Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Smierc 3 ryb !!!!!!  (Przeczytany 1026 razy)
ewciarzek
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 116


-.-"


« : Październik 15, 2010, 08:12:11 »

Witam  Cry właśnie przed sekunda weszłam do pokoju mojego wujka bo nocowałam u niego i zobaczyłam 3 martwe ryby 2 brzanki rekiny i 1 molinezja akwa 200l wiem wiem ze za małe dla rekinów ale sprzedawca nie poinformował mojego wujka i nie miał gdzie ich oddać ale do zeczy czym mgło byc to spowodowane moze zbyt mała ilością powietrza bo wujek miał właśnie zamiar kupić nowy filtr bo cos malo powietrza dawal a mial wewnętrzny do akwa 200l tak mu sprzedawca polecił albo moglo to byc spowodowane u brzanek ze juz byly za stare a u molinezji ze samce ja zamęczyły po urodzeniu młodych ?? jak jakies bledy zrobiłam to sory Sad
Zapisane
goshiki
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18



« Odpowiedz #1 : Październik 17, 2010, 09:58:39 »

właściwie to sama sobie odpowiedziałaś, gdyż każda twoja myśl jest prawidłowa i logiczna. Większość z nas nie zapewnia odpowiedniego środowiska dla swoich ulubieńców, tłocząc ich w za małych akwariach. Zawartość tlenu w wodzie jest bardzo ważna a brak lub minimum prowokuje większość chorób i naturalnie zgon. Ze starością tak już bywa, że kiedyś należy umrzeć a jeśli chodzi o samice - to my samce potrafimy często wykończyć przeciwną płeć  Wink (w większości gatunków ryb, samce gonią samice do upadłości)
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: