Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Luudzie mam stresa:/  (Przeczytany 3087 razy)
Wiktoria
Nowy
*
Wiadomości: 37


WWW
« : Styczeń 16, 2004, 14:06:42 »

Oddalam zalobniczki (bedzie ich wiecej u kolezanki), molinezje (kolega sie domagał Tongue ), gupiczke (bedzie miec wiecej miejsca) i kupilam sobie..bojownika. W sklepie plywal z neonkami i sie pytalam pani to mowila ze jest spokojny. No i teraz mam go ale mam strasznego stresa, bo on czasem goni inne rybki, ale nie atakuje, tylko sie odwraca w ostatnim momencie. Teraz np plywa normalnie ale mam strasznego stresaa.. mozecie mnie opieprzyc, i tak juz jestem zestresowana.. Sad Sad Sad
Zapisane

moje gadu: 3697279, piszcie :-)
--
wiktoria ze zwierzyncem (kot, zolw, chomik, akwa 10l z bojownikiem i 27 z 5 kiryskami, 2 molkami i 5 kardynalkami) pozdrawia Smiley

Moje Forum-Zapraszam
Wiktoria
Nowy
*
Wiadomości: 37


WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 16, 2004, 14:43:59 »

Ludziee, nie wiem, mama pozwolila kupic mu akwa 10 litrow, ale wolalabym zeby byl ze wszystkimi, ladnie wyglada, a tak to bede znow musiala wydac majatek na wszystkie roslinki itepe.. Nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia, bo chyba sie uspokoił, kirysek mu przed oczami plywal to sie przesunal tylko.. Wiec niewiem, poczekac, poobserwowac (w koncu byl z neonami) czy nie czekac i odlowic i jechac po akwarium? Sad
Zapisane

moje gadu: 3697279, piszcie :-)
--
wiktoria ze zwierzyncem (kot, zolw, chomik, akwa 10l z bojownikiem i 27 z 5 kiryskami, 2 molkami i 5 kardynalkami) pozdrawia Smiley

Moje Forum-Zapraszam
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #2 : Styczeń 16, 2004, 15:45:21 »

hmm szkoda mi tego 250l. które będziesz miała
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
Wiktoria
Nowy
*
Wiadomości: 37


WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 16, 2004, 17:05:11 »

Uff ale sie dzisiaj nastresowalam. Pomyslalam ze bede obserwowac, ide do akwa, ale biedna molka sie stresowala, a bojownik ciagle ganial za dianemą. Postanowilam ze tak nie moze byc, wzielam kase, ubralam sie i pojechalam do zoologicznego (modlac sie zeby nic sie w tym czasie nie stalo). W zoologicznym zalamka- nie ma akwariow :? Biegne do drugiego zoologa- zajelo mi to 3 minuty, co normalnie zajmuje mi 15 min. Kupilam niestety nie 12, a 10 litrow. Do tego zwir, grzalke i termometr. Jutro ide do szklarza zamowic pokrywe, jade po tlo (w poniedzialek albo w niedziele), i jakies roslinki.

Mam tylko jedno zmartwienie- zachowalam sie egoistycznie i wzielam rybke z duzego akwa, cos kolo 40-50 litrow Sad A bylo kilka w kubeczkach.. Sad Teraz zaluje ale coz.. Pani powiedziala ze wszystkie sa z akwariow wiec mam nadzieje ze na miejsce mojego wejdzie jakis z kubka, bo te w kubkach byly bardzo zywe, zbyt zywe jak na kubeczkowe rybki..
Zapisane

moje gadu: 3697279, piszcie :-)
--
wiktoria ze zwierzyncem (kot, zolw, chomik, akwa 10l z bojownikiem i 27 z 5 kiryskami, 2 molkami i 5 kardynalkami) pozdrawia Smiley

Moje Forum-Zapraszam
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 17, 2004, 13:44:08 »

Kurcze Wiktorio zbyt łatwo popadasz w panike ! Trzeba było jeszcze poczekać pare dni a sytuacja by się uspokoiła, chyba nie masz na co pieniędzy wydawać Sad. U mnie jak wpuściłem 5 brzanek sumatrzańskich to w dwa dni zjadły całą płetwę grzbietową sumikowi rekiniemu, płetwa odrosła i juz żyją w pełnej zgodzie i harmonii Smiley.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: