Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
. Czy otrzymałeś swój
email z kodem aktywacyjnym ?
Strona główna
Pomoc
Zaloguj się
Rejestracja
REGULAMIN
WIKI
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata
«
Akwarystyka
«
Choroby
« barwa bojownika
Strony: [
1
]
« poprzedni
następny »
Drukuj
Autor
Wątek: barwa bojownika (Przeczytany 4143 razy)
mif
Nowy
Wiadomości: 4
barwa bojownika
«
:
Sierpień 24, 2005, 12:41:35 »
czy jest to mozliwe żeby bojownik tracił swoje kolory?
Jeśli tak to co mam zrobić? - stosuję pokarm w żelu
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
Płeć:
Wiadomości: 2337
barwa bojownika
«
Odpowiedz #1 :
Sierpień 24, 2005, 12:49:17 »
Możliwe, bojownik traci kolory w złych warunkach. Podaj dane akwarium i wiek bojownika. Wątek przesuwam do działu "Choróbska", tam znaczniej pasuje
Pozdr.
Zapisane
Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Tr
ójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
mif
Nowy
Wiadomości: 4
bojownik
«
Odpowiedz #2 :
Sierpień 24, 2005, 13:04:52 »
nie wiem jak określić wiek. Ja mam go od miesiąca a w sklepie był przechowywany w szlance u mnie ma 5l w kuli. Moim zdaniem jest zdrowy
buduje chyba tzw "gniazdo" bombelki na powierzchni skupione i bardzo dużo.
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
Płeć:
Wiadomości: 2337
barwa bojownika
«
Odpowiedz #3 :
Sierpień 24, 2005, 13:10:42 »
Jeżeli go trzymasz w kuli to nic dziwnego, że umiera. Kup mu normalne akwarium, najlepiej 20L.
Dlaczego nie kula ?
Http://raffy15.w.interia.pl/kula
Zapisane
Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Tr
ójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
jojcia
Zainteresowany
Wiadomości: 94
barwa bojownika
«
Odpowiedz #4 :
Sierpień 26, 2005, 09:35:00 »
moze byc nawet jakis kwadratowy półmisek czy cos sa teraz takei an rynkui sa dosyc duze;) i nie kosztuja duzo ...
bojownikowi mozesz podstawic lusterko mojejemu to pomagało;)
czasami bojownki tak maja nagle bez zadnych przyczyn zauwarzyłam to u swojego;)
Zapisane
Strony: [
1
]
Drukuj
« poprzedni
następny »
Skocz do:
Wybierz cel:
-----------------------------
Nasze akwaria
-----------------------------
=> Nasze akwaria
-----------------------------
Akwarystyka
-----------------------------
=> Ryby akwariowe
=> Rośliny akwarystyczne
=> Sprzęt, technika akwarystyczna
=> Giełda
=> Woda
=> Akwarystyczne pogaduszki
=> Jak rozmnożyć rybki
=> Choroby
=> Zrób to sam
=> Nierybiaste
===> Kupię
===> Sprzedam
===> Zamienię
===> Oddam
===> Przyjmę
===> Obsady
=> Organizacje akwarystyczne
===> GSA
===> WZA
===> KMRA
===> Polonia akwarystyczna
-----------------------------
Biotopy
-----------------------------
=> Ameryka
=> Malawi
wiki
=> Tanganika
wiki
=> Azja
=> Australia
=> Afryka - reszta
=> Oczko wodne
=> Inne biotopy
wiki
=> Akwarystyka morska
-----------------------------
akwarium.net.pl
-----------------------------
=> Konkursy akwarystyczne
=> Nasz portal
-----------------------------
Kosz
-----------------------------
=> Kosz
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzęki którym nasz serwis może działać lepiej. Kliknij na przycisk "Akceptuję" jeżeli wyrażasz zgodę.
Akceptuję
Ładowanie...