Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « [25]Początkujące akwarium ZuzaS
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: [25]Początkujące akwarium ZuzaS  (Przeczytany 7322 razy)
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #30 : Listopad 11, 2008, 15:17:41 »

ooooo boże  Shocked co makabryczne akwarium to takiego akwarium to ja jeszcze nie widziałem gdzie oświetlenie? bez tego ani rusz gdzie rośliny? ja bym nie wpuszczał do tego akwarium ryb zdecydowanie za mały litraż nawet dla 10 neonków tak jak mówił poprzednik hoduj sobie w nim raka.
Zapisane
MarteQ15
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 426


« Odpowiedz #31 : Listopad 11, 2008, 15:27:27 »

W tym akwarium mozna napewno hodować -
Gupiki 1 samiec 2 samice
Krewetki
,,Raczka,,  Good !
Slimaka Ampularie  Wink
Osobiscie zrobilbym w tym akwarium mcharium Cheesy
Krewetk i+ gupiki Endlera 
A jesli chcesz miec nie ktore ryby z tych co masz to napisz za ile bedziesz miala wieksze akwa Cheesy to cos wymyslimy
P.S. Musisz sie jeszcze wiele nauczyc!  Good ! Czytac Czytac i jeszcze raz czytac!
Zapisane
ZuzaS
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42


« Odpowiedz #32 : Listopad 12, 2008, 16:19:46 »

Nowe akwarium będzie mialo około 50 l i kupię je w sobotę.A w tym co jest będe mieć kraba albo krewetki
Prosiłabym przede wszystkim o rady dotyczące roślin(jakie,ile),wiem że są tematy w których jest dużo o roślinach ale nie wiem po ile sadzić itd.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2008, 16:43:03 wysłane przez ZuzaS » Zapisane
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #33 : Listopad 12, 2008, 20:07:46 »

Cytuj
Nowe akwarium będzie mialo około 50 l i kupię je w sobotę.A w tym co jest będe mieć kraba albo krewetki
Prosiłabym przede wszystkim o rady dotyczące roślin(jakie,ile),wiem że są tematy w których jest dużo o roślinach ale nie wiem po ile sadzić itd.

no co ty żarty sobie robisz? krewetki są dużo dużo bardziej wymagające od ryb to jest jakieś tam stworzenie co możesz go wsadzić do akwarium zupełnie niezadbanego i będzie żyło.krewetki muszą mieć ustabilizowane parametry wodne, oświetlenie, mnóstwo ale to mnóstwo roślin, świetny filtr,odmulacz,wyspecjalizowaną karmę dla krewetek, itd raczej nie masz szans aby jakakolwiek krewetka przeżyła w tym akwarium a na kraba to akwa jest zdecydowanie za małe. najlepiej odłóż to akwarium na półkę i zajmij się jednym 50 litrowym.
Zapisane
ZuzaS
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42


« Odpowiedz #34 : Listopad 13, 2008, 15:24:06 »

To w takim razie zrobię tam kotnik
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: