Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana typu akwarium  (Przeczytany 1485 razy)
KUBASS
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Lipiec 02, 2009, 18:44:04 »

Cześć, mam akwa 70l i drugie mniejsze 30l. Mogę zrobić z tego dużego akwa morskie  Huh Nie za małe Huh a z tego małego da się coś zrobić w stylu morskim?

Proszę o odpowiedzi Wink
Zapisane
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #1 : Lipiec 02, 2009, 20:09:50 »

możesz , przecież są morskie krewetki  Grin,dla jakiejś rozgwiazdy też będzie to dobry domek.Tylko najpierw poczytaj coś o tym .
Zapisane
Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 02, 2009, 20:28:50 »

możesz , przecież są morskie krewetki  Grin,dla jakiejś rozgwiazdy też będzie to dobry domek.Tylko najpierw poczytaj coś o tym .

najlepszym domem dla rozgwiazdy jest naturalne środowisko, a że ludzie są tacy głupcy, że męczą je w akwariach...
Zapisane

Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #3 : Lipiec 02, 2009, 20:35:23 »

Nie wiem czy skomplikowany umysl rozgwiazdy umie odroznic ocean od akwarium. Smiley
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
młodyakwarysta
Bywalec
****
Wiadomości: 579


ryby denne


« Odpowiedz #4 : Lipiec 02, 2009, 20:56:58 »

najlepszym domem dla rozgwiazdy jest naturalne środowisko, a że ludzie są tacy głupcy, że męczą je w akwariach...


Dla każdego stworzenia ,lepsze jest naturalne środowisko ,gdyby nie było takich ,,głupców" to by akwarystyka nie istniała
Zapisane

moje awkaria 54l i 27l i 30l i25
Maży mi sie jeszcze 10 zbiorników ....
Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #5 : Lipiec 02, 2009, 21:17:58 »

no wiem o tym. gdyby nie istniała to wiele stworzeń nie umierało jak na przykład pławikoniki
Zapisane

justynadracz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 137


« Odpowiedz #6 : Lipiec 02, 2009, 21:59:48 »

to samo mozna powiedzec ze ludzie mecza w akwarium np skalara ze najlepszym dla niego srodowiskiem jest natura,.,
Zapisane
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #7 : Lipiec 02, 2009, 22:44:13 »

Cytuj
najlepszym domem dla rozgwiazdy jest naturalne środowisko, a że ludzie są tacy głupcy, że męczą je w akwariach...

ależ niesamowity wniosek wyciągnąłeś  Roll Eyes a czym powiedz mi różni się rozgwiazda od takiego neona którego ty trzymasz w akwarium? bo wydaje mi się że niczym oprócz inteligenci bo ta u rozgwiazdy na zbyt wysokim poziomie na pewno nie jest.Rybki i inne stworzenia wodne są w sprzedaży i już nic na to nie poradzisz , pozostaje stworzenie im dobrych warunków do życia , bo czy zamieszkają u ciebie czy u kogoś innego nie ma różnicy i tak będą żyły w akwarium a nie na wolności.

Cytuj
no wiem o tym. gdyby nie istniała to wiele stworzeń nie umierało jak na przykład pławikoniki

no pewnie odrazu zlikwidujmy akwarystykę  Roll Eyes tylko zmniejszanie ilości gatunków przez akwarystykę to akurat malutki problem , gorzej jest z odłowami konsumpcyjnymi lub z wylewaniem zanieczyszczeń do wód , albo popatrz jeszcze wcześniej , najlepiej to by było aby ludzie nie wpierniczali się na tereny dzikich zwierząt i nie niszczyli ich środowiska naturalnego , popatrz ile przez takie rzeczy nagineło gatunków ,akwarystyka to przy tym akurat malutki pikuś.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 22:48:51 wysłane przez dwight 18 » Zapisane
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #8 : Lipiec 03, 2009, 09:04:11 »

pozostaje stworzenie im dobrych warunków do życia , bo czy zamieszkają u ciebie czy u kogoś innego nie ma różnicy i tak będą żyły w akwarium a nie na wolności.
(...)zmniejszanie ilości gatunków przez akwarystykę to akurat malutki problem (...)
Nie zgadzam się z tezą, bo jedna mniej sprzedana, to jedna mniej odłowiona. Problemem są dla mnie tylko ryby nierozmnażane w akwarium, czyli sporo gatunków. Odławianie jest to dla nich zagrożeniem, można się czarować, że nie, ale to jest tylko oszukiwanie siebie dla poprawienia nastroju.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: