Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: pawel_szp Ogólne [72l]  (Przeczytany 9832 razy)
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #15 : Styczeń 15, 2010, 20:22:30 »

Wszystko fajnie , ale Czarne Wody a tym bardziej ameryki (ampularia, RC,danio,anubias) to nie są niestety.Nie wiem czy wiesz co to są czarne wody ale twoje akwarium napewno ich nie przypomina.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 20:24:13 wysłane przez dwight 18 » Zapisane
MarteQ15
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 426


« Odpowiedz #16 : Styczeń 15, 2010, 21:11:02 »

Amen Wink
Usuń te ryby,rośliny które  wymienił znawca tematu  a osiągniesz cząstkowo czarne wody.
Mi osobiście akwa sie podoba i idzie w dobrym kierunku.
Zapisane
pawel_szp
GG 8287452
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223



WWW
« Odpowiedz #17 : Styczeń 15, 2010, 21:21:17 »

Zmienie temat, bo to w zyciu nie beda czarne wody Grin

Wiem, ze ty powinny byc niemal tylko korzenie itd. Ja jednak chce zostawic te roslinki, gdyz ciekawij wyglada. Chętnie jednak dodam liście dębu, ale w tym śniegu za szybko na nie nie wpadnę xD Jeszcze w prawym tylnim rogu dorobie jakas kryjówka, dla przyszłych zbrojników Smiley

Dziękuje za komentarze Wink

Pozdrawiam all
Zapisane

2x Pielęgniczka Ramireza -samice....
12x Neon Innesa
2x Pangio Oblonga <- potocznie znany piskorkiem Cheesy
8x Żałobniczka/Tetra czarna

AMPULARIE!!!!! WYDAM JAK NAJWIĘCEJ!!

Flora:
Echinodorus D'vall
Rogatek
Anubias nano
Squ3sh
Nowy
*
Wiadomości: 18


« Odpowiedz #18 : Styczeń 25, 2010, 20:17:53 »

Zbiorniczek mi sie podoba Smiley Rybki maja gdzie plywac. Sam zastanawialem sie nad takim stadkiem neonkow ale zdecydowalem sie na danio i nie zaluje.
Zapisane
Thedevil
Marzy mi się dzień...
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 601



« Odpowiedz #19 : Styczeń 25, 2010, 20:27:28 »

Mi osobiście danio się nie podoba Wink wolę neonki Wink Jeśli chodzi o Twoje akwarium to... jest na prawdę ok... Fakt już po czarnych wodach więc jedna rada... dodaj mech, gałęzatkę lub coś innego w tym stylu (masz na prawdę świetne korzenie i możesz poszaleć) i posadź jakąś roślinkę trawnikową na to swoje podłoże Wink daje 7/10 jak na razie i powodzenia Wink
Zapisane

... w którym samochód pozostawi nie większy ślad jak łódź płynąca po oceanie...

Moja Nowa Kosta IWAGUMI http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/moje-nowe-pierwsze-akwa-30l/
aqua95
Nowy
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #20 : Styczeń 26, 2010, 16:23:50 »

to są Czarne wody?  Cheesy rozbawiliście mnie , zbiornik 4/10
Zapisane
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #21 : Styczeń 26, 2010, 16:27:11 »

To jak jesteś taki mądry to pokaż swoje akwarium...
Zapisane
pawel_szp
GG 8287452
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223



WWW
« Odpowiedz #22 : Styczeń 26, 2010, 19:10:40 »

chyba niespecjalnie Cie rozwaliłem, bo byłeś w stanie to napisać. Zapomniałem zmienić temat, bo głupi nie jestem i wiem co to czarne wody, ale chciałem dać rośliny, aby było ciekawsze, aby było więcej kryjówek, aby można było patrzeć jak się rozrasta oraz aby ampularie, glonojady i RC miały więcej terenu do żerowania... Mech możliwe, że gdzieś zasadzę, ale nie specjalnie się śpieszę. Może na targach znajdę jakąś inspirację xP

Pozdro

PS dodałem kilka gałązek, dzięki czemu pojawiły się nowe kryjówki. Może dodam jakieś zdjęcia do końca tygodnia Smiley
Zapisane

2x Pielęgniczka Ramireza -samice....
12x Neon Innesa
2x Pangio Oblonga <- potocznie znany piskorkiem Cheesy
8x Żałobniczka/Tetra czarna

AMPULARIE!!!!! WYDAM JAK NAJWIĘCEJ!!

Flora:
Echinodorus D'vall
Rogatek
Anubias nano
aqua95
Nowy
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #23 : Styczeń 26, 2010, 19:35:16 »

chyba niespecjalnie Cie rozwaliłem, bo byłeś w stanie to napisać. Zapomniałem zmienić temat, bo głupi nie jestem i wiem co to czarne wody, ale chciałem dać rośliny, aby było ciekawsze, aby było więcej kryjówek, aby można było patrzeć jak się rozrasta oraz aby ampularie, glonojady i RC miały więcej terenu do żerowania... Mech możliwe, że gdzieś zasadzę, ale nie specjalnie się śpieszę. Może na targach znajdę jakąś inspirację xP

Pozdro

PS dodałem kilka gałązek, dzięki czemu pojawiły się nowe kryjówki. Może dodam jakieś zdjęcia do końca tygodnia Smiley

Ciekawsze to pojęcie względne dla mnie wyszedł kicz zamiast pięknego kawałka natury(amazonki)
Zapisane
pawel_szp
GG 8287452
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223



WWW
« Odpowiedz #24 : Styczeń 26, 2010, 20:51:23 »

jaki życzliwy. a swojego zbiornika nie posiada. a miałem pomóc z tym zbiorniczkiem, ale nie warto. Sa różne gusty. Zapraszam do krytyki zbiorników roślinnych, królu patyków...
Zapisane

2x Pielęgniczka Ramireza -samice....
12x Neon Innesa
2x Pangio Oblonga <- potocznie znany piskorkiem Cheesy
8x Żałobniczka/Tetra czarna

AMPULARIE!!!!! WYDAM JAK NAJWIĘCEJ!!

Flora:
Echinodorus D'vall
Rogatek
Anubias nano
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #25 : Styczeń 26, 2010, 21:14:42 »

jaki życzliwy. a swojego zbiornika nie posiada. a miałem pomóc z tym zbiorniczkiem, ale nie warto. Sa różne gusty. Zapraszam do krytyki zbiorników roślinnych, królu patyków...
Właśnie o to mi chodzi,nie lubię takich ludzi.GAPA ze mnie zapomniałem o ocenie twojego akwarium  Tongue Bardzo ładnie,ale jak wszyscy wiedzą na forum bardzo lubię moczrkę więc wiesz co bym posadził tył  Grin Ocena 9/10
Zapisane
zyga07
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 170


« Odpowiedz #26 : Styczeń 27, 2010, 10:01:42 »

jestem bardzo pozytywnie zaskoczony... akwa bardzo eleganckie xd



chyba niespecjalnie Cie rozwaliłem, bo byłeś w stanie to napisać. Zapomniałem zmienić temat, bo głupi nie jestem i wiem co to czarne wody, ale chciałem dać rośliny, aby było ciekawsze, aby było więcej kryjówek, aby można było patrzeć jak się rozrasta oraz aby ampularie, glonojady i RC miały więcej terenu do żerowania... Mech możliwe, że gdzieś zasadzę, ale nie specjalnie się śpieszę. Może na targach znajdę jakąś inspirację xP

Pozdro

PS dodałem kilka gałązek, dzięki czemu pojawiły się nowe kryjówki. Może dodam jakieś zdjęcia do końca tygodnia Smiley

Ciekawsze to pojęcie względne dla mnie wyszedł kicz zamiast pięknego kawałka natury(amazonki)

kolego zaprezentuj cos lepszego to będziemy mogli podyskutować...  bo póki co nie zaprezentowales nic oprócz hamstwa, glupoty oraz niepotrzebnej krytyki... pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 10:06:37 wysłane przez zyga07 » Zapisane

akwa 68
wielogatunkowe
akwa 200l
malawi
Martinez75
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 132


« Odpowiedz #27 : Styczeń 27, 2010, 14:43:15 »

Akwarium mi się podoba 8/10 (wolę baniaki z iwększą ilością roślin), ale ma taki swój niepokojący i mroczny urok. Niekonstruktywną krytyką w rodzaju aqua95 się nie przejmuj i tak 3maj. Powodzenia w hodowli  Good !.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: