Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: scigany 112 l  (Przeczytany 18538 razy)
scigany
Zainteresowany
**
Wiadomości: 58



« Odpowiedz #60 : Luty 09, 2008, 14:38:25 »

po roslinki zawsze juz mam kolejke zaklepana
Zapisane



112l
Neony, Krewetki ... i duzo roslin
QzyN
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #61 : Luty 11, 2008, 11:13:19 »

No akwarium piękne - gratuluje Wink - możesz zdradzić dozowanie nawozów - mam taki sam zabiornik i chciałbym sprawdzić twoją recepte  Grin - piszesz że nawozisz Nawoz Planta Gainer Macro, Ferro - codziennie i Classic przy podmianie - możesz podać dokładne ilości? Uzywam takiej samej mieszanki jednak ciągle nie mogę dopracować idealnej dawki a wygląda na to że Tobie udało się to w 101% Wink
Zapisane
Mloodociany
Nowy
*
Wiadomości: 33


« Odpowiedz #62 : Luty 11, 2008, 20:15:04 »

chyba dużo cię kosztuje utrzymanie tego cuda no nie?? Efekt masz zaczadzisty, mi się zejdzie zanim dojde do tego czegoś, a jescze ojciec mnie ktuje i mówi po co ci to Cry
Zapisane
krzysiek74
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84



« Odpowiedz #63 : Luty 12, 2008, 20:01:18 »

chyba dużo cię kosztuje utrzymanie tego cuda no nie?? Efekt masz zaczadzisty, mi się zejdzie zanim dojde do tego czegoś, a jescze ojciec mnie ktuje i mówi po co ci to Cry
Nie pękaj młody początki są trudne a jak zrobisz fajne akwa to i ojcu sie spodoba Smiley
Zapisane

akwarium 200 l :
10 x kirysek pstry
3 x kirysek panda
4 x bocja wspaniała
2 x czarna molinezja
3 x skalar
10 x neon innesa
3 x ślimak ampularia
Mloodociany
Nowy
*
Wiadomości: 33


« Odpowiedz #64 : Luty 12, 2008, 20:10:43 »

chyba dużo cię kosztuje utrzymanie tego cuda no nie?? Efekt masz zaczadzisty, mi się zejdzie zanim dojde do tego czegoś, a jescze ojciec mnie ktuje i mówi po co ci to Cry
Nie pękaj młody początki są trudne a jak zrobisz fajne akwa to i ojcu sie spodoba Smiley

No powiem Ci ze tylko na to licze ale nie odbiegajmy sciganemu od tematu!
Zapisane
memozee
tańcząca z welonem
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 117



« Odpowiedz #65 : Luty 18, 2008, 18:30:45 »

chyba zacznę odprawiac modły przy zdjęciu tego baniaka   Grin  (a właśnie, jest może jakiś patron akwariów? xP)
Zapisane

zbieram na szczęście, kto się dołoży? Wink

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
janek123
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #66 : Luty 18, 2008, 19:25:44 »

Akwarium piękne jak dla mnie najlepsze na forum ma swój urok pogratulować Tongue a co do patrona to nie mam pojęcia czy taki jest Tongue
Zapisane
scigany
Zainteresowany
**
Wiadomości: 58



« Odpowiedz #67 : Marzec 13, 2008, 14:26:05 »

dozowanie to dwie dawki dozownika ferro i jedna macro. Jeszcze jedna fote znalazlem, juz wrzucam Smiley widok raczej z dalsza, ale klimat ukazuje http://img210.imageshack.us/img210/6858/komputeraquasq7.jpg
Zapisane



112l
Neony, Krewetki ... i duzo roslin
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #68 : Marzec 13, 2008, 14:45:28 »

powiem tak ......... akwarium Smiley
Nie myślałeś gdzie wystartować z nim  ?
Zapisane
Idd
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 59


« Odpowiedz #69 : Marzec 13, 2008, 17:06:52 »

omg omg omg.

jak tylko zobaczyłam twoje akwa zaliczyłam odpad [dosłownie xd] szczeny . mam je na tapecie. jest boskie. też takie chcę.. ooch. suuper! trzymaj tak dalej bo naprawdę super jest.
Zapisane

60l. , 25l. ; D
FishLover :D
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #70 : Marzec 13, 2008, 20:47:38 »

Łaał. Takiego akwa to tylko pozazdrościć Wink Super busz. Rybki muszą się tam czuć doskonale ;]
Zapisane

Coś do 112 litrów. już niedługo Wink)
szymczak16
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243


« Odpowiedz #71 : Marzec 29, 2008, 12:47:37 »

Jak dla mnie to siódmy cud Grin Jak dla mnie mogły by być tylko take aqw. z ładnie zarośniętmymi rośłinami Cheesy
Mam pytanko jak robisz przycinke to ty je tak przycinasz jak krzaki w ogrodzie ze są take okrągłe??
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #72 : Marzec 29, 2008, 13:05:07 »

jejq  Shocked ale glosi Cool
ja juz chyba 2 miesiąc sadze, wyłapuje wyrwaną, sadze, wyłapuje wyrwaną, sadzę  Undecided czasem mam ochote przerobić kirysy i zbrojki na filety  Wściekły
busz masz zawalisty Wink
fajna fota, jak ci ziele wyrasta z baniaka Wink mi czasem tak ammanka robi jak zapomnę przyciąć, lub nie mam gdzie ścinki posadzić Cool
akwa nr. 1 na forum Cool
super, trzymaj się  Afro papa
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do: