Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196810 razy)
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #435 : Lipiec 20, 2011, 23:21:59 »

Noo możee i tak. Aa tam troche spamu nikomu nie zaszkodziło.

Tylko w sumie zaraz się do spania wybieram, więc jeśli już do jutro ciąg dalszy nastąpi.
Zapisane
Marunia
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 119



« Odpowiedz #436 : Lipiec 20, 2011, 23:23:06 »

Usiądę pewnego pięknego dnia i pokażę te moje wypociny, ale mówię bez rewelacji przeciętny roślinniak. Dlatego nie było mi spieszno do ukazania go światu. Swoją drogą byłoby to nie miłe jakby pokasował nam nasze dywagacje, w końcu jakoś poznać się trzeba Smiley
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #437 : Lipiec 20, 2011, 23:27:28 »

Usiądę pewnego pięknego dnia i pokażę te moje wypociny, ale mówię bez rewelacji przeciętny roślinniak. Dlatego nie było mi spieszno do ukazania go światu. Swoją drogą byłoby to nie miłe jakby pokasował nam nasze dywagacje, w końcu jakoś poznać się trzeba Smiley

Bo powinien być wątek "przy piwie" i tam powinny być wydzielane wszystkie offtopy.

Zapisane
gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #438 : Lipiec 21, 2011, 09:39:11 »

Jakim piwie?  przy frugo co najwyżej Wink

Też się cieszyłam jak dziecko - ale na 1 się skończyło:


A jak ktoś ma ochotę się z Tadeuszem poznać bliżej to zapraszam: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001954584799 Tongue
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #439 : Lipiec 21, 2011, 09:54:19 »

No to zlocik trzeba zrobić z frugiem, ale tylko pomarańczowym i zielonym, ew. czarnym - różowym mówię nie Wink
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #440 : Lipiec 21, 2011, 10:00:15 »

hahahahaha nie moge, kotu fejsa założyła hahaha
Zapisane
gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #441 : Lipiec 21, 2011, 10:10:27 »

No to zlocik trzeba zrobić z frugiem, ale tylko pomarańczowym i zielonym, ew. czarnym - różowym mówię nie Wink

Nie ma sprawy - byle na śląsku - górnym śląsku Tongue

hahahahaha nie moge, kotu fejsa założyła hahaha

No co kurde, też mu się należy - tym bardziej, że fanki się dopraszały  Wink
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #442 : Lipiec 21, 2011, 10:30:25 »

Gosiek, dowiedź się ile by to ludzi kosztowało w tarnowskich górach, może u Wrochema na Reptach Wink
Zapisane

rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #443 : Lipiec 21, 2011, 10:59:10 »

hahahahaha nie moge, kotu fejsa założyła hahaha

HA HA HA, no z ust mi to wyjąłeś.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 11:08:54 wysłane przez rodia » Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #444 : Lipiec 21, 2011, 11:37:11 »

No to zlocik trzeba zrobić z frugiem, ale tylko pomarańczowym i zielonym, ew. czarnym - różowym mówię nie Wink

Nie ma sprawy - byle na śląsku - górnym śląsku Tongue

Proponuję plażę  Grin
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #445 : Lipiec 21, 2011, 12:20:41 »

No to zlocik trzeba zrobić z frugiem, ale tylko pomarańczowym i zielonym, ew. czarnym - różowym mówię nie Wink

Nie ma sprawy - byle na śląsku - górnym śląsku Tongue

Proponuję plażę  Grin

W takim razie zapraszam do mnie : koszalin. do morza 10 Km Smiley
Zapisane
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #446 : Lipiec 21, 2011, 15:02:18 »

W takim razie zapraszam do mnie : koszalin. do morza 10 Km Smiley
Fajne miasto, swego czasu spędziłem w nim kilka m-cy. Moja wątroba dochodziła do siebie znacznie dłużej Smiley
Miałem się nie udzielać w tym wątku, ale Rodia mnie "sprowokowałeś" Smiley

Na temat zlotu nawet nie chce mnie się wypowiadać, jednakże  szczerze życze powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 17:20:31 wysłane przez emperor » Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #447 : Lipiec 21, 2011, 22:36:20 »

Rodia nie jest zbyt osobiste więc odpowiem szczerze nie wiem czym się to objawia wykryli mi to w podstawówce w 7 klasie po tym jak w szpitalu byłem z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych zaraz po wyjściu i słuch też potem wykryli a mam uszkodzony od urodzenia wzrok też mam od urodzenia zapadniętą  powiekę mam w prawym oku i to jest o wiele słabsze od lewego . Moje problemy to może od tych fal to matematyka nawet proste równania mi kłopot sprawiają i długo je liczę i w badaniu przez przychologa jest to duży ubytek od normalnego człowieka i gdyby nie liczenie badanie miałbym prawie w 100% wykonane i jeszcze robię błędy ortograficzne, ale z czytaniem nie mam problemów nie składam liter rozumiem co czytam. Ale jakbyś ze mną rozmawiał to byś nie zauważył że coś jest nie tak i jak byś mnie na ulicy mijał to byś nie zauważył niepełnosprawności musiałbyś się dobrze przyjrzeć. Nie mam problemów z kontaktami z ludźmi mam przyjaciół ale jedno z moich marzeń to mieć dziewczynę i założenie rodziny bo 2 żeby mieć ładne akwarium to spełniłem. A i jestem zaradny potrafię być sam w domu i sobie poradzę podstawowe rzeczy robię sam sobie i inne roboty w domu nie muszę mieć opieki 24 na dobę jeżdżę rowerem potrafię się orientować w terenie i poruszać komunikacją wiem gdzie wysiąść gdzie iść by coś załatwić umiem zakupy zrobić itp. więc te fale to chyba nie jest duża wada. A i jak kogoś to zainteresuje uprawiam czynnie sport tzn. jeżdżę na zawody dla niepełnosprawnych mamy drużynę piłkarską mamy trochę medali i pucharów oraz  jestem na naszej fundacji wokalistą zespołu i pisze wiersze i maluje akwarelą też mam sukcesy artystyczne. Jak coś jeszcze to pytać to odpowiem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 23:00:54 wysłane przez DawidK1 » Zapisane

rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #448 : Lipiec 22, 2011, 00:08:51 »

Dawid, ja zapytałem ponieważ w twoich wypowiedziach nie zauważyłem większych nieprawidłowości niż u większości forumowiczów. Znalezienie drugiej połówki to jest bolączka każdego z nas - dotyczy to tych pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych w równym stopniu. Każdy pełnosprawny, której jest jeszcze samotny ma się zazwyczaj za pechowca lub ofermę bo wydaje mu się, że każdy na około już kogoś ma. Wierz mi pod tym względem jesteśmy wszyscy na równi. Dodatkowo ktoś kto ma sporo partnerów też jest sfrustrowany, bo skoro ich zmienia to znaczy, że się z nikim nie spasował. To tylko jak się patrzy na około i widzi pary to sie wydaje, że im jest dobrze, a w praktyce to tak nie jest. Więc głowa do góry, cierpliwości trzeba, a czas który masz przeznaczaj na własny rozwój - to na pewno zaowocuje dodatkowym zadowoleniem twojej przyszłej drugiej połówki.

Tradycyjnie: Pozdrawiam, R.
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #449 : Lipiec 22, 2011, 15:38:26 »

Przypominam, że temat nie służy do rozmów na temat frugo. OT poszedł do kosza. Do pogaduszek macie czat i PW.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2011, 15:43:48 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: