Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196842 razy)
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #420 : Lipiec 20, 2011, 21:55:31 »

Tak sobie myślę, co ja za 20 - 15 lat będę robił ? Wy tak tu wszyscy magistry, nie magistry i wgl..

Miejmy nadzieję, że się postarasz i będziemy do ciebie mówili Doktorze Habilitowany Cheesy
Zapisane

thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #421 : Lipiec 20, 2011, 21:57:49 »

eeeeeeee, daj spokój. Nie wyobrażam sobie ani siebie, ani swojego życia za taki kawał czasu Cheesy
Zapisane
DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #422 : Lipiec 20, 2011, 22:26:05 »

No fakt czasem jest ok jak już jakaś fajna poznam to mi mówi ze nigdy faceta z tak zarąbistym charakterem nie spotkała ale mogę liczyć na przyjaźń nic więcej. A mój zawód to kucharz. wbchgkv a to super ze ci się tak udało a to może chłopak taki przystojny lub ma gadane że ma takie branie? Ja się staram żyć normalnie i akwarystyka mi w tym pomaga. A jeśli chodzi o doktora to raczej mi to nie grozi no chyba że niehabilitowany nauk nieścisłych i łaciny domowej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 22:30:08 wysłane przez DawidK1 » Zapisane

Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #423 : Lipiec 20, 2011, 22:30:36 »

Co do niepełnosprawnych, to sam do nich należę, posiadam 70% ubytek słuchu od urodzenia, moi rodzice są niesłyszący Wink Druga grupa niepełnosprawności! <dumny> Cheesy
Aktualnie mam 20lat, wiadomo co robią takie osoby wieczorami  Wink Pracuję w największym sklepie akwarystycznym na pomorzu, posiadam aktualnie trzy akwaria, chociaz kiedyś bywało lepiej, ale z braku czasu... mam wielkie nadzieje i plany co do dalszej Polskiej akwarystyki Wink

Wierny fan frugo, czekałem na nie kopę lat Wink



 Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #424 : Lipiec 20, 2011, 22:32:52 »

No właśnie coś ich już dawno w sklepach nie widziałem :/
Zapisane

thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #425 : Lipiec 20, 2011, 22:33:24 »

Dawid, a jaką wadę posiadasz, która czyni Cie niepełnosprawnym?

Raffy , masz 70% ubytku słuchu to pracujesz w sklepie jako kto? Zajmujesz się akwa, czy może jako normalny sprzedawca ?
Zapisane
DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #426 : Lipiec 20, 2011, 22:35:16 »

Raffy to masz fajnie ja nie mogę pracować i fajnie by było jakbym w sklepie zoologicznym mógł pracować .

thunderdome niedosłyszę aparaty i niedowidzę okulary  i z 1 do 2 półkuli fale nie przechodzą trochę prawidłowo też ma 2 grupę i jestem niezdolny do pracy ale za to chodzę na warsztaty dla niepełnosprawnych i jestem na rencie. Ale radzę sobie i nie wymagam opieki non stop 24 na dobę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 10:48:55 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #427 : Lipiec 20, 2011, 22:42:52 »

Zdarza się i tak, ale powiedzmy sobie prawdzie w oczy, że są gorsze przypadki.

A kobieta jak kobieta, sama się znajdzie Smiley Za co oczywiście trzymam kciuki.
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #428 : Lipiec 20, 2011, 22:49:37 »

Dawid, a jaką wadę posiadasz, która czyni Cie niepełnosprawnym?

Raffy , masz 70% ubytku słuchu to pracujesz w sklepie jako kto? Zajmujesz się akwa, czy może jako normalny sprzedawca ?

Z wady to na 'szczęście' tylko słuch, ale poza słuchem to duuuuużo, ale pomijam je  Grin Grin Grin

W sklepie jako normalny sprzedawca pracuję, dobrze, że mamy XXI wiek i aparaty sporo mi pomagają Wink I zwykle sobie radzę bezproblemowo, wystarczy chcieć  Smiley
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #429 : Lipiec 20, 2011, 22:53:38 »

No i super. Każdy człowiek jest równy, więc nie należy dyskwalifikować kogoś za to, że ma jakieś braki, lub wady.
Zapisane
Marunia
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 119



« Odpowiedz #430 : Lipiec 20, 2011, 23:00:11 »

Hej Smiley
W sumie i ja chętnie udzielę się w temacie Cheesy
Zacznę tak jak każdy, a więc nazywam się Piotrek lat 17 ( nie karany). Prowadzę w miarę sportowy tryb życia, i uczęszczam z chęcią do liceum... Najważniejszymi pasjami w moim życiu są piłka nożna i wszelakiej maści sporty.  Akwarystyką zaraziłem się w wieku 9 lat, pierwsze akwarium z jakże popularnym bojownikiem i gupikami padło ze względu na mój zapał do zajmowania się nim. Od jakiś 8 miesięcy posiadam w miarę prostego "rośliniaka " którego stopniowo ulepszam z zamiarem przejścia na jakiś konkretny biotop. Poza tym trenuję od kiedy sięgam pamięcią piłkę nożną. Z marzeń hmmm założenie własnej solniczki (kwestia kosztów).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i gratuluję odkopania tego tematu Smiley
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #431 : Lipiec 20, 2011, 23:16:05 »

No i super. Każdy człowiek jest równy, więc nie należy dyskwalifikować kogoś za to, że ma jakieś braki, lub wady.

Też mam takie zdanie, ALE...
ale prawda taka, że wychowaliśmy się wg mnie w mało tolerancyjnym i stereotypowym społeczeństwie i sam mimo mojego wyznawania równości wszystkich ludzi w tym również niezależnie od stopnia upośledzenia - łapałem się niejednokrotnie na tym, że mam inne 'pierwsze wrażenie' spotykając osobę w jakimś stopniu niepełnosprawną (mówię o niepełnosprawnosciach umysłowych). I to nie jest moje przemyślenie, tylko pierwsze odczucie w kontakcie z osobą - mimo tego, że każda moja świadoma a nie podświadoma myśl oraz serce traktuje wszystkich na równi. Myślałem o tym problemie i doszedłem do wniosku, że z moim rozumowaniem jest wszystko ok i że nie mam żadnych uprzedzeń, tylko wychowałem się w środowisku, które miało spore problemy z równym traktowaniem wszystkich ludzi - stąd pewnie te moje podświadome pierwsze gorsze wrażenia w niektórych przypadkach. 

Dążę do tego, że toleruje się związki homoseksualne podczas gdy są problemy z rzeczywiście szczerym akceptowaniem niepełnosprawności. Wierzę, że niepełnosprawnym jest trudniej, bo społeczeństwo w którym żyją wciska w nich kompleksy. Jestem oczywiście przeciw użalaniu się nad własnymi ułomnościami, jednak jestem świadomy, że niepełnosprawnym jest łatwiej.
Ktoś tu pisze "wystarczy chcieć". Czasami jest pod górkę, stromą górkę.

DawidK, jeśli to nie zbyt szczegółowe i prywatne pytanie to powiedz czym w praktyce objawia się to z falami między 1 a 2 półkulą ?

Żeby nie było, że robimy OT, może się to jakoś wydzieli bo widzę, że niezła dyskusja się szykuje. I myślę, że to dobrze bo temat wart ruszenia, na pewno wielu da do myślenia.

Pozdrawiam, R.

Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #432 : Lipiec 20, 2011, 23:17:39 »

Witaj Marunia, pokaż zbriornik.

Pozdrawiam, R.
Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #433 : Lipiec 20, 2011, 23:18:06 »

Zaspamowaliśmy pół światu, jak Grajewiak albo ktoś wstanie i zobaczy taki burdel to bedzie darcie O.o
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #434 : Lipiec 20, 2011, 23:20:24 »

Zaspamowaliśmy pół światu, jak Grajewiak albo ktoś wstanie i zobaczy taki burdel to bedzie darcie O.o

no co ? przecież my się tu tylko poznajemy - taki wątek, co nie ?  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: