Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Pavilon 112L W stronę Japońskiego. Aktualizacja 1str. :) 16 czerwca
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Pavilon 112L W stronę Japońskiego. Aktualizacja 1str. :) 16 czerwca  (Przeczytany 28449 razy)
Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #90 : Maj 02, 2009, 20:30:00 »

Od tego sprzedawcy mam 0,5 kg potasu. Odbierałem osobiście, potas jest OK  Wink
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #91 : Maj 02, 2009, 20:40:06 »

Aha ok to super! Jak potas ok to inne nawozy w tym symfonia złota też powinny być dobre  Roll Eyes

Pozdrawiam
Zapisane

Thorn
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #92 : Maj 06, 2009, 06:06:40 »

Pavilon jak tam się rozwija baniaczek ?
Wiesz, że trzeba dużo aktualizacji robić dla nie dowiarków kociego piasku. Ja swoje restartuje w niedziele. Napisz coś daj jakieś zdjęcia Cheesy
Zapisane
Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #93 : Maj 06, 2009, 13:03:56 »

Widać niedobory potasu ale dzisiaj już w końcu mam ok. 50g czystego skrystalizowanego  Grin zaraz będę robił roztwór w wodzie destylowanej... W akwa trochę się zmieniło teraz to jest według mnie zbiornik hodowlany dla roślin, bo te rośliny co kupiłem w zeszłym tyg posadziłem tam gdzie najwięcej światła, czekam aż się rozrosną i wtedy to zrobię jakoś porządnie. Fotki wstawię wieczorem żeby to jakoś wyszło  Good !

Pozdrawiam  papa

PS. dzisiaj przychodzę wieczorem do domu po 19... patrze samca nie ma  Huh pokręciłem się oglądam, oglądam nagle widzę między gęstą sagittarią, że czegoś pilnuje już sie domyślałem, że ikra ale jest to przy tylnej szybie między sagittarią no i wziąłem pęsetę i złapałem ziarenko żwirku patrze a tam ikra  Shocked no i przykryłem to starym sposobem tylko wyciąłem duże dziury i naciągnąłem na to cienką gazę teraz jest przepływa na 100% i już tam nie wpuszczam ramirez aby zaś nie zjadły ikry, tylko szkoda że jest to w takim miejscu bo teraz nic nie widzę tej ikry musiałbym połowę sagittari wywalić... Zobaczymy co zaś z tego wyjdzie... Jutro dam zdjęcia, sorry, że nie dzisiaj ale już światło zgaszone itd...   papa
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2009, 21:18:00 wysłane przez Pavilon » Zapisane

Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #94 : Maj 08, 2009, 09:09:05 »

Witom Was!
Czas na aktualizacje... W akwa wszystko w jak najlepszym porządku od środy podaje K2SO4, w środę ramirezy złożyły ikrę Smiley Dzisiaj rano zrobiona podmianka, pierwszy raz od wystartowania akwa wyczyściłem filtry w wodzie z akwa... Woda czarna Cheesy Lewa strona jeszcze będzie zmieniana... Na razie czekam aż rośliny się rozrosną potem uformuje dużego henka w kule Cheesy

Fotki: (pod tym pojemnikiem jest ikra)


Oddam/zamienię Skalary!







Piękny samiec



To na tyle... Zapraszam do komentowania!
Pozdrawiam
Zapisane

Thorn
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #95 : Maj 08, 2009, 09:17:23 »

no jako pierwszy
Wszystko pięknie się rozwija oby tak dalej. Widać że ktoś poznał smak kociego i nie poddał się jak niektórzy. Gratulacje !!!!!
next koci będzie już niedługo u mnie.
Brawo !
Zapisane
Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #96 : Maj 22, 2009, 16:50:26 »

Witam czas na aktualizacje! Rośliny w końcu ruszyły rosną jak szalone co widać po pogostemon stellatus, elatine itd... Padła jedna kosiarka z niewiadomych mi przyczyn... Miała tak jak by z tyłu przed płetwą ugryzione... Ale pływała z tym ok. 1 tyg. Ale tak to wszystko w porządku, pozbyłem się w końcu skalarów Cheesy Oto fotki: (sorry za jakość Sad )









To na tyle... Czekam na komentarze Smiley

Pozdrawiam

Zdjęcie przedstawiające widok ogólny akwarium skopiowałem do pierwszego postu. Aktualizując wątek wklejaj tam nowe foto zastepując stare, ewentualnie zostawiając dwa zdjęcia.(nowe + poprzednie)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 18:52:40 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #97 : Czerwiec 12, 2009, 09:27:40 »

Aktualizacja w pierwszym poście! Proszę o komentarze Smiley

Pozdrawiam
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #98 : Czerwiec 12, 2009, 11:21:17 »

Piekny podwodny ogrodek, nic nie przesadzone - wszystkiego jest akurat.
Nie wiem czy to jeden korzen czy kilka tak wspaniale obrosniete, ale efekt jest porazajacy (w dobrym tego slowa znaczeniu)
Zapisane

Kamil921023
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 411



« Odpowiedz #99 : Czerwiec 12, 2009, 19:32:38 »

Akwa pięknie się rozwija.Jedno ale-jeżeli to w stronę japońskiego to nie powinno być ramirez Wink
Zapisane
Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #100 : Czerwiec 13, 2009, 21:24:10 »

gina2006 Jest jeden korzeń i na nim microsorium i ostatnio powkładałem z tyłu dwie gałęzie wierzby i z lewej strony te chudsze Smiley

No tak ale to są piękne rybki zawsze je chciałem mieć... Na początku (4lata temu) wiadomo jeszcze brak doświadczenia i za każdym razem jak kupiłem parkę ramirezek to po kilku dniach zdychały więc dałem sobie z nimi spokój... No i teraz w końcu mi się udało i w dodatku się rozmnażają Smiley To teraz będzie pół japońskie  Afro

Dzięki za miłe słowa

Pozdrawiam
Zapisane

haes
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 85


« Odpowiedz #101 : Czerwiec 14, 2009, 15:53:05 »

fajny ten żwirek Smiley Akwarium świetne
Zapisane

Esmi
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 520

Cave hominem


« Odpowiedz #102 : Czerwiec 15, 2009, 19:29:12 »

Superowe to twoje akwa! A tych roslin to ci po prostu zazdroszcze Wink ani jednego glonka! Jak ty to robisz Huh Moje roślinki rosna dość bujnie z razem z nimi bujnie rosną glony. Walczę z nimi na różne sposoby i nic Angry
Zapisane

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
Pavilon
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #103 : Czerwiec 15, 2009, 19:46:30 »

Dziękuję Cheesy

Może za długo świecisz ? Albo źle nawozy lejesz?
Zapisane

Esmi
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 520

Cave hominem


« Odpowiedz #104 : Czerwiec 16, 2009, 18:30:53 »

Cytuj
Może za długo świecisz ? Albo źle nawozy lejesz?
Świecę 11 godz., od 11 do 22. Ale próbowałam już zaciemniać, skracać świecenie do 6-7h nic nie pomaga Sad Nawożę tylko potasem. NO3 ok. 5mg/l, fosforu prawie nie ma, żelaza też, rybcie, krewecie i ślimaki zdrowe, rośliny ładnie rosną, a ztymi glonami to jakiś pech.
Zapisane

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
 
Skocz do: