Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ail 25l, 112 l  (Przeczytany 6732 razy)
Ail
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 63



« Odpowiedz #30 : Kwiecień 15, 2010, 11:51:30 »

mi też tam kamienia brakuje, ale niestety nie znalazłam jeszcze żadnego ładnego w sklepach.
Też właśnie polowałam na taką lampkę i upolowałam używaną, nie mam pojęcia co to za model bo teraz jestem w pracy, jak wrócę to sprawdzę, ale od razu mówię, że już takich małych belek nigdzie nie sprzedają, przynajmniej ja nie znalazłam nigdzie.  
CO2 podaję tylko w postaci EasyCarbo.
Fotek nie ma co cykać bo tam są zwykłe Red Cherry, a wnich nic pięknego ;p
Zapisane

112L - roślinne
25L - krewetkarium
bobek77
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 99


« Odpowiedz #31 : Kwiecień 15, 2010, 13:56:03 »

Akwarium widać ładnie rozplanowane. Podłoże mi się nie podoba, dziwny ten kolor jakiś pomarańczowy. Piszesz, że brązowe, też chyba bardzie podobają mi się jakieś naturalne bardziej. Chociaż z drugiej strony brązowe podłoże ma też swoje plusy - odchody może mniej widać Smiley
Zapisane
Ail
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 63



« Odpowiedz #32 : Kwiecień 15, 2010, 14:03:19 »

pomarańczowe jest tylko na zdjęciach, nigdy nie kupiłabym takiego koloru do akwarium.a jakie według Ciebie jest naturalne?
Zapisane

112L - roślinne
25L - krewetkarium
kikoo83
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


« Odpowiedz #33 : Kwiecień 15, 2010, 15:44:14 »

nawet fajnie to wyglada
Zapisane
artur1995
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 220



« Odpowiedz #34 : Kwiecień 15, 2010, 17:36:52 »

Chodziło mi o korzeń nie tak w tle ale tak z przodu porośnięty mchem albo kamień  Grin
Zapisane
Acayra
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 69



« Odpowiedz #35 : Kwiecień 15, 2010, 18:17:55 »

Fajnie prezentuje się przezroczysta belka nad akwa. Kupowałaś osobno czy była już w zestawie z baniakiem? Imponująco wygląda też pistia. Ciekawe czy u siebie doczekam się kiedyś takich mocnych korzeni.

Na szybach natomiast jednak widać nieco glonów czyżby krewetki nie do końca się spisywały? Wink
Zapisane

Ail
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 63



« Odpowiedz #36 : Kwiecień 15, 2010, 18:27:48 »

belka jest kupowana osobno tak jak wszystko.
Co do osadu na szybach to właśnie nie wiem co to jest. Czytałam gdzieś, że jeżeli baniak się ustabilizuje to pojawia się takie coś na szybach i z czasem znika.
Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, bo glon to to nie jest. Czyszczę tylko szyby i już.
Zapisane

112L - roślinne
25L - krewetkarium
Leśny
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #37 : Kwiecień 16, 2010, 19:37:30 »

Takie sobie,jak dla mnie nic specjalnego,ten brązowy żwirek jakiś dziwny (w tym 112 też),wygląda jak żwirek dla kota,a ten nalot na szybie to po prostu zwykłe glony.

Tak na marginesie,to w regulaminie wyraźnie jest napisane: "Każdy może założyć tu tylko jeden własny wątek"  a Twoje są dwa Wink
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 21:19:00 wysłane przez Leśny » Zapisane

Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 16, 2010, 20:12:04 »

Mi się to akwa b. podoba. Nawet fajnie ci to wyszło.
Zapisane

bobek77
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 99


« Odpowiedz #39 : Kwiecień 19, 2010, 15:00:24 »

Co do zasady inne niż pomarańczowe Smiley Chociaż jak kiedyś na marsie była woda to może i Twoje jest naturalne .... Smiley Nie ma się co złościć jak umieścisz zdjęcia pomarańczowego podłoża w necie to się nie dziw, że ludzie komentują ten kolor a nie inny Tongue
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: