Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sum Rekini  (Przeczytany 14348 razy)
4you
Nowy
*
Wiadomości: 29


« : Listopad 12, 2003, 23:20:44 »

Chce kupić suma rekiniego ale czy on nie pozjada sobie moich neonów,gupików i małych głupików?? podzielcie się swoimi doświadczeniami i czy ta rybka jest agresywna w stosunku do mniejszych rybek??
Zapisane
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #1 : Listopad 12, 2003, 23:27:20 »

A do jakiego akwarium chcesz go wpuścić? Pamiętaj że po pierwsze to ryba stadna a po drugie rośnie duża i nadaje sie tylko do dużych zbiorników (od 300l. wzwyż) To sa może nie agresywne ale wiecznie głodne ryby, nie dziwiło mnie jak rano znalazłam pare molinezji przegryzionych na pół a były w akwarium tylko one i 5 sztuk sumów.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
prezes
Nowy
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #2 : Listopad 12, 2003, 23:29:49 »

Witam powiem tak: każdy sum jest rybą agresywną w większym lub mniejszym stopniu.Sum reki rośnie do dużych rozmiarów i myśle(napewno) będzie atakował Twoje małe rybusie a więc raczej bym nie polecał tego gatunku dla zriornika ogólnego chyba że pozostałe rybki będę wielkości min 10-15 cm wtedy będzie w miare spokojnie


Pozdrawiam
Prezes
Zapisane
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #3 : Listopad 12, 2003, 23:43:42 »

tak jak już Sarmik napisał... rekinki w jakimś stopniu są agresywne i jeśli niemasz dużego Akwa to radze ich niekupywać... :roll:
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #4 : Listopad 13, 2003, 07:51:17 »

A ja napisalbym, ze dla tej ryby to raczej potrzebny bylby basen Smiley , jesli ktos chcialby, zeby wyrosla do swoich rozmiarow. Ryba to osiaga 1 metr dlugosci, a w akwariach karlowacieje.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
TommiCrazy
Nowy
*
Wiadomości: 39


WWW
« Odpowiedz #5 : Listopad 17, 2003, 19:03:03 »

podobno w akwa mają do 20-30cm więc niejest źle, i co do ataków to żucic sie moze na małe rybki
Zapisane

----
CAST:
Mainstage: buttikoferi vs pawiooka
Backstage: sajca & zebra
CleanersCrew:Khuli & drewniak & kiryski & glonożarł
jak dobrze karmie to jest PEACE :>
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: