Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134044 razy)
grisza76
Zainteresowany
**
Wiadomości: 108


« Odpowiedz #30 : Marzec 06, 2007, 10:48:43 »

to jeszcze nic

ja zamawiałem w zoo-sklep.pl
kasę wysłałem 13.12. Rzekomo wszystko było
paczke z częścią towarów dostałem ok. 10.01.

druga paczka rzekomo wyszła do mnie 18, potem wersja zmieniła siena 25.01.

"zaginęła w akcji"

zwrot kasy na moje wyraźne i twarde żądanie otrzymałem w połowie lutego.
ODRADZAM ODRADZAM
najlepsze jest to, że szcoztki do węży trixie, których ponad 1,5 miesiąca nie było, utrzymywały się w tym samym czasie na liście "najlepiej się sprzedających"

Zero profesjonalizmu
Zapisane
didi
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 143


« Odpowiedz #31 : Marzec 06, 2007, 12:44:10 »

to faktycznie  Angry można się wkurzyć... no ja dziś dostałam mail od akwazoo, że zaczęli realizować zamówienie, czyli 6.03 - więc czekam...
Zapisane
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #32 : Marzec 09, 2007, 11:50:21 »

Mam takie pytanie. Od dawna chciałem kupić jakąś rybkę której nie ma w okolicy. Więc chciałem kupić przez intenet. Czy znacie jakiś sklep internetowy gdzie sprzedawają rybki. Chciałbym również przeglądnąć ceny innych rybek. Jeśli możecie podajcie mi jakiś link.
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

didi
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 143


« Odpowiedz #33 : Marzec 12, 2007, 16:14:35 »

Ha, paczka przyszła, wysłana już 3 dni temu, jednak nasza poczta  Wink w weekend musiała sobie odpocząć i mam ją dziś w poniedziałek 12.03, wszystko przyszło, także chyba jednak pozostanę wierna akwazoo  Cheesy a najbardziej cieszę się z odmulacza, jest świetny - od razu wypróbowałam  Cheesy
Zapisane
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #34 : Marzec 15, 2007, 21:19:01 »

Czy znacie jakiś sklep internetowy gdzie sprzedawają rybki.

jedyne to chyba Allegro ale musisz liczyc z przesylka "konduktorska" PKP za min. 25 zeta
chyba ze lubisz zdechle rybki, albo chcesz zamowic plastikowe  Wink
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
sylaskoczow
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 24


« Odpowiedz #35 : Czerwiec 03, 2007, 21:12:09 »

ja kupoje w http://sklep@krakvet.pl./
super towar w ciagu 24 godz i jest nie drogi Smiley
Zapisane
Blizniak2
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


www.AKWARIUM.iNFO.pl


« Odpowiedz #36 : Lipiec 26, 2007, 02:07:45 »

to jeszcze nic

ja zamawiałem w zoo-sklep.pl
<ciach>
najlepsze jest to, że szcoztki do węży trixie, których ponad 1,5 miesiąca nie było, utrzymywały się w tym samym czasie na liście "najlepiej się sprzedających"



Witam Państwa!
Pozwolę sobie na wtrącenie w tym wątku, ponieważ jestem właścicielem zoo-sklep.pl
3 zamówienia o których mowa dotyczyły szczotek trixie: http://zoo-sklep.pl/index.php?p1084,trixie-szczotki-do-czyszczenia-wezy-tx-8870-150-cm
Niestety przez pewien czas były trudno dostępne i stąd opóźnienie dostaw za które bardzo przepraszam. Nie zmienia to jednak faktu, że rzeczywiście komunikacja z klientami powinna być lepsza. Niestety uczymy się na błędach.

W chwili obecnej osobiście dbam aby wszelkie towary z najlepiej sprzedających się były dostępne od ręki. A towary które występują na TOP liście, a nie ma ich na magazynie nie były dostępne do zakupów. Przykład 2 miejsce TOP listy - karmnik SERA (http://zoo-sklep.pl/index.php?p558,sera-serafeed-karmnik-automatyczny).

W przyszłości zoo-sklep.pl będzieposiadał również znaczniki terminu dostaw aby klient od razu wiedział w ciągu ilu dni otrzyma zamówione towary.
Mam nadzieję, że szczere przeprosiny za opóźnienie wysyłek zostaną przyjęte przez niezadowolonych forumowiczów.

Zapisane

www.AKWARIUM.iNFO.pl - Największy polski portal akwarystyczny
www.facebook.com/AKWARIUMiNFO - Odwiedź nas na Facebooku
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #37 : Lipiec 26, 2007, 23:17:53 »

tak czy siak odradzam kazdemu kupno tej szczotki - mam ją i powiem ze próba użycia jej do czyszczenia węża była tak deprymująca, że byłem zmuszony do improwizacji. Przywiązałem jeden koniec sznurka do ww szzotki a drugi przepuściłem pod bierzącą wodą przez wąż poczym miałem możliwość przeciągnięcia całego patentu przez wąż.

Przeciskanie tej sprężynki przez 1,5 m wąż to zadanie bardziej dla mnichów z Shao-Lin niż dla akwarystów zainteresowanych bardziej czyszczeniem rur, niż medytacją w łazience.
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Blizniak2
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


www.AKWARIUM.iNFO.pl


« Odpowiedz #38 : Lipiec 26, 2007, 23:20:17 »

Ależ można przeciągnąć sczotkę prościej. Wystarczy do sznurka przymocować długopis i wpuścić w rurę tak by przeleciał na drugą stronę.
Przyznam, że jest to pierwsza negatywna opinia o szczotkach. Proszę mi wierzyć że sprzedało się ich bardzo dzużo (może zw względu na cenę) i ie było ani jednej skargi.
Zapisane

www.AKWARIUM.iNFO.pl - Największy polski portal akwarystyczny
www.facebook.com/AKWARIUMiNFO - Odwiedź nas na Facebooku
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #39 : Lipiec 26, 2007, 23:33:12 »

Prawdą jest, że wynalazek jest b tani, ale inną prawdą jest, że bez improwizacji wynalazek ten może doprowadzić użytkownika do białej gorączki. Jako właściciel sklepu proponowałbym klientom rzucić okiem np na wynalazek firmy Eheim, gdzie szczotki zamocowane są na 3 składanch i sztywnych drutach. Nie dość, że produkt ten jest droższy i generuje pewnie większą marżę dla handlarza, to dodatkowo jest on jeszcze rzeczywiście funkcjonalny.
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Blizniak2
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


www.AKWARIUM.iNFO.pl


« Odpowiedz #40 : Lipiec 26, 2007, 23:37:45 »

Oczywiście się zgodzę. Natomiast klienci ewidentnie wybrali Trixie.
Zapisane

www.AKWARIUM.iNFO.pl - Największy polski portal akwarystyczny
www.facebook.com/AKWARIUMiNFO - Odwiedź nas na Facebooku
helbards
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239



WWW
« Odpowiedz #41 : Sierpień 19, 2007, 14:37:25 »

Sklep z Roślinnością Akwarystyczną!!!
http://holender.vdn.pl
Zapisane

zytek45
Nowy
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #42 : Wrzesień 14, 2007, 12:25:07 »

Serdecznie odradzam sklep zoologiczny Glonojad. Po upewnieniu się w sklepie co do ceny, dostępności i terminie realizacji, dokonałem zakupu, przelałem pieniądze i otrzymałem 21-08 potwierdzenie, że jest  do realizacji. Więc czekałem (na maile brak odpowiedzi) i 30-08 wysłałem maila, że rezygnuję z zakupu. Też cisza, dopiero na g.g. udało mi się dowiedzieć, że właśnie wysłali i że przepraszają i ble, ble ble. Uzgodniliśmy, że przesyłki nie odbieram, a sklep zwróci pieniądze po otrzymaniu  przesyłki. Sytuacja na dziś jest następująca - sklep twierdzi, że przesyłki nie otrzymał, a ja nie mam zwrotu pieniędzy.
Jeszcze raz serdecznie odradzam
P.S.
Teraz nawet g.g. jest wyłączone - do tej pory byli obecni.
W dn. 18.09 br. pieniądze są na moim koncie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2007, 23:28:25 wysłane przez zytek45 » Zapisane
Torro
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 351


« Odpowiedz #43 : Wrzesień 14, 2007, 13:55:42 »

Witam

Mam pytanie - kupował ktoś w sklepie Rataja (mam na myśli rośliny)

pozdr.Torro
Zapisane
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 14, 2007, 14:19:46 »

Tak.

 http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,10590.0.html
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: