Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Tanganika wiki « Księżniczki z Burundi w 112l
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Księżniczki z Burundi w 112l  (Przeczytany 2707 razy)
rafcik123
Nowy
*
Wiadomości: 7


« : Marzec 07, 2005, 17:03:02 »

Siema,mam 112l i chcę w nim chodować księżniczki z Burundii.Ile moge ich mieć w takim akwa i czy mogę miec jeszcze jakieś inne ryby oprócz nich?
Zapisane
Brutus
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87



« Odpowiedz #1 : Marzec 07, 2005, 21:37:16 »

Witam,
Z moich starych doświadczeń z tymi ciekawymi i wspaniałymi rybkami (gratuluję gustu -a widok ząbków niczym u wampira robi wrażenie na każdym) wynika, ze możesz kupic ich ile chcesz do tego akwa a i tak na moje oko zostaną 4 szt  Cheesy
Jak pewnie wiesz, pary zajmują rewiry i naprawdę ostro ich bronią. W moim akwarium fakt, że mniejszym  (70l) ostatecznie wystarczyło miejsca tylko dla jednej pary :cry: .
Co do innych ryb to nie wypowiadam się, bo miałem akwarium jednogatunkowe...
pozdrawiam i życzę powodzenia
Brutus
Zapisane
dep77
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 115



« Odpowiedz #2 : Marzec 07, 2005, 23:09:44 »

Witam
Spokojnie w takim akwa mozesz hodowac te piekne ryby.Ja mam 75l akwa i trzymam w nim 6 ksiezniczek narazie maja po 4cm a i tak te akwa jest dla nich za male niebawem planuje 200l zakupic. W twoim akwa 112l  to jest moja propozycja mozesz trzymac np. 4 ksiezniczki, i 2 naskalniki lub szczelinowce
Gratuluje takiego wyboru
pozdrowienia z Poznania
Zapisane
Rajwusek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« Odpowiedz #3 : Marzec 08, 2005, 19:56:54 »

ja ci radze 1 parke księzniczek oraz 1 parke nasklaników np regana  ale mozesz wybrać inne
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: