Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: A-smi Paletkowa 450-tka.  (Przeczytany 45941 razy)
Macieksoko
Turysta
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 377


www.turysci-ropczyce.go.pl


« Odpowiedz #30 : Maj 15, 2009, 14:02:29 »

Mistrzostwo świata!!!

Gratulacje!  Good !
Zapisane

"Pokaż swoje sukcesy, nie szukaj porażek u innych"
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=22727.0

...ciągle myślę nad LT na ziemii Smiley
WitekuSku
Illuminacka rzeczywistosc...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 110


Dein Gesicht ist mir egal...


« Odpowiedz #31 : Maj 15, 2009, 15:56:54 »

Nic nie cieszy tak jak potomstwo. Fajne filmiki...
Zapisane
margin
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 569



« Odpowiedz #32 : Maj 15, 2009, 17:18:50 »

wspaniałe wrażenie taki narybek i wielki sukces, niektórzy rozmnażacze gupików chyba pękną z zazdrości, życzę jeszcze więcej "potomstwa" papa
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2009, 13:35:30 wysłane przez margin » Zapisane

bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #33 : Maj 15, 2009, 19:03:29 »

Pisz co tam u maluchów często.

To jest klasyk. Palety z maluchami na grzbiecie. Miód w czystej postaci. Spas maksymalny Smiley
To jest coś super supreme! Wypier*oloza!! Cheesy Cheesy Cheesy

A może się coś odchowa ... Trzymam kciuki. Hugs'n'kisses dla Twoich palet Smiley

Sorry za offtopic'owe podniecanie się, ale paletki to jest moja niespełniona pasja Cheesy
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #34 : Maj 15, 2009, 20:04:23 »

Od poczatku nie nastawialem sie na to, ze cos sie uchowa. I chyba mam racje bo jest ich coraz mniej. Wydaje mi sie, ze do jutra nic nie bedzie. Zreszta wszystko dzieje sie w akwa ogolnym i samiec robi co moze aby przepedzic pozostale ryby od maluchow.
Niby moglbym przeniesc pare do osobnego zbiornika ... mam w piwnicy akwa 200l z szafka i 112 takze z szafka i jeszcze 72 litrowe, ale nie chce mi sie  Embarrassed . Jak pomysle ile z tym roboty ... podmiany wody, wyleg solowca, pozniej karmienie maluchow jak najwiecej razy dziennie. BYc moze bylaby satysfakcja, ale jakos ostatnio mam lenia. Poki co para niech sobie radzi sama. Moze pozniej nabiora wiekszej wprawy nad ochrona przecinkow bo to dopiero ich pierwsze mlode.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #35 : Maj 15, 2009, 20:07:03 »

Może łatwiej przenieść tę resztę?
Zapisane
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #36 : Maj 15, 2009, 20:12:30 »

Nie tak latwiej. Male poki co przez pierwszy okres odzywiaja sie wydzielina ze skory rodzicow. Dopiero pozniej mozna zaczac podawac solowca, a z czasem nastepne pokarmy.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #37 : Maj 15, 2009, 20:13:46 »

Od poczatku nie nastawialem sie na to, ze cos sie uchowa. I chyba mam racje bo jest ich coraz mniej. Wydaje mi sie, ze do jutra nic nie bedzie. Zreszta wszystko dzieje sie w akwa ogolnym i samiec robi co moze aby przepedzic pozostale ryby od maluchow.
Niby moglbym przeniesc pare do osobnego zbiornika ... mam w piwnicy akwa 200l z szafka i 112 takze z szafka i jeszcze 72 litrowe, ale nie chce mi sie  Embarrassed . Jak pomysle ile z tym roboty ... podmiany wody, wyleg solowca, pozniej karmienie maluchow jak najwiecej razy dziennie. BYc moze bylaby satysfakcja, ale jakos ostatnio mam lenia. Poki co para niech sobie radzi sama. Moze pozniej nabiora wiekszej wprawy nad ochrona przecinkow bo to dopiero ich pierwsze mlode.

Robert przenieś Cheesy przecież na początku młode jedzą wydzielinę ze skóry rodziców. Przez ten czas coś przeorganizujesz Grin
Z solowcem nie ma dużo roboty przecież Cheesy
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
piotrekf
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216



« Odpowiedz #38 : Maj 18, 2009, 09:30:39 »

Nie  ma potrzeby zaczynać nowego wątku , wiec skorzystam z okazji ze na forum jest kolega ze zbiornikiem z dyskami.  Smiley

Asmi czy akwarium z dyskami, moze mieć w podłożu ziemie? A dokladniej czy ma to jakis wpływ na dyski, a wiemy ze lubią dobre warunki Wink
Gdybym chciał powiedzmy połączyć dyski, i ziemie w podłożu dla roślin?

Gdybyś miał chwile to skrobnij co myslisz na ten temat.

Pozdrawiam Piotr
Zapisane

zibi
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 563


kocham to ;]


« Odpowiedz #39 : Maj 19, 2009, 12:48:55 »

A-smi genialne akwa  Good ! tylko czekać aż rośliny podrosną i będzie super ;p
W takim litrażu masz pole do popisu  Wink rybcie piękne  Cheesy
Zapisane

o sobie: cieszę się, że mam 20 lat;

aktualne zajęcie: w piłkę gram;



http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=25776.msg238930;topicseen#msg238930
renii2
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 211


lubimy rybcie (;


WWW
« Odpowiedz #40 : Maj 19, 2009, 14:45:15 »

Po prostu cudnie Smiley, rybki genialne, na moje oko nie potrzeba już więcej roślin- kompozycja świetna, a roślinki są tylko tłem dla niezwykle smakowitych "naleśniczków" Wink
Zapisane

bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #41 : Maj 29, 2009, 23:26:49 »

I jak tam? Uchowało się coś z narybku?
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #42 : Maj 30, 2009, 06:00:51 »

MIalem te pare przeniesc do osobnego zbiornika 112l. jak tylko maluchy wsiakna. Jednak rodzice swietnie daja sobie rade. Co prawda przez moja nieuwage duza czesc przecinkow stracila zycie bo na jednej rurze ssacej od kubla, ktory pracuje jako mechaiczny nie zalozylem prefiltra i samica podplynela na tyle blisko, ze filtr wciagnal cala mase maluchow. Teraz doliczam sie tylko 17 sztuk, ale rosna one w dosc szybkim tempie. Od niedzieli, tak mysle, potroily swoje rozmiary. Jednak dalej siedza w ogolnym.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #43 : Maj 30, 2009, 09:52:26 »

Z tego co widziałem to one jeszcze jako spore rybki  siedzą na grzbiecie starych, więc:
1. może odhowają się Smiley bo za chwilę przestana wchodzic w pysie większym rybom,
2. może się obejdzie bez artemii i będziesz karmił czymś gotowym, np. oczlikiem?
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #44 : Maj 30, 2009, 17:54:35 »

Byc moze, ze bedzie jak piszesz. Przy tej ilosci malcow napewno rodzice maja wiecej pokarmu nizby bylo ich 100 czy 150. I dlatego w tym nadzieja, ze posiedza na grzbiecie dluzej i przez ten czas troche podrosna. Poki co od kilku dni ich ilosc jest stala, a to znaczy, ze zadna nie zostala pozarta.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: