Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 54
  Drukuj  
Autor Wątek: mrs 25l - kosteczka...  (Przeczytany 267726 razy)
sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #720 : Czerwiec 13, 2013, 22:44:55 »

Co będziesz miał po sprzedaży buszowców, sumików i całej reszty?
Zapisane

gg - 4479432
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #721 : Czerwiec 14, 2013, 10:23:15 »

Co będziesz miał po sprzedaży buszowców, sumików i całej reszty?
Jeśli sprzedam wszystko (jeśli - bo do tej pory zainteresowanie raczej nikłe) pomyśle nad czymś kamiennym. Chciałem się pobawić w tła strukturalne - może zrobie coś ze styropianu i CR, albo tylko ze styropianu + farba nierozpuszczalna w wodzie.
Buszowce trochę mi się znudziły i potrzebuje zmian.
Zapisane

baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #722 : Czerwiec 16, 2013, 21:48:43 »

Chciałem się pobawić w tła strukturalne - może zrobie coś ze styropianu i CR, albo tylko ze styropianu + farba nierozpuszczalna w wodzie.

Raczej z samego CR powinno wyjść ciekawiej na mocno wystających ścianach bocznych zbiera się syfek (przykleja się do najczęściej porośniętych glonami pólek skalnych) i nie wygląda to później ciekawie.
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #723 : Czerwiec 17, 2013, 07:34:07 »

Raczej z samego CR powinno wyjść ciekawiej na mocno wystających ścianach bocznych zbiera się syfek (przykleja się do najczęściej porośniętych glonami pólek skalnych) i nie wygląda to później ciekawie.
Pomyślę.
To i tak melodia przyszłości.
Najpierw muszę sprzedać obecną obsadę...
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #724 : Czerwiec 18, 2013, 12:26:34 »

Najpierw muszę sprzedać obecną obsadę...

Oddaj, na sprzedaż to się w ogóle możesz nie doczekać. Jak się uda pozbyć obecnej obsady, to od razu robisz nowy wystrój czy odpoczywasz? Ja jak odpocznę po przeprowadzce i ochłonę finansowo, to wracam do akwarystyki. Myślę, że sierpień to realny termin.

Zrób sobie słonawe jeżeli chcesz kamienie Smiley W takim litrażu to nie poszalejesz, ale coś tam fajnego można znaleźć.

A w ogóle to ja chcę takie ryby:
http://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1317&bih=772&q=selene+fish&oq=selene+fish&gs_l=img.3...1536.4395.0.4552.13.12.1.0.0.0.67.711.12.12.0.crnk_timediscounta..0.0...1.1.17.img.x7gRlTO2cNE
Widziałem je ostatnio w Akwarium Gdyńskim i zabiły mnie dokumentnie Wink Tylko jakieś kilka tysięcy litrów by się zdało mieć dla nich Smiley
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 12:28:56 wysłane przez ducze » Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #725 : Czerwiec 18, 2013, 19:48:21 »

 
Oddaj, na sprzedaż to się w ogóle możesz nie doczekać.

Aż tak mi się nie śpieszy.
Wiesz, trochę przywiązałem się do tych ryb i tu nawet nie chodzi o pieniądze, ale o to, że osoba która gotowa będzie zapłacić za te ryby, będzie miała dla nich odpowiednie warunki i odpowiednią wiedzę by się nimi zająć.
Sam wiesz jak to było ze szczupakami czy brzankami i pewnie jak nikt inny pamiętasz kto się po nie zgłosił...
Ostatnią aukcję zakończyłem przed czasem. Licytacja była od złotówki o najwięcej pytań było w stylu "w jakim akwarium ma pan te ryby", "czy mogę je trzymać z gupikami" itp. Najlepsze jest to, że do aukcji były dołączone filmy która wpakowałem na YT i w podpisie widniało wielkimi literami „zbiornik 270l”.
 Za nic w świecie nie oddam buszowców takim typom.
Podczas aukcji najbardziej zdeterminowany byl karkosik87 - forumowy spec który nie podołał ospie i wybił wszystkie ryby w swoim akwarium.

Jak się uda pozbyć obecnej obsady, to od razu robisz nowy wystrój czy odpoczywasz? Ja jak odpocznę po przeprowadzce i ochłonę finansowo, to wracam do akwarystyki. Myślę, że sierpień to realny termin.

Zależy kiedy je sprzedam, ale raczej odpocznę do jesieni.
Przez wakacje sporo czasu będę poza domem i nie chciałbym startować czy prowadzić baniak na dystans. Sadzę się na tange – coś f0 lub f1 – sam wiesz, że dzikusom to już sporo uwagi (przynajmniej na początku) poświęcić trzeba.

Super, że wracasz do akwarystyki.
Zalejesz 576l?

Zrób sobie słonawe jeżeli chcesz kamienie Smiley W takim litrażu to nie poszalejesz, ale coś tam fajnego można znaleźć.

Chętnie, ale jak sam zauważyłeś, szkło za małe.
Może jakieś kolce, ale z nimi to różnie bywa…

A w ogóle to ja chcę takie ryby:
http://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1317&bih=772&q=selene+fish&oq=selene+fish&gs_l=img.3...1536.4395.0.4552.13.12.1.0.0.0.67.711.12.12.0.crnk_timediscounta..0.0...1.1.17.img.x7gRlTO2cNE
Widziałem je ostatnio w Akwarium Gdyńskim i zabiły mnie dokumentnie Wink Tylko jakieś kilka tysięcy litrów by się zdało mieć dla nich Smiley

Kozackie te ryby.
A tak realnie, to na jakie ryby polujesz?
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #726 : Czerwiec 19, 2013, 08:45:51 »

Za nic w świecie nie oddam buszowców takim typom.
No i to Ci się chwali Smiley Ja też zawsze starałem się oddawać ryby odpowiednim osobom, ale różnie z tym potem bywało... np ZOO mi potem ugotowało skrzypłocza w czasie upałów.

Cytuj
Przez wakacje sporo czasu będę poza domem i nie chciałbym startować czy prowadzić baniak na dystans. Sadzę się na tange – coś f0 lub f1 – sam wiesz, że dzikusom to już sporo uwagi (przynajmniej na początku) poświęcić trzeba.
Tanga fajna i sporo ryb dostępnych. Ceny f0 może nie najniższe, ale przynajmniej jest spory wybór choćby w Tropheusie w Krakowie.

Cytuj
Zalejesz 576l?
Taki mam plan.

Cytuj
A tak realnie, to na jakie ryby polujesz?
Już tyle planów snułem i nic z tego nie było, że teraz się nie afiszuje Smiley Ale kilka pomysłów mam, sporo od wolnej gotówki zależy.

Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #727 : Czerwiec 19, 2013, 10:50:26 »

No i to Ci się chwali Smiley Ja też zawsze starałem się oddawać ryby odpowiednim osobom, ale różnie z tym potem bywało... np ZOO mi potem ugotowało skrzypłocza w czasie upałów.
No więc właśnie...
Kurde, mam dobraną, trącą się parę buszowców. Trą się barwniaki. Trą się sumiki. Naprawde szkoda jest mi oddać to pierwszej, lepszej osobie. To już wolę pozostać przy obecnej obsadzie.

Tanga fajna i sporo ryb dostępnych. Ceny f0 może nie najniższe, ale przynajmniej jest spory wybór choćby w Tropheusie w Krakowie.
Właśnie dlatego o niej myślałem.
Tak jak piszesz, ceny F0 nie są wysokie, ale z drugiej strony można kupić po parze z jakiegoś gatunku i samemu to rozmnożyć.
Z popularniejszych ryb podobają mi się calvusy.
Coś tam bez problemu wybiorę.
Już tyle planów snułem i nic z tego nie było, że teraz się nie afiszuje Smiley Ale kilka pomysłów mam, sporo od wolnej gotówki zależy.
Dobrze w takim razie, że nie sprzedałeś bańki.
No chyba, że uda się postawić większe szkło np. 1000l Wink
Jedno jest pewne. Na co się nie zdecydujesz, będzie extra Smiley
Zapisane

badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #728 : Czerwiec 19, 2013, 13:57:01 »


Buszowce trochę mi się znudziły i potrzebuje zmian.


No i ktoś tu mówił o mnie, że to ja  jestem lubiący tylko zmiany Good !

Trzymaj je, masz doskonale wystabilizowany baniak!
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #729 : Czerwiec 20, 2013, 05:40:06 »


Buszowce trochę mi się znudziły i potrzebuje zmian.


No i ktoś tu mówił o mnie, że to ja  jestem lubiący tylko zmiany Good !

Trzymaj je, masz doskonale wystabilizowany baniak!
Po blisko 15 miesiącach może coś się tam znudzić.
Jeśli nie sprzedam ryb, pomyslę nad zmianą aranżu.
To w końcu też zmiana Wink
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #730 : Sierpień 22, 2013, 09:24:18 »

Masz jeszcze buszowce? bo widziałem na allegro jakoś niedawno, że sprzedajesz.

Ja zalałem moje 576l Smiley
Zapisane

emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #731 : Wrzesień 17, 2013, 16:21:09 »

Co tam w zbiorniku słychać?
Jakaś aktualizacja?
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #732 : Wrzesień 18, 2013, 05:22:09 »

Masz jeszcze buszowce? bo widziałem na allegro jakoś niedawno, że sprzedajesz.

Ja zalałem moje 576l Smiley
Kurde, gdyby Emperor nie napisał niczego w moim watku, nawet bym nie zauważył Twojego pytania. No, ale minął dopiero miesiąc więc mogę odpowiedzieć Wink

Normalnie zapytałbym jaką obsadę planujesz, ale ponieważ minął miesiąc zapytam co tam pływa i dlaczego nie ma jeszcze wątku z Twoim baniakiem na tym forum?
Nie ma tutaj od dawna ciekawych wątków ani ciekawych baniaków m.in. dlatego nie logowałem się ostatnio na forum.

Co tam w zbiorniku słychać?
Jakaś aktualizacja?
Zatem panowie zbiornik jakieś dwa tygodnie temu został w całości zlikwidowany i sprzedany.

A jak u Ciebie, Emperor?
Ziemki jezcze pływają?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2013, 05:24:49 wysłane przez mrs » Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #733 : Wrzesień 18, 2013, 07:09:00 »

Para Rocio octofasciata, para Thorichthys maculipinnis i stado młodych Cryptoheros cutteri. Czyli w skrócie CA. Ale coś ryby jakoś marnie wyglądają, chyba im za zimno (mają jakieś 21 stopni). A że grzałki nie planuję to zobaczę co dalej.

Tematu nie ma bo fotek mi się nie chce robić porządnych... ale może się zmobilizuję.

W ogóle zrezygnowałeś z akwarystyki?
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #734 : Wrzesień 18, 2013, 08:20:38 »

Para Rocio octofasciata, para Thorichthys maculipinnis i stado młodych Cryptoheros cutteri. Czyli w skrócie CA. Ale coś ryby jakoś marnie wyglądają, chyba im za zimno (mają jakieś 21 stopni). A że grzałki nie planuję to zobaczę co dalej.
Super.
Gdzie dorwałeś rocio octofasciata? Piękne ryby.

Tematu nie ma bo fotek mi się nie chce robić porządnych... ale może się zmobilizuję.
Ale sobie znalazłeś wytłumaczenie Wink
To nie rewia mody.
Złap za aparat, zgaś światło w pokoju i strzel kilka fotek.

W ogóle zrezygnowałeś z akwarystyki?
Nie, oczywiście, że nie.
Chodzi mi po głowie kilka projektów (jeśli tak to można w ogóle nazwać) - sprzecznych projektów i muszę się troszeczkę zastanowić czego ja sam w ogolę chcę.
Późną jesienią powinienem z czymś wystartować.
W ogóle to zapał do akwarystyki wraca mi na jesień.
W lecie ten zbiornik stał bo stał.
Myślałem chwilę nad zmianą obsady i aranżu, ale nikt sensowny po ryby nie chciał się zgłosić (nawet gdy kosztowały przysłowiową złotówkę) a zal mi bło oddawać buszowce byle komu.
A później wymyśliłem w ogólę zmiane baniaka Wink i tak poszło.
Zapisane

Strony: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 54
  Drukuj  
 
Skocz do: