Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: ryby są jakby smutne  (Przeczytany 3045 razy)
Tomek
Nowy
*
Wiadomości: 17


« : Luty 24, 2004, 17:07:42 »

od jakiegoś czsu moje ryby nie pływają po akwarium  niektóre trymają się powieżchni inne kryją się między roślinam wychodzą tylko na karmienie gdzie wydają się jakby normalne ale póżniej znowu to samo i zauważyłem że wieczorem po wyłączeniu oświetlenia i filtra ożywają i zaczynają pływać po akwarium ale na krótko. mam 70 l temp ok 26 stopni ph ok 7  stosuję na razie zwyłą świetlówkę ale wcześniej tak nie było a w akwa mam 2 glonojady 5 głupików 4 mieczyki 1 kiryska
Zapisane
Tomek
Nowy
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2004, 18:32:11 »

zapomniałem dodać ze mam jeszcze 2 brzanki różowe ale nie są one agresywne w stosunku do innych ryb tylko jak im coś odbije to pędzą od jednego końca akwa do drugiego i znowu się chowają
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2004, 19:06:49 »

Wyłączasz filtr?? Pewnie się podtruwają toksynami. Mogą też mieć za amło swiatła.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2004, 20:10:40 »

No i jeszcze jeden kirysek. Jest to ryba stadna. Dokup jeszcze ze cztery sztuki.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
Tomek
Nowy
*
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #4 : Luty 25, 2004, 18:31:45 »

ale czy mucszą być w tym samym gatunku?
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #5 : Luty 27, 2004, 01:24:30 »

najlepiej tak, z resztą jednogatunkowe stado wygląda ładniej niż taka bezładna mieszanina
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: