Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 14 15 [16]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pysia [200l] Początki przygody  (Przeczytany 45666 razy)
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #225 : Październik 24, 2010, 10:58:01 »

Dzięki.
Chyba szkoła ogrodnicza nie ma nic do baniaków. Ja po prostu jak coś kocham, to staram sie nabyć na ten temat jak najwięcej wiedzy i wciąż rozwijać.  Na tym chyba polega hobby Wink
Zapisane
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #226 : Październik 25, 2010, 14:16:20 »

tu raczej botanika roślin wodnych a nie szkoła ogrodnicza Tongue
Widzę Pysia, że i Ty kilka chwaścików zasadziłaś w swojej banieczce Smiley Świetna robota! Gratulacje coraz to ciekawszego efektu!!! Widać, że sporo czasu temu poświęcasz. No i te pielęgniczki-fotogeniczne skubańce Smiley
ps. i u Ciebie sagittaria robi co chce i puszcza szczepki w każde wolne miejsce...? Ja, jeśli w porę jej nie przypilnuję, mam później cały pierwszy plan przez nią zajęty.
Zapisane

Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #227 : Październik 25, 2010, 14:32:48 »

Nie mam sagittari Wink To Echinodorus tennelus- dzisiaj właśnie powyrywany ( niestety wraz z małym heniem  Cry ) bo ekspansywny jest jak licho jak mu się da odpowiednie warunki.  Sagitarke to mam w baniaku z kiepskim światełkiem Wink
Co do czasu, to niestety nie poświęcam go tyle ile bym sobie życzyła. 
A co do wyglądu baniaka, to ma charakter chaotyczny- tak jak i ja  Grin A zwierzaki chyba czują się w nim ok, bo odwdzięczają mi się cudownymi zachowaniami i...przyrostem naturalnym ( o to nie proszę, bo już nie mam co robić z rybami ). I nie mówię o endlerkach, bo tych maluchy służą jako karma  Embarrassed
Zapisane
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #228 : Październik 25, 2010, 15:57:45 »

Nie mam sagittari Wink To Echinodorus tennelus

...mój błąd-ale rozrasta sie w identyczny sposób jak moja sagittaria i tym się zasugerowałem Wink
Tak czy inaczej zbiornik świetny! Wstaw fotę po porządkach.
pozdr
Zapisane

Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #229 : Październik 25, 2010, 16:29:32 »

Akwa po porządkach nie nadaje się na widok publiczny  Grin Pozwoliłam nieco za bardzo wybujać zielski i powycinałam jakieś.... 70 cm długie sadzonki furcaty a 40 cm macrandry.  No i to co zobaczyłam pod spodem nie jest ładne  Embarrassed Musi urosnąć troszkę Wink Na dodatek wyrywając tennelusa powyrywałam też małego henia i kompletnie nie miałam już czasu go tak jak należy zasadzic. Wciepłam więc tak jak było w podłoże. Z nim zrobię porządek za tydzień. Mam jeszcze kolejne 4 baniaki do obróbki  Roll Eyes Tzn już jestem po i paaaaaaadam.  Nie miała baba kłopotu to sobie postawiła 5 baniaków w domu  Afro
Zapisane
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #230 : Październik 30, 2010, 16:45:46 »

Brawo Pysiu byle tak dalej  Good !
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

Strony: 1 ... 14 15 [16]
  Drukuj  
 
Skocz do: