Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: PIELĘGNICA MEEKA  (Przeczytany 2934 razy)
olo11
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« : Maj 06, 2011, 20:27:42 »

witam. mam zamiar kupic mlode pielegnice meeki. posiadam akw. 240 l. profil.  czy:
1)  moze kupic na poczatek 4 szt po zeby dobrala sie 1 para docelowo?
2)  moga przebywac w  towarzystwie skalarow szt. 2 , ramirezkow szt. 4?
3) moze  wymienicie sie doswiadczaniami na temat tej ryby?
 
wiem ze moge wystokac w google i otrzymac jakies informacje ale mysle ze otrzymam tutaj te same  informacje plus Wasze rady
Zapisane

pozdrawiam olo
dobraf
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1782


« Odpowiedz #1 : Maj 06, 2011, 21:15:58 »

1) tak,
2) imho najlepsze wyjście z tej opcji to żagle + meeki, można spróbować z parą ramirez choć apisto mogą obrywać no i trza by jakoś rozsądnie parametry wody "ustawić", decydujące w połączeniu z apisto mogą być odpowiednie kryjówki,
3) młode osobniki - szybkie, zwinne, żarłoczne, zadziorne, stare nie wiem bo nie miałem.
Zapisane

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23648.0
Pterophyllum scalare
Ancistrus dolichopterus
Hoplosternum thoracatum
olo11
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #2 : Maj 07, 2011, 12:34:49 »

dzieki.  a moglbys mi napisac jeszcze na co w szczegolnosci musze zwrocic uwage przy chodowli meeki?
Zapisane

pozdrawiam olo
dobraf
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1782


« Odpowiedz #3 : Maj 08, 2011, 08:36:39 »

dzieki.  a moglbys mi napisac jeszcze na co w szczegolnosci musze zwrocic uwage przy chodowli meeki?

nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy, baniak masz odpowiedni, a reszta to rzeczy jasne jak zróżnicowana dieta czy prowadzenie bańki wg podstawowych zasad

hmm rybcie lubią piasek przesiewać no i są litofilne także pare otoczaków warto dać, może o coś konkretnego chcesz zapytać?
Zapisane

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23648.0
Pterophyllum scalare
Ancistrus dolichopterus
Hoplosternum thoracatum
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: