Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: mzalfres - Azja 126l - no tech  (Przeczytany 12361 razy)
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #30 : Listopad 21, 2011, 11:27:17 »

Podobno także potrafią 'dożywiać się' ślimakami. Wprawdzie nie widziałem tego u mnie, ale po napadach na ampułki i dziwnym zmniejszeniu się pogłowia zatoczków zaczynam się zastanawiać czy to aby jednak nie sprawka nowych przybyszów a nie tylko samych helenek.  
U mnie wytrzebiły zatoczki bardzo szybko Smiley Razem z wypławkami. Efektem ubocznym było zeżarcie młodych i zabicie dorosłych red cherrych Wink
Zapisane

nestoor
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 413



« Odpowiedz #31 : Listopad 27, 2011, 22:02:51 »

Zmieć przy zdjęciach z https  na http bo coś jest nie tak z cert. i się nie wyswietlają Smiley
Zapisane

Zapraszam do mojego akwarium:
112L
mzalfres
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


WWW
« Odpowiedz #32 : Listopad 29, 2011, 14:43:31 »

dzięki za info, poprawiłem. Miałem już zaakceptowany certyfikat to mi się wyświetlało poprawnie :-)

Duce: a to mnie zmartwiłeś bo też myślałem kiedyś o kreweciach. Ale widzę że niestety nie da rady uchować w jednym baniaku wszystkiego co by się chciało  :-)
A co do labiryntowych to miałeś do czynienia z gurami mozaikowymi? Bo ja myślałem o nich wcześniej, zanim zdecydowałem się na wielkopłetwy. Ale może następnym razem?
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 14:45:54 wysłane przez mzalfres » Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #33 : Listopad 30, 2011, 09:31:36 »

Duce: a to mnie zmartwiłeś bo też myślałem kiedyś o kreweciach. Ale widzę że niestety nie da rady uchować w jednym baniaku wszystkiego co by się chciało  :-)
A co do labiryntowych to miałeś do czynienia z gurami mozaikowymi? Bo ja myślałem o nich wcześniej, zanim zdecydowałem się na wielkopłetwy. Ale może następnym razem?
Ducze nie Duce Wink to od mojego nazwiska, nie od włoskiego palanta Wink

Takie życie, wszystkiego nie zmieścisz Smiley Gurami to ładne dostojne ryby. Chociaż tłuc też się potrafią. Ale jak dla mnie to z labiryntów, wielkopłetwy to najciekawsza ryba - silna, zadziorna i niezniszczalna (no dobra, ze szczupakami nie dały rady, ale to nie ta waga Wink Myślę jednak, że guraminów by nie zaczepiały.
Zapisane

nestoor
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 413



« Odpowiedz #34 : Listopad 30, 2011, 20:55:45 »

Gurami mozaikowe piękne rybcie ... kiedyś je miałem.
Zapisane

Zapraszam do mojego akwarium:
112L
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: