Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zawór elektromagnetyczny?  (Przeczytany 1463 razy)
Erem
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241


« : Luty 13, 2006, 15:38:49 »

Witam

Zamierzam nabyć zawór do co2
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86338670
Czy sprawdzi się?
Bo nie mam jak wlączyć bo ranow wychodze do pracy a takie cuś by sie przydało. Mam butle 1,5kg i reduktro ten z ratromentem.
Czy zdażyło się komuś że zawór puścił albo coś inne go się stało?
W sklepie kosztuje ok 150zł taki akwarystyczny a tu za takie śmieszne pieniądze.
Pozdrawiam
Zapisane

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"-kłucił bym się.
Dawid Zarzycki
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 151



« Odpowiedz #1 : Luty 17, 2006, 14:42:38 »

no nie wiem czy on byłby dobry do celów akwa... prędzej chyba do pompy paliwowej:]
Zapisane


kawałek mojego 300l:) (niedługo spróbuję foto zmienić)
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #2 : Luty 17, 2006, 15:52:31 »

moim zdaniem moze sie sprawdzic :!: nie mialem z takim doczynienia ale slyszalem ze dziala :!:
Zapisane

8317910

Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2201



« Odpowiedz #3 : Luty 17, 2006, 16:18:31 »

Cytat: Dawid Zarzycki
...prędzej chyba do pompy paliwowej:]


To nie jest zawór do cieczy  :wink: , pewnie by się nadał, ale za te pieniądze można już kupić nowy do instalacji gazowej
Zapisane


385 l - dyskowce
Erem
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241


« Odpowiedz #4 : Luty 17, 2006, 19:03:05 »

W Opolujatanszy elektrozawór do gazu kosztował ok 65zł wiec taniej chyba sie nie da.
A zreszta juz go kupiłem Cheesy
Cewki fest sa bardzo dobre ponć i moze mi dłużej służyć niz od gazu.
Zapisane

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"-kłucił bym się.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: