dziekuje bardzo moderatoromo mniemam ,ze wybitnym specjalistom od porad podmieniaj wode i ospia ryba skala juz dogorywa prawdopodobnie rana nie przetrwa korzystajac z tego forumj miałem nadzieje ze sa tu naprawde osoby sercem oddane pomoca innym ale zoreientowałem sie ze ulubionym tematem jest podmiana wody zassij i ciafnij za to mozna zapłacić i uzyskac w domu publicznym jet=stescie moderatorzy bardzo i to bardo mierni
Słuchaj, nikt Ci dobrze nie poradzi jak tego na własne oczy nie zobaczy. To po pierwsze. A po drugie nikt za Ciebie problemu nie rozwiąże. Jeśli na to liczyłeś to po co w ogóle tu zaglądasz ? Ktoś chce Ci pomóc, doradzić, ale to
Ty masz się zająć chorą rybą. To Ty masz rozwiązać ten problem. Po to właśnie jest to forum - żeby ewentualnie pomóc, ale nie zastąpić Cię w opiece nad Twoim akwarium. Zastanów się dobrze zanim jeszcze coś podobnego napiszesz. Oggy próbował Ci pomóc - doceń to.
A jak jesteś takim doświadczonym hodowcą, to co robi u Ciebie 7 skalarów w 112 litrach

Więcej pokory...