Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: bojowniczka i brzuch  (Przeczytany 1524 razy)
MARCIN141115
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 200


« : Maj 22, 2005, 15:02:50 »

wiem ze nizej jest taki temat ale napisalem tam i nic
wiec moja bojowniczka od kilku dni ma duzy brzuch.
widac jej "pokladelko" i ma problem z plywaniem ciagle ciagnie ja do gory
jak chce byc na dnie to wplywa pod lisc jakiejs roslinki i tak siedzi czy ktos wie co to i jak to leczyc w aqua jest jeszcze samiec ale mu nic niejest aqua:60l tem.26C
Zapisane
mila
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 292



« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2005, 16:21:10 »

Też kiedyś coś takiego miałam, ale z tym że to była welonka ( nie znam płci). Przez 2 dni zachowywała się tak jak twoja bojowniczka, nie mogła zbytnio się poruszać, była gruba, ciągnęło ją do góry. Myślę, że wtedy ją przekarmiłam i po jakiemś czasie zdechła bidoczka, a druga po 1 dniu również.
Myślę,że powinieneś zrobić im głodówkę na 3-5 dni wlać jakiś lek, lecz nie wiem jaki i czekać tylko. Ale niech inni wypowiedzą się. Shocked
Zapisane

150l
4mieczyki,
2 molinezje szerokopłetwe,
2 zmienniaki wielobarwne
2 skalary,
2 kiryski spiżowe,2albinosy
2pekolcje
10,5l kotnik
MARCIN141115
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 200


« Odpowiedz #2 : Maj 23, 2005, 16:28:36 »

tylko ze ona juz tak prawie tydzien i malo co je
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: