Neonek23
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #15 : Grudzień 20, 2008, 20:55:18 » |
|
a jak z tą przegrótką na czym to polega.........
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 3219
Dariusz
|
 |
« Odpowiedz #16 : Grudzień 20, 2008, 20:56:23 » |
|
A jak ty rozmnożyles powiedz....
No wiesz, z tym to problemow nie bedziesz miec  Wystarczy samiec i samica i juz samiec bedzie wiedzial co ma robic. Dlatego lepiej jest trzymac wieksza liczbe samic tak by jedna nie zostala zameczona.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
GG 12591627 "Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15  160l na ziemi!
|
|
|
Neonek23
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #17 : Grudzień 20, 2008, 20:57:13 » |
|
;p chodzi mi po zaplodnieniu juz...
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
tomto1
*****
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 279
Sing Hallelujah !
|
 |
« Odpowiedz #18 : Grudzień 20, 2008, 20:58:48 » |
|
Hmm, kiedyś coś słyszałem o proporcjach podawania jedzenia i wtedy jakiej płci się rodzi więcej, ale możliwe, że to były bzdury. Zapewne rodzi się losowo trochę tych, trochę tych;]
Zobacz na link i tam jest w połowie taka przegródka z małymi otworami, przez nie uciekają małe na dól od mamy i są bezpieczne, jednak gdy będzie widział młode na górze u mamy nie panikuj jak głupie od początku to zawsze by były.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 3219
Dariusz
|
 |
« Odpowiedz #19 : Grudzień 20, 2008, 20:59:39 » |
|
Ja nie odlawialem kotnej samicy. Poród odbyl sie w akwa ogolym. Nie mam za duzych ryb wiec male gupiki moga sie czuc raczej spokojnie.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
GG 12591627 "Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15  160l na ziemi!
|
|
|
Neonek23
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #20 : Grudzień 20, 2008, 21:01:58 » |
|
a gdzie ten link tomro nie widze....
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
tomto1
*****
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 279
Sing Hallelujah !
|
 |
« Odpowiedz #21 : Grudzień 20, 2008, 21:04:32 » |
|
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Neonek23
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #22 : Grudzień 20, 2008, 21:10:41 » |
|
ja mam lepszy pomysl.... Tak pomyślalem aby do kotnika włożyć wiekszom siiatke z duzym oczkami gdy samica urodzi rybki wypłyną a ją się odłowi do duzego akw....
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
tomto1
*****
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 279
Sing Hallelujah !
|
 |
« Odpowiedz #23 : Grudzień 20, 2008, 21:17:09 » |
|
Zaufaj mi;] jeżeli boisz się o to, że mało młodych przetrwa to dokup 2-3 samice i co 2-3 tyg będzie ciąża;]
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Neonek23
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #24 : Grudzień 21, 2008, 09:44:01 » |
|
gz chyba tak zrobie.....
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Neonek23
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #25 : Grudzień 24, 2008, 11:44:51 » |
|
Są jeszcze jakies rady???
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
tomto1
*****
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 279
Sing Hallelujah !
|
 |
« Odpowiedz #26 : Grudzień 24, 2008, 11:51:34 » |
|
A coś nie tak? Będą problemy to pytaj 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
damian1902
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 75
|
 |
« Odpowiedz #27 : Grudzień 24, 2008, 17:44:22 » |
|
A gdyby w nocy poród, to jest szansa, ze jeden gupik przetrwa??? ;p
Dziś w nocy mi sie okociła samiczka w aqwa ogólnym. Gdy rano wstałem było młodych 10.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
tomto1
*****
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 279
Sing Hallelujah !
|
 |
« Odpowiedz #28 : Grudzień 24, 2008, 20:01:04 » |
|
Są nadal? Radzę je odłowić do kotnika.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 3219
Dariusz
|
 |
« Odpowiedz #29 : Grudzień 24, 2008, 20:27:17 » |
|
Są nadal? Radzę je odłowić do kotnika.
Nie panikujmy. Ciekawe jeszcze jaka jest pozostala czesc obsady i czy rybki maja sie gdzie schowac.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
GG 12591627 "Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15  160l na ziemi!
|
|
|
|