Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ziulko "Tree of life" 27l  (Przeczytany 8332 razy)
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #15 : Maj 23, 2011, 16:18:08 »

I to wszystko w 30x30x30 Cheesy szacuneczek
Mam pytanko czy na zdjęciu na szybie prawej to ślimaki ?
Jeśli tak to w jaki sposób panujesz nad ich liczebnością Cheesy ?
Zapisane

Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #16 : Maj 23, 2011, 21:07:17 »

a nad tymi zatoczkami trzeba jakoś specjalnie panować? u mnie samo jakoś sie to reguluje, nie mam ich dużo ale czasami jakiegoś widzę na szybie i tak od 2 lat jak moje akwarium istnieje
Zapisane
Archon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 97



« Odpowiedz #17 : Maj 23, 2011, 21:23:39 »

Piękny baniaczek!

Mam pytanie w spawie oświetlenia, dlaczego nie zastosowałeś mieszanego oświetlenia, PLANT + SUNNY tylko 2xSUNNY  Wściekły Huh
Pytam bo zastanawiam się nad zakupem AQUAEL DECOLIGHT DUO (do 33L )) właśnie z mieszanym oświetleniem.
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #18 : Maj 23, 2011, 21:29:07 »

Piękny baniaczek!

Mam pytanie w spawie oświetlenia, dlaczego nie zastosowałeś mieszanego oświetlenia, PLANT + SUNNY tylko 2xSUNNY  Wściekły Huh
Pytam bo zastanawiam się nad zakupem AQUAEL DECOLIGHT DUO (do 33L )) właśnie z mieszanym oświetleniem.

Moduły o różnej barwie światła są z tego co wiem tylko w wersji DUO, zaś pojedyńcze lampki mają tylko wersję podstawową=sunny
Zapisane

ziulko
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« Odpowiedz #19 : Maj 24, 2011, 12:25:40 »

I to wszystko w 30x30x30 Cheesy szacuneczek
Mam pytanko czy na zdjęciu na szybie prawej to ślimaki ?
Jeśli tak to w jaki sposób panujesz nad ich liczebnością Cheesy ?

Tak to niestety zatoczki. Mam wpuszczonych kilka helenek i jakoś panują nad ich liczebnością.

Piękny baniaczek!

Mam pytanie w spawie oświetlenia, dlaczego nie zastosowałeś mieszanego oświetlenia, PLANT + SUNNY tylko 2xSUNNY  Wściekły Huh
Pytam bo zastanawiam się nad zakupem AQUAEL DECOLIGHT DUO (do 33L )) właśnie z mieszanym oświetleniem.

Kiedy zakładałem to akwarium nie było w sprzedaży modułów PLANT. Później kupiłem moduł plant 9W ale szczerze powiem jakoś nie przypadł mi do gustu i teraz cały czas używam 2x11W Sunny.
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #20 : Maj 24, 2011, 16:40:10 »

a nad tymi zatoczkami trzeba jakoś specjalnie panować? u mnie samo jakoś sie to reguluje, nie mam ich dużo ale czasami jakiegoś widzę na szybie i tak od 2 lat jak moje akwarium istnieje

Pytałem, bo u mnie po 2 tygodniach zwykle to jest ich całe zatrzęsienie i trzeba je ręcznie usuwać by mieć z nimi spokój raz na jakiś czas.
Helenki mam 3 (dopiero Sad )
Zapisane

lukasz0207
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Są już krewetki!!!


« Odpowiedz #21 : Maj 31, 2011, 13:45:15 »

Przyjemny zbiornik. Szczególnie ładnie wygląda na tym ostatnim zdjęciu. Fajnie by tam wyglądały CRki
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: