
ojojojoj
to tylko jak ty patrzysz z zewnatrz.

jesli chcesz wiedziec, co twoj bojek bedzie widziec, siedzac w twoim akwarium, musialbys sam wsadzic glowe do wody i sie rozejrzec.
 Grin

...jemu sie nic nie bedzie odbijac. On bedzie widziec twoj pokoj
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Hunter55
Nowy
*
Wiadomości: 17



« Odpowiedz #16 : Styczeń 11, 2007, 18:13:27 »

ufff... dzięki. Grin
Zapisane
Neo_94
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #17 : Styczeń 16, 2007, 15:26:28 »

Na 80% neonki i bojek będą sie podgryzać, więc musisz uważać
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #18 : Styczeń 16, 2007, 19:05:41 »

No cóż nigdy w całej swej przygodzie z rybkami (obecnie mam paletki + BOJOWNIK Smiley ) nie zauważyłem, aby bojusie ganiały neonki, nie wiem dlaczego ludzitak uważaja, ale ja mam 6 naleśników (paletek  Cheesy ) + 11 neonków czerwonych + 5 neonków czarnych + kakadu + BOJOWNIK + denne i krewetki filtrujące. Wiele razy miałem połączenie bojek + neon (nie tylko czerwnony ale i innesy ) i nigdy nie zauważyłe agresji z którejś strony  Wink (spójrz na moj avatar, super bojuś no nie  Wink Cheesy sam na takiego poluję  Smiley  Cool)
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #19 : Styczeń 16, 2007, 21:03:47 »

ja tez mam 5 neonkow i bojka i bojek jest jedna z najspokojniejszych ryb w akwa. To juz skalary, pretniki albo molinezje sa gorsze...
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
malgosia
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #20 : Styczeń 17, 2007, 16:18:15 »

Bojownik samiec + 2samice nie mogą być razem ,przynajmniej u mnie .Mój bojownik jest wyjątkowo nerwowy Angry,ciągle się  rzuca i rządzi.To czy możesz mieć bojownika z innymi rybami to też sprawa charakteru tego określonego samca ???Mój to >:Ddiabeł  zamęczyłby  samice i już . Angry  Zaznaczam że posiadam odpowiednie kryjówki dla samic i czytałam już chyba wszystko na ten temat , Grin ,przy okazji strony o bojownikach w większiości nie działają Sad Huh Mam pytanie jak długo samica może nie jeść , bo moja zrobiła sobie 2 dni przerwy, dziś chyba coś (1sztukę) zjadła .Jest troche apatyczna Huh Huh Huh papa papa
Zapisane
męczykoń
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #21 : Styczeń 17, 2007, 23:18:53 »

jesli Twoj bojek jest tak agresywny w stosunku 2 samic to proponuje dolozyc jeszcze jedna samice i obserwowac, powinno byc tak ze samiec goniac jedna samice daje pozostalej dwojce spokoj i moga sobie one odpoczac potem sytuacja powtarza sie z nastepna samica a ta co byla poprzednio goniona teraz odpoczywa i tak dalej-rozumiesz? Smiley
bojek zazwyczaj bedzie gonil samice gdyz taka jest juz natura ryb (samiec sciga samice)- co ciekawe u ludzi jest to ostatnio na odwrot  Wink
jesli bojek ma pionowe paski na ciele to znak ze jest "gotowy", sprawa charakteru jest wd mnie istotna, mozesz trafic na bojka zabojce ps."masa" Cheesy a rownie dobrze na bojka wersje "boibojka"; ja mialem jednego z tych o charakterze wyjatkowo zlym, nie przejawialo sie to w jakiejs szalonej agresywnosci w stosunku do wszystkiego, ale kiedy ktos mu przeszkadzal potrafil sie bardzo zlosliwie odgryzc, byl "cichą" rybką ale kiedy musial zalatwic swoja sprawe dzialal brutalnie, mozesz rowniez spotakc bojka ktory caly czas plywa przy szybie i stroszy sie na swoje odbicie i na takiego ktory w ogole tak nie robi i glownie przesiaduje w grocie z ktorej bezpiecznie rozglada sie co sie dzieje w akwarium, jak widzisz charakter u bojowniikow ma znaczenie, na kryjowke polecam (sam stosuje) lodyge bambusa, pieknie wyglada i chcoc nieco odzwierciedla naturalne srodowisko bojownikow, ile samica moze nie jesc-dokladnie nie wiem, moj samiec niczego nie dotykal troszke ponad miesiac i zyje, pzdr papa
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #22 : Styczeń 18, 2007, 08:56:10 »

Cytuj
co ciekawe u ludzi jest to ostatnio na odwrot
Bo statystycznie facetów jest więcej, więc dziewczyny muszą się starać, żeby w końcu na lodzie nie zostać  Grin
Zapisane

Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #23 : Styczeń 18, 2007, 10:04:42 »

Musimy się bardziej starać bo Wy byście chętnie zasiedli przed komputerem i na forum akwarystycznym pierdoły pisali zamiast nas do kina czy na dyskotekę zaprosić Grin
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #24 : Styczeń 18, 2007, 11:06:17 »

(samiec sciga samice)- co ciekawe u ludzi jest to ostatnio na odwrot  Wink

... a w jakich rejonach to tak jest? Moze do Was wpadne i skoczymy do jakigeos pub'u...  Grin
... mnie tu w trojmiescie juz dawno nikt nie sciga  Cry - moze to dlatego ze mnie juz jedna doscignela  Cry
shit

czy na dyskotekę zaprosić Grin
nie nosi sie drewna do lasu....  Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2007, 11:07:55 wysłane przez Oswald » Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #25 : Styczeń 18, 2007, 12:09:18 »

nie nosi sie drewna do lasu....  Grin

Z takim podejściem nikt Was ścigał nie będzie... no może prócz żony  Grin

Mykam, nie dział na pogaduszki...  Lips Sealed
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2007, 12:11:36 wysłane przez Emi » Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #26 : Styczeń 19, 2007, 00:02:57 »

Rozbawiła mnie ta rozmowa dlatego nie będzie ostrzeżeń, ale żeby sprawiedliwości było za dość, muszę powiedzieć, że rozmowa zeszła z tematu.
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: