Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 5 6 [7]
  Drukuj  
Autor Wątek: Emigrand Blackwater 112 L  (Przeczytany 18862 razy)
margin
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 569



« Odpowiedz #90 : Marzec 19, 2010, 17:11:55 »

Tia, ja też mam przykryte akwaria a "wymeldowało" mi się już kilka rybek Sad. Sprawdź na podłodze lub szafce. A tak poza tym to podoba mi się Twoje akwarium
 i obsada, czekam na nowe zdjęcia i życzę powodzenia papa
Zapisane

emigrand
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #91 : Marzec 19, 2010, 17:23:38 »

W akwa jest pokrywa z wbudowanym filtrem. Boje sie ze filtr mogl zassac neona Sad ale sprawdzilem i tam rowniez zwlok nie widac.

Postaram sie dziasiaj wieczorem zrobic jakies nowe zdjecia ale poniewaz akwa jest dosc ciemna jakosc zdjec z obsada pozostawia wiele do zyczenia ...
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 18:14:11 wysłane przez emigrand » Zapisane

wrzeszyk
Nowy
*
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #92 : Marzec 28, 2010, 12:32:10 »

Nie ryzykowałbym.Samiec Macmasteri mógłby wykończyć ramirezki, w końcu to jego terytorium. Rozejrzyj się za rybami pływającymi w "toni" wodnej.
zmieniam obsadę z pawiookich na mniejsze, w związku z tym mam pytania:

Posiadam akwarium 240 litrów

1. Czy macmasteri mogą być z ramirezami i ile może ich być?
2. Czy z w/w mogą być krewetki i dorosłe kiryśniki czarnoplame?
 - wszelkie podpowiedzi i uwagi mile widziane
z góry dziękuję za odpowiedź
Zapisane
emigrand
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #93 : Marzec 28, 2010, 20:29:17 »

Maly update o moim zbiorniku Smiley

Niestety neon o ktorym pisalem nie znialazl sie takze jestem juz w 100% pewien ze nie zyje Sad To samo tyczy sie zbrojnika niebieskiego ktorego rowniez ani slady od ponad tygodnia Sad

Po wpuszczeniu 2 dodatkowych samic macmasteri w zbiorniku zapanowala istna wojna Sad Najmniejsza samica jest bardzo agresywna w stosunku do calej obsady. Przeniosla sie z kokosa po prawiej stronie do tego po srodku i nie pozwala sie zadnej rybie tam zblizyc szczegolnie kiryska.

2 pozostale chowaja sie w takich miejscach ze nie mam pojecia gdzie sa. Jedna z nich od czasu do czasu widuje, ale natychmiast atakowana jest przez samca i znika, a 2 nowa samiczka mam dziwnie przeczucie ze rowniez nie zyje bo nie widzialem calej 3 juz bardzo dawno.

Samiec Macmasterii jest agresywny w stosunku do nowych samic ale nic nie robi tej ktora plywala z nim w zbiorniku od poczatku. Wrecz przeciwnie to ona sie caly czas do niego zaleca, a na nim nie robi to zadnego wrazenia.

Kiryski miniaturki to swietne rybki bardzo towarzyskieglownie plywaja w stadzie z neonami. Z czego 2 zawsze razem a 3 delikanie na uboczu. Na jednym z nich zauwazylem taka biala plamke nad okiem mam nadzieje, ze to nie zadna choroba ??
Nie ryzykowałbym.Samiec Macmasteri mógłby wykończyć ramirezki, w końcu to jego terytorium. Rozejrzyj się za rybami pływającymi w "toni" wodnej.
zmieniam obsadę z pawiookich na mniejsze, w związku z tym mam pytania:

Posiadam akwarium 240 litrów

1. Czy macmasteri mogą być z ramirezami i ile może ich być?


Uwazam ze w 240L mozesz spokojnie miac 1+2 Macmasterii i 1+1 Ramierezii wazne zeby mialy sporo kryjowek.
Zapisane

emigrand
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #94 : Wrzesień 04, 2010, 11:02:40 »

Witam,
Po dlugiej nieobecności niestety musze z przykrością stwierdzić ze moje BW padło przez awarie filtra i moj brak czasu Sad i zdecydowałem sie zrestartować zbiornik, ale juz w innym klimacie.

Pielegniczki i BW powstaną na regale, który w najbliższym czasie mam zamiar postawić.

Link do nowego zbiornika  http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/emigrand-(112l)-tanganika-dom-dla-ksiezniczek-z-burundi/
będe wdzięczny za komentarze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 12:01:46 wysłane przez emigrand » Zapisane

Strony: 1 ... 5 6 [7]
  Drukuj  
 
Skocz do: