Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie ulokować akwarium??  (Przeczytany 1416 razy)
Ojla
Nowy
*
Wiadomości: 14


« : Sierpień 15, 2006, 16:25:14 »

Obecnie moje akwarium znajduje sie w pomieszczeniu z oknem na poludnie, jednak jest to male okno i niewiele naturalnego swiatla oswietla moje rybcie i caly dzien swiece im lampa, jednakze nie mam problemow z glonami:) Ostatio myslalam zeby przeniesc akwa do mojego pokoju z oknem na zachod, ale czytalam ze to niezbyt dobry pomysl ze wzgledu na glony.i tutaj mam pytanie: jak bedzie korzystniej dla rybek: zachod czy poludnie??czekam na Wasze cenne dla mnie rady, ktore nieraz juz mi pomogly Cheesy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2006, 19:49:27 wysłane przez Ojla » Zapisane
kafarski
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 15, 2006, 17:42:03 »

IMVHO jeśli nie masz problemów z glonami to niech stoi gdzie jest. w południe słońce jest dosyć wysoko latem i kąt padania jest dosyć duży ,o zachodzie będzie inaczej.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: