Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23
  Drukuj  
Autor Wątek: Zamki  (Przeczytany 159326 razy)
młodyakwarysta
Bywalec
****
Wiadomości: 579


ryby denne


« Odpowiedz #285 : Maj 21, 2009, 18:26:19 »

ja miałę ostro rpzerybione awka , początki 3 lata temu ,ael zamku nigdy nie włozyłem
Zapisane

moje awkaria 54l i 27l i 30l i25
Maży mi sie jeszcze 10 zbiorników ....
zahi
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #286 : Maj 28, 2009, 12:20:54 »

zamki Huh nie może jakiś w oryginalnym kolorze niemalowany z wielkimi dziurami ale i tak wolę rafę koralową czy coś w tym stylu ja mam u mnie potłuczony dzbanek ryby chętnie w nim siedzą a najczęściej glonojady Tongue
Zapisane
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #287 : Maj 28, 2009, 12:23:48 »

zamki Huh nie może jakiś w oryginalnym kolorze niemalowany z wielkimi dziurami ale i tak wolę rafę koralową czy coś w tym stylu ja mam u mnie potłuczony dzbanek ryby chętnie w nim siedzą a najczęściej glonojady Tongue
ale nie masz tam bojowników?
Zapisane

zahi
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #288 : Maj 28, 2009, 13:10:38 »

nie mam gupiki i welonki Tongue
Zapisane
lenki
...
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #289 : Czerwiec 14, 2009, 23:11:27 »

sorki, ze tak w slowo wejde i zrobie malutenki off top Smiley

..

Wiecie, ze watek powinien celebrowac juz miesiac temu drewniane gody?!?

Piec latek minelo, a ludzie wciaz o zamkach pod woda he he he

no temacik ma powodzenie jak ta lala Cheesy
Zapisane

75l w likwidacji; 30l fighters kingdom, 254l on the way Cheesy
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #290 : Czerwiec 15, 2009, 07:54:39 »

A co jesli chce miec akwa biotopowe Azji? Kokosa nie wsadze, ceramiki (która "wystepuje" w Azji od tysiecy lat) tez nie, bo jest "zła". To co, moze plastikowa jaskinie?
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #291 : Czerwiec 15, 2009, 19:11:50 »

A co jesli chce miec akwa biotopowe Azji? Kokosa nie wsadze, ceramiki (która "wystepuje" w Azji od tysiecy lat) tez nie, bo jest "zła". To co, moze plastikowa jaskinie?
Zawsze mozesz wrzucic butelke po coca-coli, bez wzgledu na biotop jest mozliwa w kazdej rzece, jeziorze czy innym akwenie wodnym  na calej kuli ziemskiej  Grin
Zapisane

Tymothy
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


Moje dwie koszatniczki podczas odpoczynku :)


« Odpowiedz #292 : Czerwiec 15, 2009, 19:30:18 »

Zawsze mozesz wrzucic butelke po coca-coli, bez wzgledu na biotop jest mozliwa w kazdej rzece, jeziorze czy innym akwenie wodnym  na calej kuli ziemskiej  Grin
Według Ciebie to jest powód do śmiechu? Huh Undecided
Zapisane

Moje akwaria:
50l
Obsada:
1 Samiec Bojownika
1 Anentome Helena
3 Samice Bojownika
3 Krewetki Amano
12 Neonków Innesa
2 Ramirezy
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #293 : Czerwiec 15, 2009, 19:33:36 »

Zawsze mozesz wrzucic butelke po coca-coli, bez wzgledu na biotop jest mozliwa w kazdej rzece, jeziorze czy innym akwenie wodnym  na calej kuli ziemskiej  Grin

To moze lepiej kalosza, zeby pasował do czarnych wód?
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #294 : Czerwiec 15, 2009, 19:37:42 »

Zawsze mozesz wrzucic butelke po coca-coli, bez wzgledu na biotop jest mozliwa w kazdej rzece, jeziorze czy innym akwenie wodnym  na calej kuli ziemskiej  Grin
Według Ciebie to jest powód do śmiechu? Huh Undecided

Owszem masz racje to jest raczej powod do placzu, ale wybacz ze nie bede rozpaczac  Tongue

Zawsze mozesz wrzucic butelke po coca-coli, bez wzgledu na biotop jest mozliwa w kazdej rzece, jeziorze czy innym akwenie wodnym  na calej kuli ziemskiej  Grin

To moze lepiej kalosza, zeby pasował do czarnych wód?
Samo sedno, moze byc jeszcze opona jesli chcesz uzyskac bardzo czarne wody  Grin
Zapisane

Luna_s20
Licho
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 33



WWW
« Odpowiedz #295 : Wrzesień 19, 2012, 05:09:50 »

Tymothy, jedna z ciekawych, zasłyszanych prawd: Zmieniaj to, czego nie możesz zaakceptować. Akceptuj to, czego nie możesz zmienić.
Poza tym to dość ciekawy przepis na szczęście. Tak więc rozpaczanie nad tym, że wody świata są zasyfione - to zamach przeciwko szczęściu.

A ja powiem coś, za co część mnie bardzo znielubi. Moim zdaniem dokładanie do akwarium dekoracji w stylu "dziurawy trampek", "zamczysko", "tabliczka private", to robienie ze zwierząt pajaców. Przecież te rybki pomimo że wychowane w niewoli, chcą żyć i czuć się "normalnie". Owszem, jak ktoś ma gatunki wybitnie nawykłe do sztucznego otoczenia, a akwarium "plastykowe" z niebieskimi i różowymi roślinami, tłem z tworzywa, to nawet 5 zamków, 3 ceramiki i szklane kulki do gry będą pasowały, a zwierzęta nie odczują dyskomfortu.
Ale jeśli stawiamy na naturalne akwarium, dobierajmy to, co rybka faktycznie może znaleźć w naturze. Przecież gatunki mają instynktowe reakcje na pewne kształty, kolory, rośliny i substancje.
Zapisane

Licho nie śpi...
ssebastiann
Rybnięty
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #296 : Listopad 08, 2012, 18:14:08 »

Ogólnie jak ktoś chce mieć zamek w akwarium to jego wybór. Jedni lubią to co naturalne inni lubią sobie upiększać innymi ozdobami co nie znaczy że mi się to podoba, chociaż jak ktoś wstawi zamek ze smakiem i wyczuciem to też może szczęka nie jednemu opaść. Wytłumaczenia typu że plastik szkodzi rybom nie są żadnym wytłumaczeniem, przecież filtry też są plastikowe to może całkiem zrezygnować z filtracji??
Sumując jestem zwolennikiem naturalnych zbiorników, ale jeżeli ktoś włoży do akwarium zamek żeby np zarazić swoje dziecko tym hobby lub poprostu mu sie to podoba to ryby wcale nie beda mu miały za złe, gorsze jest np coś takiego i to zgłoszone do konkursu aquaela!!!!:



 a zamki potrafią być piękne:





« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 18:17:13 wysłane przez ssebastiann » Zapisane
Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #297 : Listopad 08, 2012, 21:12:07 »

I tu - broniąc zamków - ZGADZAM SIĘ na 100 % !!! Ten zamek jest super - ja sobie wyobrażam w baniaku takiego u-bota porośniętego małym heńkiem i mchem... do te tego masa innych roślin w tle tworzących pejzaż... po prostu bajka - pewnie dlatego, że ogromne wrażenie wywarł na mnie film DAS BOOT.
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
MatiKaj
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44



« Odpowiedz #298 : Listopad 09, 2012, 20:51:12 »

Piterix możesz zapodać zdjęcie... Smiley
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #299 : Listopad 10, 2012, 11:58:45 »

I tu - broniąc zamków - ZGADZAM SIĘ na 100 % !!! Ten zamek jest super...
Super, jako zdjęcie czy namalowany obraz, ale nie jako zbiornik.
W/w fotka z zamkiem to karykatura akwarystyki.
Zapisane

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23
  Drukuj  
 
Skocz do: