Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23
  Drukuj  
Autor Wątek: Zamki  (Przeczytany 159301 razy)
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #255 : Kwiecień 10, 2009, 07:53:23 »

magda78 uwazam Twoj pomysl za wspanialy i powinien byc polecany tym wszystkim "akwarystom" co to bez calkowitej znajomosci tematu zakladaja akwaria
Zapisane

kwjoma
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #256 : Kwiecień 10, 2009, 16:23:09 »

Jak zobaczyłem te akwa to moje słowa brzmiały O JA P.....LE!!! To akwa proponuję wrzucić do nowego wątku "Jak nie urządzać akwarium". Masakra.

Proponuję przed przystąpieniem do dyskusji dobrze przeczytać tekst i dopiero wyrażac swoją opinię.

Pomysł na akwaruim "plastikowe" dla małych dzieci jest znakomity.
Zapisane
Cardangel
"Przyrodnik" na swobodzie to jak wariat w samochodzie
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 267


« Odpowiedz #257 : Kwiecień 11, 2009, 19:19:16 »

tutaj nie będzie prawdziwych rybek - piszę, bo niektórzy inaczej pomyśleli  Good !
Jak Ja czytałem ten watek to tego podpisu  nie było. Uwagi jak ta powyżej autorstwa kwjoma, w stosunku do mojej osoby są raczej zbędne. Co do takiego akwa dla dzieci to nie pochwalam i w życiu bym czegoś takiego dziecku nie zrobił. To podobne jest do gum ala papieros albo zachowania w stylu Tatuś piwko a dzidziuś colę. Ma to związek z kształtowaniem niewłaściwych schematów zachowań. Dokładnie nie pamiętam bo pedagogka była dawno o psychologi dziecka nie wspominając. Ale ja się nie znam bo tylko hoduję rybcie także w temacie zamków to są ładne i kolorowe ale ich do akwa nie włożę. Nawet do takiego dla dzieci.
Zapisane

Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #258 : Kwiecień 11, 2009, 19:58:27 »

Właściwe zachowanie tak, dlatego tam nie ma puszek i petów.
A, że się córce podoba takie akwarium? Zmieni zdanie, jak zobaczy ładniejsze akwarium mamy. A jak już zmieni zdanie, to sama i nikt nie będzie narzucał jedynego słusznego wzorca.
Ile musieliśmy czekać, aż z samochodów poznikały modne naklejki-kleksy? A białe skarpetki do czarnych butów? Skarpety do sandałów? itp. itd. Zmiany długo trwają, więc dziecka też nie można wymagać zmian od razu.
Mi się pomysł podoba.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 20:00:00 wysłane przez Muchomorek » Zapisane
magda78
czas na zmiany
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #259 : Kwiecień 12, 2009, 17:22:37 »

moja córka właśnie na takim akwarium uczy się opieki, na niby karmi, zmienia wodę i sprawdza parametry wody  Wink
dlatego zrobiłam to akwarium, bo Mała chce robić porządki w moich akwariach, jak podrośnie to na pewno będziemy razem pracować , ale jak na razie wolę dać jej "plastikowe" akwarium

Cardangel może i powinnam od razu dać podpis, że tam nie będzie rybek, ale myślałam, że to jest oczywiste  Cheesy (widocznie nie było)
Zapisane

250l towarzyskie
60l krewetki RC
kwjoma
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #260 : Kwiecień 12, 2009, 18:57:36 »

Moja dość prowokacyjna wypowiedź miała na celu zwrócenie uwagi na styl wypowiedzi, która była nie potrzebnie agresywna w swojej treści, nie polemizowałem natomiast z poglądem.
Osobiście jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkich tego typu „ozdób” akwarium  jak zameczki.
Tworzenie takiego  ”akwariumu”   dla małych dzieci ma swoje plusy i minusy, ale chyba gorszym rozwiązaniem była by zabawa dziecka  prawdziwymi  rybami.
Zapisane
magda78
czas na zmiany
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #261 : Kwiecień 12, 2009, 19:38:35 »

... chyba gorszym rozwiązaniem była by zabawa dziecka  prawdziwymi  rybami.


racja, moja mała rwie się cały czas, aby łapać rybki siatką, więc wolę jak łapie plastikowe niż żywe, jak podrośnie to więcej zrozumie  Good !
Zapisane

250l towarzyskie
60l krewetki RC
Damianos115
KULE PRECZ !
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 501


« Odpowiedz #262 : Kwiecień 14, 2009, 05:53:28 »

ja sobie wpuszcze łódź podwodną zdalnie sterowaną do akwarium  Grin   papa
Zapisane

Akwarium 54l
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/damianos115-54l-aktualizacja-21-05-2009-!!!/

15xNeon Innesa
1xBojownik
1xKirysek Panda ( Planowo 5)
0xOtosek ( Planowo 5)
0xRed Cherry ( Planowo 10-15)
Pozdrawiam Damian
Angelot
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #263 : Kwiecień 22, 2009, 20:14:15 »

Rudy 102? Dzięki za inspirację
Zapisane
BojownikWojownik
Konserwa z ryby
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 34


Mój ideał ;D


« Odpowiedz #264 : Maj 14, 2009, 12:17:54 »

ja sobie wpuszcze łódź podwodną zdalnie sterowaną do akwarium  Grin   papa

podwodną Sad ? włóż titanika.... wez nurkow na lodeczkach i nurkow poloz na nie niektorych i wyciagnij ze by nie pierdzialy beda ofiary tytanika......... tylko wies zten titanic to ma byc orginal z morza Tongue a no i wloz 50 neonkow i bojownikow z 10 do kuli 5 litrowej bedzie komplet.... zamek na dnie to tak jakbys trzymal wszystkie rybki w kuli
Zapisane

Są chwile których zapomnieć nie można.
wkukler
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 350


« Odpowiedz #265 : Maj 15, 2009, 16:09:59 »

ja sobie wpuszcze łódź podwodną zdalnie sterowaną do akwarium  Grin   papa

podwodną Sad ? włóż titanika.... wez nurkow na lodeczkach i nurkow poloz na nie niektorych i wyciagnij ze by nie pierdzialy beda ofiary tytanika......... tylko wies zten titanic to ma byc orginal z morza Tongue a no i wloz 50 neonkow i bojownikow z 10 do kuli 5 litrowej bedzie komplet.... zamek na dnie to tak jakbys trzymal wszystkie rybki w kuli
nie rozumiem tego posta. Smiley przydał by się tłumacz
Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #266 : Maj 15, 2009, 17:19:09 »

ja sobie wpuszcze łódź podwodną zdalnie sterowaną do akwarium  Grin   papa

podwodną Sad ? włóż titanika.... wez nurkow na lodeczkach i nurkow poloz na nie niektorych i wyciagnij ze by nie pierdzialy beda ofiary tytanika......... tylko wies zten titanic to ma byc orginal z morza Tongue a no i wloz 50 neonkow i bojownikow z 10 do kuli 5 litrowej bedzie komplet.... zamek na dnie to tak jakbys trzymal wszystkie rybki w kuli
nie rozumiem tego posta. Smiley przydał by się tłumacz

To ja Ci wytlumacze - zwykle nabijanie postow - spamowanie  Wściekły Wściekły Wściekły
Zapisane

shogun4
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 508



« Odpowiedz #267 : Maj 17, 2009, 10:57:48 »

Jak ktoś ma trochę poczucia humoru to moim zdaniem wrak Trabanta przewrócony na bok wygląda całkiem fajnie Grin
Zapisane

Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #268 : Maj 17, 2009, 11:39:29 »

Mam w akwarium jedna porcelanowa rzecz - pekniety dzbaneczek (czym sie rozni od doniczki?). Wybrałam akurat ten ponieważ ma duze otwory i sporo wolnego miejsca w srodku. Potem kupiłam kokosa z dziurą, bo słyszałam ze podobno robi cos z woda. Moja obsada jest full azjatycka (Bojownik 1+3, Red Cherry, Anentome Helena, Ampularia), lecz to nie biotop bo nie mam najmniejszego pojecia jakie mam rosliny. Pytanie: co jest mniej naturalne dla azjatyczkich zwierzat? Kokos czy porcelana? W koncu porcelana "wystepuje" w naturze od tysiecy lat, szczególnie w Azji. Jeśli jakis "profesjonalista" ma zamiar sie obrazac to niech lepiej powie co mam im dać zamiast.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
wkukler
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 350


« Odpowiedz #269 : Maj 17, 2009, 12:17:06 »

ja mam porcelanowy stateczek Cheesy to jest prezent i musi być. I nie jest taki zły Tongue
to jest dopiero masakra :
http://www.allegro.pl/item626973951_hit_hit_hit_zestaw_akwariowy_wlatcy_moch.html
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 12:19:03 wysłane przez wkukler » Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23
  Drukuj  
 
Skocz do: