Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « vento - kilka baniek, łącznie 535L
Ankieta
Pytanie: Kto był silniejszy? Smiley
Rambo - 32 (46.4%)
Conan - 37 (53.6%)
Głosów w sumie: 69

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Drukuj  
Autor Wątek: vento - kilka baniek, łącznie 535L  (Przeczytany 109563 razy)
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #165 : Październik 16, 2013, 08:15:51 »

Ja z innej beczki.
Vento, kupiłeś mieszkanie?
Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #166 : Październik 16, 2013, 09:22:28 »

A ja wrócę do tematu trawy  Grin Właśnie mnie się zdawało, ze to elatine tam rośnie bujnie i ją bym chciała, bo u mnie jej było swego czasu dobrze, ale w sumie może być i Staurogyne, choć ta nigdy nie lubiła mojego traktowania Smiley
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #167 : Październik 17, 2013, 13:13:50 »

Baniaczek bardzo mi się podoba, choć w kontach jak i często u mnie bywa, najciemniej Wink.
Pozdrowienia z Krakowa  Cool
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #168 : Październik 18, 2013, 01:31:07 »

Ja z innej beczki.
Vento, kupiłeś mieszkanie?

Kupiłeś i wczoraj odebrałeś klucze Smiley Radochę mam jak dziecko z pierwszej gwiazdki w święta!

A ja wrócę do tematu trawy  Grin Właśnie mnie się zdawało, ze to elatine tam rośnie bujnie i ją bym chciała, bo u mnie jej było swego czasu dobrze, ale w sumie może być i Staurogyne, choć ta nigdy nie lubiła mojego traktowania Smiley

elatine u mnie strasznie kapryśna była-rosła jak szalona, ale po przycince wyglądała strasznie i tak już zostawała w stanie skrajnej agonii... a teraz "z nienacka" Smiley wyrosła sobie sama z siebie i rośnie pięknie. całą rezerwuję dla Ciebie Gosiu, jak i pół staurogyne Smiley

Baniaczek bardzo mi się podoba, choć w kontach jak i często u mnie bywa, najciemniej Wink.
Pozdrowienia z Krakowa  Cool

W kontach u mnie jest tyle samo światła co w środku, bo T5 80W mają po 148cm długości, ale zawsze staram się tam jakieś microsoria umieścić (chyba z nawyku po T8) i nie bardzo rosną przy takim solarium, więc baniak sprawia wrażenie niedoświetlnych boków...

A ja czekam na Twoje aktualizacje!!! Na regał przede wszystkim! Smiley
Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #169 : Październik 18, 2013, 15:28:14 »

Hahaha, ja wiem, ze jesteś hojny Cheesy ale gdzie ja tyle zielska zmieszczę? Po garści powiedzmy Cheesy
Zapisane
Tola
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 233



« Odpowiedz #170 : Październik 20, 2013, 10:44:39 »

Vento gratuluje przeprowadzki  Cheesy Skąd ja znam te emocje i radochę Cheesy Baniaczek nawet po koszeniu wygląda zacnie, jak zawsze zresztą Smiley
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #171 : Październik 21, 2013, 09:00:17 »

Kupiłeś i wczoraj odebrałeś klucze Smiley Radochę mam jak dziecko z pierwszej gwiazdki w święta!
Jak tam, mieszkanie już oblane?
Wink
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #172 : Październik 22, 2013, 09:38:26 »

Vento gratuluje przeprowadzki  Cheesy Skąd ja znam te emocje i radochę Cheesy Baniaczek nawet po koszeniu wygląda zacnie, jak zawsze zresztą Smiley

Dzięki Smiley


Jak tam, mieszkanie już oblane?
Wink

Na razie nie ma na to czasu, bo sporo teraz muszę siedzieć w pracy, a każdą wolną chwilę poświęcam na doprowadzaniu chaty do stanu używalności. Nie wiem jakim cudem, ale do końca listopada muszę się tam przeprowadzić, a ze stanu deweloperskiego do mieszkaniowego daleka droga :/
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #173 : Październik 22, 2013, 12:59:25 »

Nie wiem jakim cudem, ale do końca listopada muszę się tam przeprowadzić, a ze stanu deweloperskiego do mieszkaniowego daleka droga :/
Do zrobienia, ale faktycznie czasu mało Smiley Zależy jak się ekipa wykończeniowa sprawi. Bo samemu "po pracy" to niestety niewiele się udaje zrobić. Przynajmniej u mnie moja część roboty ciągnęła się niemiłosiernie Smiley
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #174 : Październik 24, 2013, 21:07:16 »


Do zrobienia, ale faktycznie czasu mało Smiley Zależy jak się ekipa wykończeniowa sprawi. Bo samemu "po pracy" to niestety niewiele się udaje zrobić. Przynajmniej u mnie moja część roboty ciągnęła się niemiłosiernie Smiley

Ekipa wykończeniowa to ja, moja kobieta, przyszły szwagier i dorywczo (do specjalistycznych zadań) kilku znajomych specjalistów-elektryk, parkieciarz i hydraulik.
Się kasy nawydawało na kafelki, deski podłogowe i sprzęt, to na ekipę już nie starczyło Tongue

Ale pierwszą rzeczą po wejściu na mieszkanie, był wybór odpowiedniego miejsca pod akwaria Smiley Reszta to sprawy drugoplanowe Smiley
Zapisane

sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #175 : Październik 24, 2013, 23:05:52 »

I jaki będzie wymiar nowego szkiełka?
Ja dziś zamówiłem szafkę pod szkiełko 150x60x70h. W połowie wakacji zakończyłem ostatnią część prac po zakupie mieszkania i teraz z czystym sumieniem mogę zbierać kasę na przyjemności. Good !
Zapisane

gg - 4479432
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #176 : Październik 25, 2013, 09:24:59 »

Ekipa wykończeniowa to ja, moja kobieta, przyszły szwagier i dorywczo (do specjalistycznych zadań) kilku znajomych specjalistów-elektryk, parkieciarz i hydraulik.
Się kasy nawydawało na kafelki, deski podłogowe i sprzęt, to na ekipę już nie starczyło Tongue
Skąd ja to znam Wink
Kilka lat temu po pracy jechaliśmy z żoną do świeżo kupionego mieszkania i do 24-1 rano pracowaliśmy żeby jak najszybciej się wprowadzić. A o 5 rano wstawało się do pracy i tak cały miesiąc Wink
Dziś już bym się tak nie poświęcał, ale mimo wszystko wspominam to z uśmiechem Smiley

Zapisane

Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #177 : Październik 25, 2013, 09:56:02 »

Spamujecie aż zęby bolą...
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #178 : Październik 25, 2013, 10:04:17 »

Spamujecie aż zęby bolą...
No i dobrze, przynajmniej jest co poczytać.

Ja się tak nie poświęcałem, moje wrodzone lenistwo mi nie pozwoliło Wink
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #179 : Październik 25, 2013, 16:08:55 »

I jaki będzie wymiar nowego szkiełka?
Ja dziś zamówiłem szafkę pod szkiełko 150x60x70h. W połowie wakacji zakończyłem ostatnią część prac po zakupie mieszkania i teraz z czystym sumieniem mogę zbierać kasę na przyjemności. Good !

Na razie inwestycji w szkła nie będzie... z przyczyn jasnych Smiley

Zostaje szkło 375L i 54L z nowym aranżem w stylu mizube z niemal samymi bucefkami. Może jeszcze przed wyprowadzką wrzucę jakieś fotki, bo to szkło przewożę w całości z aranżem i częścią wody.
375L dostanie nową kompozycję, ale raczej tych samych roślin, bo... lubię je po prostu. Tylko trochę nowego podłoża dosypię. Korzenie inaczej ułożę i wreszcie zawieszę lampę Tongue Może jakiś jeden lub dwa rarytasiki się w nim znajdą, ale to się jeszcze zobaczy na ile finanse pozwolą.  



Ja się tak nie poświęcałem, moje wrodzone lenistwo mi nie pozwoliło Wink


Uwierz-leń ze mnie pierwsza klasa; moimi ulubionymi słowami są "jutro" i "później" Smiley Ale jak mus to mus. Chyba że znasz wykończeniowców wolontariuszy Tongue


Spamujecie aż zęby bolą...


Teoretyzujemy na temat możliwości inwestycji (lub raczej jej braku) w większy baniak Smiley


Ale kiedyś stanie 250x70x60h   Kiedyś... Smiley
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 16:12:26 wysłane przez vento » Zapisane

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Drukuj  
 
Skocz do: