Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: kraby i krewetki  (Przeczytany 3101 razy)
kubush
Nowy
*
Wiadomości: 9


WWW
« : Wrzesień 21, 2003, 22:57:20 »

czy ktos z tego forum hoduje kraba tęczowego albo mangrowego?? albo krewetki ?? bo mam kilka pytań
Zapisane
Stanisław Wolski
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 23, 2003, 08:05:00 »

Mam od 2 miesięcy 3 krewetki słodkowodne. Rosną szybko . Tną  wszystkie roślinki o cienkich łodygach i liściach. Młodego lotosa  zmieliły doszczętnie. Ale trzymam je mimio wszystko nie wymagają żadnej szczególnej opieki
Zapisane

space
kubush
Nowy
*
Wiadomości: 9


WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 23, 2003, 14:49:44 »

ja mam dwie krewetki..jaki gatunek to nie wiem ..sa takie przezroczyste i nic nie niszczą...zjadają taki biały glon z szyb i roslin....za to małe slimaki które przyniosłem na roslinach z zoologicznego niszczą mi roslinki....
Zapisane
silurus ;)
Nowy
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #3 : Sierpień 02, 2004, 12:54:40 »

mam troche wiadomości na temat kraba mangrowego: wielkośc do 4 cm. kolor brunatny, szczypce zawsze czerwone. temp 22 25 nie nalezy trzymać razem 2 samcow bo bedą ciągle ze soba walczyć, co doprowadza do uszkodzeń odfnózy. poluje na małe rybki, więc nadaje sie tylko do trzymania z rybami ponad 10 cm. jest krabem ktory ma małe wymagania, dobrze się wspina, w akwarium powinien być korzeń wystający ponad pow. wody.
Zapisane

Łódź, Łódź i wszyscy za nami!...
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: