Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Pomocy.chodzi o odroznienie plci ryby,chociaz
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomocy.chodzi o odroznienie plci ryby,chociaz  (Przeczytany 957 razy)
Jasko
Jasko
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Uczmy sie kochac


WWW
« : Styczeń 04, 2010, 12:31:08 »

Witam,w skrocie
mam 3pielegnice Pawiookie samce?
Musialem na 3tyg podniesc temperature wody o 5* w sumie okolo 31* w akw bo mialem wyplawki i dodalem jeszcze 2 inne filtry napowietrzajace wode.
Wtym czasie zaczely kopac w zwirze i robic przygotowania do zlozenia ikry ,ale nic niebylo ,gdy wyplawki znacznie sie zmniejszyly obnirzylem temperature wody o 5*do okolo 26,27* tyle co zawsze ,po1tyg jedna znich zrobila w jenym wydalonym odchodzie przezroczystym lekko zoltawym 2ziarenka jakby ikra? Dodam ze ryby sa zdrowe jedza maja piekne kolory .ich pokladelko rozrodcze jest ostro zakaczone naco wskazuje ze to samce i niejest tepo zakaczone ,Oco Chodzi???
Pomocy. Albo to wszystkie samice?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 12:33:59 wysłane przez Jasko » Zapisane

Uczmy sie kochac
Jasko
Jasko
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Uczmy sie kochac


WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 04, 2010, 18:31:13 »

Witam  Wink widze ze temat jest ciezki bo nikt nieodpowiada a jest 25odslon Roll Eyes
jesli ktos ma pomysl gdzie moge uzyskac odpowiedz na moje pytanie to prosze mi go podeslac . Wink
dzieki Smiley
Zapisane

Uczmy sie kochac
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: