Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: 3Damian3 80l Krewetkarium  (Przeczytany 14782 razy)
3Damian3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #45 : Luty 26, 2011, 17:02:21 »

Tak wygląda akwarium na dzień dzisiejszy. Widać różnice w porównaniu ze wcześniejszymi zdjęciami. Prawda ?






Myślę o dokupieniu jeszcze jednego gatunku krewetek Tiger lub Hummel. Rośliny mi szybko rosną więc za niedługo znów będę musiał je przyciąć, jakby ktoś był zainteresowany kupnem za niewielką cenę roślin to pisać, bo miejsca na nie już prawie nie ma więc będę musiał się ich pozbyć. Wydaje mi się, że microsorium trochę psuje wygląd akwarium tymi wielkimi liśćmi, które opierają się o przednią szybę, a wy jak uważacie, bo zawsze można obciąć te kilka liści.
Zapisane
3Damian3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #46 : Marzec 11, 2011, 17:51:02 »

Czyżby zaniemówiliście z wrażenia ?
Zapisane
3Damian3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #47 : Marzec 22, 2011, 18:01:20 »

Byłem przed chwilą na dworze i znalazłem olbrzymią dżdżownice- około 30cm. Pomyślałem, że to świetna okazja, żeby ryby miały ucztę. Zabrałem ją do domu i rzuciłem do akwarium, jednak okazało się, że neony i razbory nie mają zamiaru jej zjeść, a sama dżdżownica dobrze się czuje i ładnie się prezentuje, więc uznałem ją za nowego domownika w moim akwie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: