Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Napromieniować rybki ??  (Przeczytany 4295 razy)
neon
Nowy
*
Wiadomości: 8


« : Luty 02, 2004, 14:08:43 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem tu całkiem "new", więc pozwólcie, że się przedstawię:
Mam na imię Piotr, jestem tłumaczem i pasjonatem języka angielskiego.
Od całkiem niedawna też jestem dotknięty nową pasją: akwarystyką.
Chciałbym z waszą pomocą "zagłębić" się w tym wodnym świecie i, o ile nie macie nic przeciwko temu, skorzystać z waszych doświadczeń.
Moje pierwsze, małe akwarium staje sie już oczywiscie za małe, a ja myślę o kupnie większego. W związku z tym nastepujące pytanie do szanownych akwarystów:
Jaki wpływ na zdrowie fizyczne czy psychiczne (oprócz wypaczonego gustu) rybek może mieć bliskie sąsiedztwo telewizora czy komputerowego monitora ??
Nie chciałbym zaaplikować swoim wychowankom żadnych szkodliwych rozrywek !
Wdzięczny będę za każdą konstruktywną uwagę.
Zapisane

"Experience is the name everyone gives to his mistakes" - Oscar Wilde
simpson
Nowy
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #1 : Luty 02, 2004, 19:28:17 »

Mi się zdaje że to nie ma znaczenia, no chyba że głośno słuchasz muzy albo tv to wtedy jest różnica i to konkretna; ale jeżeli używasz tego tak jak "zwyczajni"Smiley ludzie to nie powinno być problemu odkąd ja mam rybki u siebie w pokoju to słucham muzy w innym pokoju najlepiej na innym piętrze, mam 1 ale to nic bo jest jeszcze parter:). Moim rybkom to nie przeszakadza.
Zapisane

75l - mieczyki molinezje zbrojniki
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #2 : Luty 02, 2004, 20:12:15 »

Witamy nowego akwaryste.

Cytuj
Chciałbym z waszą pomocą "zagłębić" się w tym wodnym świecie i, o ile nie macie nic przeciwko temu, skorzystać z waszych doświadczeń.


Jakze moglibysmy miec Cheesy . Akwarystyka jest dla wszystkich bez wzgledu na plec, wiek czy tez inne.  

Cytuj
Jaki wpływ na zdrowie fizyczne czy psychiczne (oprócz wypaczonego gustu) rybek może mieć bliskie sąsiedztwo telewizora czy komputerowego monitora ??
Nie chciałbym zaaplikować swoim wychowankom żadnych szkodliwych rozrywek !
Wdzięczny będę za każdą konstruktywną uwagę.


Szczerze mowiac to nie wiem, ale jak do tej pory moim rybom nie wyrastaly dodatkowe pletwy, czy tez druga glowa tudziez ogon, a rosna jak na drozdzach i to we wszystkich trzech akwariach. Wiec mysle, ze nie ma sie czym martwic.

Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to juz wiesz gdzie nas szukac  :lol: .
Zapisane

pozdrawiam
asmi
juras
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2004, 13:58:40 »

Moje akwa 200l stoi 80cm od TV pod kątem 90stopni i jakoś moim pysiom to nie przeszkadza, pływają po całym akwarium  :lol: pozdrawiam.
Zapisane

"Milczenie jest często najmądrzejszą rzeczą, jaką możesz powiedzieć"
paulettino
Nowy
*
Wiadomości: 9


WWW
« Odpowiedz #4 : Marzec 01, 2004, 15:39:06 »

Zacząłem tworzyć serwis akwarystyczny. Z tego co wyżej napisaleś wynika że jesteś anglistą. Potrzebuje kogoś kto pomóglby mi serwis tłumaczyć. Neon prosze skontaktuj się ze mną na gg: 4123572 lub mail.
Zapisane

Możnaby godzinami patrzeć w ekran z rybami...
zapraszam na GG
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: