Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 198493 razy)
Arron
Zainteresowany
**
Wiadomości: 133



« Odpowiedz #450 : Lipiec 22, 2011, 15:44:45 »

Witam jestem Adrian uczęszczam do technikum ekonomicznego chodzę do klasy o profilu technik ekonomista w Rybniku.Moje pierwsze poczynania z akwarystyką zaczęły się w wieku 12 lat gdy miałem swoje pierwsze 20 litrowe akwarium w którym miałem mieczyki ale około 3 miesięcy później od założenie akwa niestety podczas czyszczenia, akwarium uległo lekkiemu zniszczeniu które spowodowało to że musiałem zakończyć swoją przygodę z akwarystką ale około 6 miesięcy temu zakupiłem "112l" zbiornik na razie mi się nie podoba, trudne początki ale myślę że z biegiem czasu zacznie się poprawiać jego stan wizualny . Oprócz akwarystyki uwielbiam także papugi nawet mam jedną nimfę.
Pozdrawiam
Zapisane
DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #451 : Lipiec 22, 2011, 21:01:34 »

Rodia tylko ze ja jestem szczery jak mnie dziewczyna pyta czym się zajmuje to mówię że niepełnosprawny na rencie że na fundację chodzę to zazwyczaj gnoja i nadają od brzydali i ułomnych że zygać się chce na mój widok i nie chcą rozmawiać nawet nie dają mi się poznać. A na necie tez próbuję ale zazwyczaj jak wyślę fotkę to już się nie odzywaja i nie piszą albo piszą ze za brzydki jestem. Zdarza się ze rozmawiają nie które ale mówią ze za dobry jestem nie poznała nigdy faceta z tak cudownym charakterem i za bardzo romantyczny a to dziś obciach i nie modne i mogę być kumplem nic więcej bo za dobry mam charakter i nie nadaję się na chłopaka a może przesadzam z tym ze romantyczny jestem?A mam znajome ale to tylko koleżanki już zajęte ale mnie lubią i traktują jak kumpla. A masz rację rozwijam swoje pasje i nie poddaję się i myślę że znajdę drugą połówkę.
Zapisane

wbchgkv
Pan akwarysta
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 557


Elektryka akwariowa mnie dobija ...


« Odpowiedz #452 : Lipiec 22, 2011, 21:42:23 »

Cytuj
Witam jestem Adrian uczęszczam do technikum ekonomicznego chodzę do klasy o profilu technik ekonomista w Rybniku
Witamy przyszłego Ministra Finansów! (oczywiście mojego następcę) Smiley

Dawidzie, osobiście uważam, że szukając miłości przez internet, nie znajdziesz nikogo, kto jest Ciebie warty. Taki już "urok" poszukiwań internetowych. Ludzie oceniają po wyglądzie. Może lepiej skupić się na poszukiwaniach drugiej połówki "w realu"? Smiley
Zapisane

Uzależniony od stawiania trzech czarnych kropek...
NAZYWAM SIĘ >wbchgkv<. PROSZĘ POPRAWNIE WYMAWIAĆ I ZAPISYWAĆ IMIĘ MOJE!
DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #453 : Lipiec 22, 2011, 22:43:06 »

W realu tez próbuję.
Zapisane

rafalkudlaty
Bywalec
****
Wiadomości: 401


« Odpowiedz #454 : Lipiec 22, 2011, 23:11:07 »

cholera to ja tez jestem niepelnosprawny bo w wieku 28lat nadal nie mam partnerki (mimo dwoch dlugoletnich zwiazkow). stary, znaj swoja wartosc (nie zwiazajac na  niepelnosprawnosc) i po prostu badz cierpliwy. pomysl ile ludzi moze sie pochwalic tak zroznicowanymi hobby. nie czyn z siebie ofiary, nie poddawaj sie i walcz.
ps to zaczyna przypominac klub samotnych mezczyzn hahahaha Smiley
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2011, 23:12:57 wysłane przez rafalkudlaty » Zapisane

Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #455 : Lipiec 23, 2011, 03:02:38 »

Dawid ja tez nie umiem rozwiązywać równań, robię błędy ortograficzne, nie mam babska bo ostatnia lalka powiedziała wybieraj ja albo ryby, no to wybrałem, i .... na to kładę , a Ty się przejmujesz takimi rzeczami.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #456 : Lipiec 23, 2011, 08:21:34 »

Drago , i sądzisz, że to był dobry wybór Smiley?
Zapisane
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #457 : Lipiec 23, 2011, 08:53:04 »

Dawid ja tez nie umiem rozwiązywać równań, robię błędy ortograficzne, nie mam babska bo ostatnia lalka powiedziała wybieraj ja albo ryby, no to wybrałem, i .... na to kładę , a Ty się przejmujesz takimi rzeczami.
Amen.

Czytam Wasze posty i już nie mogę się powstrzymać.
Panowie na du... świat się nie kończy. Jestem co prawda żonaty, ale bardzo długo bylem sam-nie mylić z samotny. Smiley
Dawid, Rafalkudlaty-chłopaki cieszcie się wolnością, bierzcie z życia ile się da,a opinie inny miejcie w głębokim poważaniu . Kobieta wcześniej czy później na pewno się znajdzie.
Dawidzie  kobieta, która ocenia ludzi tylko z "zewnątrz" nie jest warta nawet jednego Twojego spojrzenia.

Drago , i sądzisz, że to był dobry wybór Smiley?
Nie wiem co o tym myśli Drago, ale jak dla mnie kobietka, która tak stawia sprawę jest już skreślona.
Wzajemny związek polega chyba na wzajemnej akceptacji, zrozumieniu pasji drugiej polowy itp.
Szantaż to nie jest metoda.
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #458 : Lipiec 23, 2011, 09:29:55 »

thunderdome  skoro kobiety nie potrafią zrozumieć męskich pasji, a w moim przypadku życiowej pasji jaką są ryby to ja im dziękuję. Sama co miała do zaoferowania poza seksem i ślubem, to oferują wszystkie, a mnie na żonę nie stać, w porównaniu z różnorodnością gatunków ryb i ich zachowań. Ja potrafię zrozumieć kobiece potrzeby kupowania niezliczonych ciuchów i innych rzeczy które sprawiają że czują się lepiej. Ale skoro one nie mogą zrozumieć mnie, na jakieś 6 miliardów ludzi na tej planecie a może więcej większość stanowi płeć piękna nie jest to więc ewenement w przyrodzie. Więc za czym tu opłakiwać jak będę potrzebował kobiety, to ofert jest sporo jeżeli wiesz o co mi chodzi.

Dawid one się po prostu Ciebie boją , jeżeli już chcesz szukać szmulki przez neta to załóż sobie konto ze zdjęciem na jakimś portalu randkowym opisz sytuację i wtedy napiszą te które naprawdę chcą Ciebie poznać. Chociaż musisz się liczyć i z tym że jakieś poryte będą pisać, ale przecież możesz to olewać.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #459 : Lipiec 23, 2011, 10:01:01 »

Drago , emperor - oczywiście, że się z Wami zgadzam. Dlatego Drago zapytałem, czy według Ciebie to była dobra decyzja, bo jeśli miałbyś jakikolwiek dylemat, to od razu bym Ci podał kilka powodów dla, których wiem , że wybrałeś dobrze.
Zapisane
DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #460 : Lipiec 23, 2011, 22:19:21 »

Masz rację Drago nie myślałem o portalu randkowym dobry pomysł muszę spróbować  a macie w sumie racje nie narzekam na brak dziewczyny chociaż bym chciał ją mieć tylko na brak umawiania poznawania by się chciały spotkać miło spędzić czas może zaprzyjaźnić nie oczekuję od razu związku i z tym jest problem. A i miałem 2 związki dla mnie poważne ale im nie zależało jednej chodziło że mam darmową kasę czyli rentę i jej miałem wszystko kupować a 2 mnie zdradzała i zostawiła dla innego a i rodzinę miała nie ciekawą. A to wam opisze jedna przygodę i rozmowę z panna i randkę z nią pewnie się pośmiejecie jak jej mówiłem na spotkaniu o moim hobby to dziewczyna zaraz mówiła ze moje hobby jest głupie i bez sensu po co komu rybki czy żółwie są wstrętne i ile na to cza kasy wydać a ja do panny to po co ci kosmetyki ona co za głupie pytanie żeby piękniej wyglądać a ja do niej a widzisz mi się rybki i żółwie podobają wiec je mam i hoduje bo są piękne, a skoro masz po nich pięknie wyglądać widziałem cie parę razy i powiedz mi kiedy zaczną działać bo nie widzę różnicy a ona w złości ze chamski jestem jak tak jej mogłem powiedzieć itp. i że wolałaby chodzić ze świnia niż zemną a ja do niej to dobrze że nie chodzisz ze świnią bo byś musiała prosiaki bawić. Panna się wkurzyła i poszła a ja miałem dobry humor co sądzicie dobrze jej powiedziałem?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2011, 22:45:49 wysłane przez DawidK1 » Zapisane

Arron
Zainteresowany
**
Wiadomości: 133



« Odpowiedz #461 : Lipiec 23, 2011, 22:37:50 »

Mi też się tak zdarzyło że dziewczyna mówiła że akwarystyka jest głupia ale co tam wytłumaczyłem jej że to lubię i kropka .Dobrze jej powiedziałeś

Cytuj
Witam jestem Adrian uczęszczam do technikum ekonomicznego chodzę do klasy o profilu technik ekonomista w Rybniku
Witamy przyszłego Ministra Finansów! (oczywiście mojego następcę) Smiley

Witam do mistrza jeszcze dużo mi brakuje ale staram się myśleć ekonomicznie .Także nie lubię gdy ktoś narzeka na wysokie raty kredytów we frankach
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 15:40:32 wysłane przez Grajewiak » Zapisane
oskarlelystad
Zainteresowany
**
Wiadomości: 85


« Odpowiedz #462 : Październik 30, 2011, 22:49:36 »

Hej,

Witam,

Mam na imie Oskar prawi 25lat i mieszkam w Holandii, a dokladnie z Lelystad'u. Trafilem tutaj calkiem przypadkiem (troche slabo wypozycjonowane forum), poniewaz na innym forum "akwarystycznym" moderatorzy kladli wiekszy nacisk na polskie czcionki niz checi pomocy poczatkujacemu akwaryscie (za takiego sie uwazam Tongue). Moje akwarium to zbiornik 400l + 20l krewetki - ktory w wolnej chwili opisze w odpowiednim dziale. Akwarystyka zawsze mnie fascynowala niestety ciezko zbudowac cos konkretnego przy moich mozliwosciach(brak jakiegokolwiek zmyslu do zrobienia czegos ladnego + niewiedza Tongue), wiec bede musial was troche wykorzystac, ale postaram sie oddac przy innych tematach. Pracuje w firmie sprzedajacej markowe ubrania dla dzieci i kobiet w ciazy - malo znanej w polsce bardziej za granica.

Pozdrawiam

Ps. Czy moja pisownia jest ok?
Zapisane
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #463 : Październik 31, 2011, 11:33:27 »

Ps. Czy moja pisownia jest ok?
Ja rozumiem bez problemów co piszesz, więc po mojemu jest OK Smiley sens jest ważniejszy od polskich ogonków Wink Hehe, podejrzewam do którego forum pijesz Wink
Zapisane

oskarlelystad
Zainteresowany
**
Wiadomości: 85


« Odpowiedz #464 : Październik 31, 2011, 18:28:24 »

Ps. Czy moja pisownia jest ok?
Ja rozumiem bez problemów co piszesz, więc po mojemu jest OK Smiley sens jest ważniejszy od polskich ogonków Wink Hehe, podejrzewam do którego forum pijesz Wink

Nie jest mozliwe, ze podejrzewasz, bo od nich uzyskalem informacje, ze teraz kazde szanujace sie forum wymaga ogonkow...wyglada na to, ze niewielu sie szanuje. Mimo wszystko jak ktos porzebuje pomocy to w miare mozlowosci postaram sie pomoc.

Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: