Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: I Otwarte Mistrzostwa Krewetek  (Przeczytany 6901 razy)
Martyna Celuch
Nowy
*
Wiadomości: 8


« : Czerwiec 25, 2010, 10:06:32 »

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU w I OTWARTYCH MISTRZOSTWACH KREWETEK, które odbędą się w dniach 10-12 września 2010 roku w czasie targów ZOO-BOTANICA we Wrocławiu. Współorganizatorami i sponsorami nagród są firmy Aqua Szut i Signifer. Jest to konkurs kierowany do indywidualnych hodowców krewetek, którzy chcieliby pochwalić się przed światem swoimi pięknymi zwierzętami. A skoro ten akwarystyczny świat spotyka się co roku na naszych targach, to Mistrzostwa będą ku temu doskonałą okazją.
Moda na małe arcydzieła podwodnego świata ogarnia całą Polskę, więc jest to już kolejna "zoobotanicowa" propozycja atrakcji dla akwarystycznej braci. Nie chcę tu rozpisywać się na temat regulaminu i szczegółów organizacji, bo to wszystko znajdziecie na naszej stronie. Zasady są proste:
- wypełniamy zgłoszenie i przesyłamy do Organizatora
- przywozimy w czwartek, 9 września, swoje krewetki i lokujemy je w akwariach konkursowych (Organizator zapewnia akwaria i napowietrzenie, a dla chętnych- podłoże i wodę)
- ocena krewetek- piątek, 10 września
- ogłoszenie wyników- sobota, 11 września
Zapraszam do kontaktu ze mną- gdyby były jakieś pytania:) wszystkie szczegóły natomiast znajdziecie na naszej stronie (Agencja Wigor)Smiley
Zapisane
Agnus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1028


hydrozagadka


WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 25, 2010, 10:32:12 »

Hmm. może wyjdę na dyletanta ale gdy przeczytałem tytuł tej imprezy to oczami wyobraźni zobaczyłem tresowane RedCherry w biegu przełajowym przez przeszkody na dystansie 200cm :-)
Zapisane

Martyna Celuch
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 25, 2010, 11:16:30 »

HeHe:) no nie:) nie do końca w tym rzecz:) Ale sam przyznaj, że taka nazwa brzmi lepiej niż: I Miedzynarodowy Konkurs którego celem jest wybów najpieknijeszej krewetki w swojej grupie barwnej:) a właśnie taki jest charakter tych mistrzostw:)
Zapisane
Agnus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1028


hydrozagadka


WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 25, 2010, 12:32:20 »

Tak, wiem, wiem że lepiej brzmi. Ale pierwsze skojarzenie może być nieco zabawne Wink
Moje Redki na razie nie mają ambicji wybiegowych, jak zaczną się malować i stroić to pomyślę o wystawach Smiley
Zapisane

klasyka
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 615



« Odpowiedz #4 : Czerwiec 25, 2010, 14:18:40 »

Hehe
wybrał bym się  ale w sumie nie ma po co , hoduje zwykle redki   a to nie sa jakies wyjatkowe zwierzatka
Zapisane

12L - 25l -30l -63l -130l -300l były
aktualnie  130 , 63
Martyna Celuch
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #5 : Czerwiec 28, 2010, 09:06:27 »

Hehe
wybrał bym się  ale w sumie nie ma po co , hoduje zwykle redki   a to nie sa jakies wyjatkowe zwierzatka

Zwykłe czy nie- niech to oceni komisja konkursowa:) uważam, że warto spróbować:)
Zapisane
klasyka
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 615



« Odpowiedz #6 : Czerwiec 29, 2010, 20:38:47 »

A  jak się zgłosić   i czy gdy jestem osobą niepełnoletnia  to muszę mieć opiekunów  czy w ogóle nie mogę brać udziału ?
Zapisane

12L - 25l -30l -63l -130l -300l były
aktualnie  130 , 63
Martyna Celuch
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #7 : Lipiec 05, 2010, 14:01:58 »

A  jak się zgłosić   i czy gdy jestem osobą niepełnoletnia  to muszę mieć opiekunów  czy w ogóle nie mogę brać udziału ?

Każdy może się zgłosić. Faktycznie, jako osoba niepełnoletnia powinieneś wystepować pod czyjąś opieką (formalnie i w trakcie imprezy). Zgłoszenia przesyłać należy na dres konkurs@signifer.pl
Zapisane
www.zoo-gielda.czest.pl
www.zoo-gielda.czest.pl
Nowy
*
Wiadomości: 15


WWW
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 14, 2010, 10:52:27 »

Zdjęcia mikuss'a (z czfa.pl)i moje można zobaczyć pod adresem:

Poniżej parę zdjęć - choćby z ogłoszenia wyników konkursu Smiley
Wszyscy zwycięzcy - Roland uginał się od ciężaru medali Smiley

Laureaci I Otwartych Mistrzostw Krewetek w ramach targów ZOO-BOTANICA WROCŁAW 2010.
Od lewej: Paweł Szewczak, Łukasz Leżuch /lukiblack - CZFA/, Michał Maciejewicz /mr_garden - CZFA/, Ronald Dąbrowski /ronin/

Michał dawał wywiad dla www.tvaqua.pl


I miejsce w konkursie na aranżację





Pomyłka roku:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2010, 10:56:34 wysłane przez www.zoo-gielda.czest.pl » Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: