Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Akara z Maroni  (Przeczytany 12963 razy)
szatynka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 126


« Odpowiedz #15 : Czerwiec 11, 2006, 19:02:37 »

Moje gratulacje  Good ! Mam nadzieje że doczekasz się jeszcze wielu takich maluszków  Wink Powodzenia  Smiley
Zapisane
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #16 : Czerwiec 11, 2006, 19:03:51 »

Zobaczymy. Juz widze tylko 1 maluszka, może sie gdzieś pochowały. Sa mega malusie. Oglądam je przez lupę.
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #17 : Czerwiec 17, 2006, 23:08:48 »

ten prętnik jest dla nich śmiertelnym zagrożeniem!
Zapisane

malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #18 : Czerwiec 18, 2006, 07:42:21 »

Szkoda że wcześniej nie wiedziałam. Ani jedna nie przeżyła. Widziałam w sumie cztery ogonki na żwirku i systematycznie coraz mniej. Prętnik jest juz w duzym akwarium i obawiam sie, że nawet gdybym wiedziała wcześniej to i tak  bym go zostawiła do czasu aż na tyle podrośnie aby go przenieść. No ma pozycję uprzywilejowaną bo to nasza pierwsza ikrowa cudem wykarmiona rybka. Pierworodne dziecko  Wink Akary pewnie za jakiś tydzień znowu będą się trzeć, ale nie będę przenosić do krewetkarium. Rodzice strasznie źle to znoszą. W ogólnym pewnie nic sie wyrośnie, ale trudno, nie bardzo mogę cokolwiek poradzić a nie zmieści się juz w pokoju kolejne, nawet nawet 15l akwarium. Krewetkarium tez odpada bo są tam tycie krewetki, w tej chwili maja ok 2 mm.
Zapisane
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #19 : Sierpień 05, 2006, 18:05:32 »

No to temat znowu aktualny. Właśnie sie wytarły. W ogólnym. Nie mam zamiaru nic ruszać, przenosić, przekładac itp. Musza sobie dac radę same. Zawsze szansa jest. Niesamowite jest ogladanie ich. To jest piekne w pielęgnicach.
Zapisane
Bubo bubo
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 182



« Odpowiedz #20 : Sierpień 07, 2006, 19:26:56 »

Są już małe akarki?Smiley Ja sie nie mogę doczekać kiedy moje pawice zaczną sie trzeć, albo managuańskie:)
Zapisane

450 l : 6 Pterophyllum scalare,3 Ancistrus sp. 3 Platydoras costatus,  3 Hoplosternum thoracantum, 3 Crossocheilus siamensis, 4 Ancistrus sp. 5 Corydoras sp.
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #21 : Sierpień 08, 2006, 07:09:47 »

Bubo bubo przeglądaj forum. Wczoraj malzonka pisała, że niesety ale całe 112 l padło  Cry
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: