Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tarasy  (Przeczytany 4859 razy)
Oggy
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 297



« : Czerwiec 11, 2005, 11:56:31 »

Witam mam dwa pytania ... pierwsze ważniejsze bo chciałbym sie spytać czy mógłbym po dwóch latach od ostatniego całego czyszczenia akwarium łącznie ze zwirem zrobic to ponownie ?? Bo jesli tak to chętnie zrobiłbym sobie takie 2 - 3 poziomowe tarasy w akwarium. Moglibyscie mi poradzic jak je robić dokładnie, ewentualnie zapodać jakies linki z akwariami z tarasami itp. Oczywiscie nie jestem jeszcze pewien czy bede czyscił całe akwarium, ale jakbym sie zdecydował to napewno bym robił tarasy. Proszę o porady i pomoce Wink Pozdro
Zapisane

------BLINK 182------
 Dwoma Sowami AMERICAN PIE To Jest To !!!
Owl
Zainteresowany
**
Wiadomości: 78


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 11, 2005, 12:12:38 »

Sadze ze mozesz ale pod warunkiem że bedziesz miał gdzie przełożyc ryby na czas dwoch tygodni lub zastosujesz baktozyn to wtedy na 48h.ja swoje tarasy robiłem z kamieni posklejanych silikonem.Kladłem pierwszy najwiekszy na zwir dawałem na niego warstwe zwiru zostawiaja troche miejsca na silikon i przylepiałem nastepny taras i wsio
Pozdrawiam
Zapisane

200l
4*yellow
5*red red
4*maingano
4*pyszczak złocisty
2*MPanga
4*pyszczak wydłuzony
1*plektostomus
25l
1*bojownik(samiec)
3*bojownik(samica)
60l
10*neon innesa
5*neon czarny
5*kirysek
Oggy
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 297



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 12, 2005, 12:15:18 »

A mozna prosic o jakies zdjecia z tarasami albo z ciekawymi kompozycjami na urządzenie dna z wieloma kryjówkami głownie z kamieni i tarasów, oczywisie pełno pomiedzy tym wszystkim rosli bedezie
Chodzi mi głownie o tarasy, moze jakies linki ciekawe znacie ... Huh?
Zapisane

------BLINK 182------
 Dwoma Sowami AMERICAN PIE To Jest To !!!
bypietras
Zainteresowany
**
Wiadomości: 80



WWW
mam
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 20, 2005, 12:03:27 »

Ja kiedyś sobie zrobiłem takie na tylnej ściance. Też miałem 3 poziomy.
Więc tak: potrzebne są trzy blaszki troche dłuższe niż wysokośc akwarium. Jeden koniec zagiąć by trzymały się krawędzi akwarium.Na tych blaszkach będą trzymały się tarasy(najlepiej jest przykleiś sylikonem akwarystycznem).Tarasy także robimy z blaszek ,albo ze szkła
i tyle
Zapisane

Przepraszam Sad((((
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: