Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Woda « Restart akwa. Ale czy do konca...
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Restart akwa. Ale czy do konca...  (Przeczytany 8058 razy)
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #45 : Grudzień 05, 2008, 20:55:36 »

czemu odrazu snobizmem? a jak u ciebie pokaza sie jakies glony albo cos sie dzieje to wywalasz wszystko z akwa i kupujesz nowe? stac mnie zeby kupic 15kg amazonii ale po co? moze to podloze jest dobre tylko trzeba poczekac az akwa dojrzeje... nie mam innego zbiornika zeby rybki przetrzymac w nim przez miesiac dlatego wymiana podloza bedzie ostatecznym krokiem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2008, 20:59:43 wysłane przez badrass » Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #46 : Grudzień 05, 2008, 20:59:02 »

czemu odrazu snobizmem? a jak u ciebie pokaza sie jakies glony albo cos sie dzieje to wywalasz wszystko z akwa i kupujesz nowe? stac mnie zeby kupic 15kg amazonii ale po co? moze to podloze jest dobre tylko trzeba poczekac az akwa dojrzeje... nie mam innego zbiornika zeby rybki przetrzymac w nim przez miesiac dlatego wymiana podloza bedzie ostatecznym krokiem.
Po co sie zaraz unosisz???  Z tym snobizmem to są moje spostrzeżenia. Po to jest forum, żeby je wyrażać.
Pierwszy raz widziałem, zeby woda miała po zalaniu kolor kawy, filtr na okrągło się zamula.
Nie wydaje Ci się, że to raczej nienaturalne?
Daj znac jak wyjdzie na moje. {no comment}
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
krzyniu
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #47 : Grudzień 05, 2008, 21:01:17 »

Nie unosze sie tylko wyskakujesz mi ze snobizmem no to pytam jak to jest u ciebie... Jasne ze dam znac bo nie chodzi tutaj o zadna dume czy przyznanie komus racji a o pomoc innym ktorzy maja podobny problem i nie moga sobie poradzic bo zreszta po to jest takie forum. KONIEC OT! wszelkie uwagi w kwestii mojej osoby prosze na PW a nie tutaj!
Z kawa moze nie do konca tak doslownie ale byla brazowa i kolor nie zmienil sie przez 15h i w tym okresie filtr napewno nie mial lekko... Tez tak mi sie wydaje ze to nie naturalne ale chce poczekac az akwa dojrzeje i dopiero bede myslal o zmianie podloza. Kto czytal od poczatka watek ten wie ze zbiornik wystartowal ok miesiaca temu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2008, 21:05:51 wysłane przez krzyniu » Zapisane

krzyniu
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #48 : Grudzień 07, 2008, 12:27:50 »

Nie chce jeszcze nikomu przyznawac racji ale wczoraj zamontowalem gabke na rurke ssaca filtra i widac poprawe ale poczekam jeszcze dzien, dwa zeby bylo pewne Smiley
 tak to wyglada o po ok 24h
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 19:47:05 wysłane przez krzyniu » Zapisane

Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #49 : Grudzień 08, 2008, 14:22:07 »

zostaw i nie ruszaj nic w tym akwa przez najbliższy tydzien ... plizzz ...
Zapisane

krzyniu
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #50 : Grudzień 08, 2008, 23:05:36 »

Wiem seboos ale dolozylem tylko gabke zeby byla lepsza filtracja i widac roznice Smiley teraz zostawiam je w spokoju do soboty i wtedy podmienie 10% + doleje tyle ile powinno byc
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: