Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria «  dirdib [25l] DOM KARLIKOW SZPONIASTYCH/ [54l] Podwodny swiat w Eslöv
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: dirdib [25l] DOM KARLIKOW SZPONIASTYCH/ [54l] Podwodny swiat w Eslöv  (Przeczytany 5341 razy)
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #15 : Styczeń 20, 2010, 20:53:42 »

To już nie wiem.... Tongue
Zapisane
Ulv
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #16 : Styczeń 20, 2010, 20:53:45 »

Jak dla mnie to kompozycja dość ciekawie zrobiona, taka pod nazwę mieszkańców Good ! ]:->
Jedyne to to że Ehinodorus nie pasuje, ta roślina lubi duże/wysokie zbiorniki i w miarę wzrostu zabierze całe światło, pozostaje pomyśleć nad inną roślinką na ten kąt, albo częsta przycinka czyli ulubione zajęcie akwarysty Grin.
Zapisane

dirdib
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #17 : Styczeń 20, 2010, 21:12:16 »

Jak dla mnie to kompozycja dość ciekawie zrobiona, taka pod nazwę mieszkańców Good ! ]:->
Jedyne to to że Ehinodorus nie pasuje, ta roślina lubi duże/wysokie zbiorniki i w miarę wzrostu zabierze całe światło, pozostaje pomyśleć nad inną roślinką na ten kąt, albo częsta przycinka czyli ulubione zajęcie akwarysty Grin.
No wlasnie tak milo mrocznie, mi sie tak podoba Cheesy

Zabienica tam poszla bo jak zabki mieszkaly w 54l to uwielbialy spac na jej lisciach - czesciowo nad poziomem wody. myslalam o jakis anubias ale zobacze jeszcze Wink
Zapisane

dirdib
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #18 : Styczeń 20, 2010, 21:12:37 »

To już nie wiem.... Tongue
nie wiem moze brak nawozow albo ogolnie nie dbales o zbiornik?
Zapisane

dirdib
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #19 : Styczeń 21, 2010, 22:16:38 »

I cos nowego od nas
















Zapisane

dirdib
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #20 : Styczeń 21, 2010, 22:16:55 »

po lekkich zmianach


i obsada










Zapisane

baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #21 : Luty 06, 2010, 02:23:27 »

Cześc masz bardzo fajny dom dla żabek. Sam też przełowiłem swoje do mniejszego akwa(66l) bo w wyzszym się trochę męczyły i teraz maja 30 cm wysokości - żwirek. Powiec mi czy jak pływają same bez ryb to udało Ci się coś wyhodowac. Sam też planuję coś wyhodowac stąd moje pytanie. Akwarium jest na 5/5 ma fajny klimacik i 15w w zupełności wystarczy karliki nie lubią mocnego światła.
ps.Tych ostatnich zdjęc u mnie nie widac Huh
Pozdrawiam kobietkę akwarystkę papa
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #22 : Luty 06, 2010, 11:01:38 »

Piekne akwa, karliki sa zaje.....fajne Grin Pozdrawiam.
Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: