Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziwna agresywnosc N.Brevis  (Przeczytany 3050 razy)
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« : Październik 22, 2004, 22:22:19 »

Dzisiaj robiłem porządki w akwa i jak czyscilem szybe z glonow to samiec N.Brevis mnie tak ugryzł, że wode z akwa wylałem Tongue Potem drugi, trzeci raz i odrazu chował sie do muszli. Wześniej tak agresywnie się nie zachowywał. W tym samym czasie gdzieś zniknęła mi samiczka. Potem jak wyjołem ręke i się uspokoiło to samie wypłynął przed muszle  i jak zwykle pilnował terytorium, a samiczka chyba tez była w muszli z nim , ale potem pływała przed muszlami.Mam pytanie czy to są oznaki jakiegoś narybku czy ikry ? I jak zachowuje się samiec i samica w takiej sytuacji ?
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #1 : Październik 22, 2004, 22:37:26 »

Ciesz się, że piranii nie masz  Cheesy
Zapisane
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #2 : Październik 23, 2004, 20:59:09 »

No takiej małej rybci się przestraszyć  :mrgreen:
No tak, są to bardzo odważne rybki i nie lubią jak coś im zagraża, zwłaszcza jak zakładają rodzinę - więc to może dobra odznaka Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #3 : Październik 25, 2004, 11:57:58 »

Mała rybcia, ale jak mnie upierd***a to bolało. Jakoś teraz ustała ta agresywność i samiczka sobei w swojej muszli siedzi i tak sie zachowują jak się wcześniej zachowywały czyli spokojnie i tylko małe utarczki pomiędzy nimi.
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: