Też kiedyś coś takiego miałam, ale z tym że to była welonka ( nie znam płci). Przez 2 dni zachowywała się tak jak twoja bojowniczka, nie mogła zbytnio się poruszać, była gruba, ciągnęło ją do góry. Myślę, że wtedy ją przekarmiłam i po jakiemś czasie zdechła bidoczka, a druga po 1 dniu również.
Myślę,że powinieneś zrobić im głodówkę na 3-5 dni wlać jakiś lek, lecz nie wiem jaki i czekać tylko. Ale niech inni wypowiedzą się.
