Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: ~~@N@~~ - 30l.  (Przeczytany 8511 razy)
~~@N@~~
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #15 : Kwiecień 24, 2009, 19:09:07 »

a to na wode to jak?? Leje wodą przykładam i sie trzyma???

A jeśli chodzi o te krewetki to można jeszcze jakieś dokupić???
Zapisane
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #16 : Kwiecień 24, 2009, 21:32:32 »

zwilżasz tło i szybe wodą ( żeby była wilgotna, nie ściekała ) nakładasz je, a potem  pozbywasz siępęcherzyków za pomocą linijki ( Wyciskasz je na bok)
Zapisane

~~@N@~~
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #17 : Kwiecień 25, 2009, 12:47:02 »

ok. Nawet proste Wink

Dzisiaj zakupiłam mech na korzeń i nawóz dla roślin mam nadzieje że pomoże mojej biednej wąkrocie.

Jeśli chodzi o krewetki to czy to normalne że amanka jest biała i nie ma kropek czy jest chora???

A czy zmnieszczą mi sie tam jakieś red cherry???

Mam w planach zakupić pokrywe i zmienić żwir na mniej pstrokaty Grin
Zapisane
Kamil921023
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 411



« Odpowiedz #18 : Kwiecień 25, 2009, 20:25:17 »

To raczej normalne Smiley
Zapisane
~~@N@~~
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #19 : Maj 07, 2009, 15:31:07 »

Udało mi si.ę dziś kupić czarny żwirek bazaltowy. Tylko pytanie: JAK go wymienić???
Zapisane
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #20 : Maj 07, 2009, 15:43:27 »

Ja bym dosypał na wierzch, bo i tak masz mało tego podłoża. Zgarnąć od szyby do środka i dosypać po wypłukaniu w wodzie pobranej z akwarium. Najlepiej przysypać partiami, żeby nie wybić wszystkich bakterii na raz.
Zapisane
~~@N@~~
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #21 : Maj 09, 2009, 11:32:07 »

Ok. Biorę się do roboty. kupiłam jeszcze wężyk i kombinuje nowy odmulacz bo stary troche nie tego.  A czy do takiej obsady: 1x ampularia, 4x amano i gupole których bd 8 a reszta jak urosnie to do sklepu to czy moge jeszcze jakies kiryski dolozyc albo cos czy sie nie zmiesci?? Bo mowili ze jeszcze 3 kirysy chyba moge miec. Co by mi dno czyściły.
Zapisane
Nerw
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 125


"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"


« Odpowiedz #22 : Maj 09, 2009, 12:38:24 »

Cóż, moim zdaniem krewetki Amano są do tego akwarium za duże, lepiej byłoby kupić po prostu Red Cherry, one rosną dużo mniejsze i nie są aż tak energiczne. Co do kirysków - jeśli chcesz je mieć to wybierz te najmniejsze - hastatusy/pigmene i kup tak ok.6, 3 kiryski w żadnym wypadku - to są rybki stadne i lubią jak jest ich więcej Wink
Pamiętaj - sprzedawcom w zoologach nie wolno wierzyć.
I wklej może jakieś nowe fotki. Przydałoby Ci się więcej roślinek Wink I jakaś pokrywa, albo belka, bo własnie z braku światła roślinki mogą padać...
Zapisane

"Myśli są niczym maleńki prozaiczny ziemniak w kępie psychodelicznych chryzantem"
Moje akwaria: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24015.0
Pozdrawiam Smiley
~~@N@~~
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #23 : Maj 11, 2009, 19:48:57 »

pokrywa będzie już niebawem bo juz przygotowałam tatę na jej zakup. Dowiedziałam się że w naszej dziurze otworzyli nowy sklep zoologiczny!!! Więc tylko mi się zostało tam wybrac:) zdjęcia będą jak kupię pokrywę. Niestety zdecydowanie widać że roślinki są podgryzane(dziury jakby ktoś poodgryzał)

Wczoraj jedna zmoich krewetek wyliniała:) Jak zobaczyłam pancerz to bałam się że zdechła Wink
Zapisane
mariola_b
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #24 : Czerwiec 03, 2009, 16:01:14 »

Wydaje mi się że niebieskie tło (mogło by być z motywem) ubarwiło by trochę akwarium i zmieniło kolor wody
Zapisane

Są miłośnicy przyrody. Co ryby wyjmują z wody.
Jan Izydor Sztaudynger
artur1995
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 220



« Odpowiedz #25 : Czerwiec 03, 2009, 18:19:08 »

Akwa nie jest aż takie złe ale coś przydało by się zmienić  Wink Wink
Zapisane
~~@N@~~
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 148


« Odpowiedz #26 : Czerwiec 05, 2009, 16:01:45 »

Niedługo będą zdjęcia. Na razie jest fototapeta ale taka ciemna bo musze czyms rozjasnic akwa bo nigdzie ne moge dostac pokrywy.
Zapisane
bojowniczka2102
Nowy
*
Wiadomości: 18



« Odpowiedz #27 : Czerwiec 12, 2009, 06:44:11 »

powiem ze mi sie to akwarium wogóle nie podoba musisz wiecej roslin kupic jakis korzen i moze inny filterek,rybki Good ! Good !
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2009, 06:47:07 wysłane przez bojowniczka2102 » Zapisane
rzymek1995
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 432



« Odpowiedz #28 : Czerwiec 12, 2009, 07:19:24 »

Pokrywa wytnij z szyby  aa  by szyba sie dobrze trzymała to kup take na katy akwarium zakładane  by szyba sie nie ruszała i działa sam tak mam w 25l(woda pewnie szybko paryje).
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #29 : Czerwiec 12, 2009, 07:34:08 »

Cóż, moim zdaniem krewetki Amano są do tego akwarium za duże, lepiej byłoby kupić po prostu Red Cherry, one rosną dużo mniejsze i nie są aż tak energiczne. Co do kirysków - jeśli chcesz je mieć to wybierz te najmniejsze - hastatusy/pigmene i kup tak ok.6, 3 kiryski w żadnym wypadku - to są rybki stadne i lubią jak jest ich więcej Wink
Pamiętaj - sprzedawcom w zoologach nie wolno wierzyć.
I wklej może jakieś nowe fotki. Przydałoby Ci się więcej roślinek Wink I jakaś pokrywa, albo belka, bo własnie z braku światła roślinki mogą padać...
Nie doczytales chyba ze zalozycielka watku kupila czarny grys zupelnie nie nadajacy sie dla kiryskow, jest za ostry i bedza sie rybcie  kaleczyc.
Jesli masz niewiele tego bazaltu to jesli dosypiesz po jakims czasie moze sie wymieszac ze spodnim zwirem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2009, 07:36:24 wysłane przez gina2006 » Zapisane

Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
 
Skocz do: