Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « Pielęgniczka Kakadu-czas na rozmnażanie
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pielęgniczka Kakadu-czas na rozmnażanie  (Przeczytany 3971 razy)
lukasz2223
:)
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 256


Life is too short...


« : Lipiec 05, 2008, 21:27:31 »

Czesc krótkie pytanko, mam dwie Pielęgnizki kakadu z czego samiec ma około 4cm a samiczka moze z 2.5 cm..  jest malutka.chciałbym sie dowiedziec kiedy osiągnie ona swoją dojrzałosc płciową.Z góry dziekuje,!  Aha tak na marginesie jakie moge dokupic pielęgniczki do nich ? ramireza czy cos innego??
Zapisane
izago1
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 316



« Odpowiedz #1 : Styczeń 18, 2009, 13:51:58 »

Wiem, ze dawno bylo zadane pytanie, ale odpowiedzi zadnej nie widze, wiec ponawiam pytanie. Moze ktos wie kiedy samiczki kakadu gotowe sa do rozrodu?? Moj samiec ma ok 5-6 cm a samiczki o polowe mniejsze! Jesli one jeszcze nie dojrzale sa to przeciez on je zameczy!!  papa
Zapisane


54l
6xneon czerwony
3xgupik endlera
5xotosek
5xkirysek pando podobny
2+1 pielegniczka ramirezi
Smiley Smiley
paweł_xxxD
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 206



« Odpowiedz #2 : Styczeń 20, 2009, 14:53:47 »

przykro mi ale ja nie choduje pielegniczek kakadu i nie wiem ile trwa dojrzalosc plciowa u pielegniczek
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 20, 2009, 14:54:59 »

To po jakiego grzyba nabijasz posty ?!  Wściekły Wściekły Wściekły Wściekły Wściekły
Lukasz, poczekaj jeszcze, są za małe.
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #4 : Styczeń 20, 2009, 15:12:23 »

Jesli one jeszcze nie dojrzale sa to przeciez on je zameczy!!  papa

Dlatego biorąc się za hodowlę kakadu , trzeba im zapewnić sporo miejsc gdzie mogą się schować...a jeśli chodzi o dojrzałość to sam zobaczysz...Jak będą dojrzałe to podejdą do tarła, a wcześniej zabezpiecz im kryjówki...Miałem sporo kakadu i wydaje mi się , że koło 3 cm ma dojrzała samica...ale może i mniej.
pozdr
Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: