Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 198537 razy)
zeca
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #360 : Maj 02, 2010, 15:32:09 »

Witam wszystkich. Na imię mam Marcin, mam 28 lat i jestem z Pabianic. Zarejestrowany jestem tutaj już ponad rok, ale ten post jest moim pierwszym:D Do tej pory tylko przyglądałem się waszym wspaniałym baniakom i głośno wzdychałem:) Tydzień temu dostałem od znajomego zapuszczone, 58 litrowe akwarium oraz 11kg żwiru. Stało chyba 2 lata na strychu. Najwyższy czas abym i ja spróbował sił w stworzeniu wspaniałego domku dla rybek. Pozdrawiam wszystkich... a szczególnie tych którzy będą chętni mi pomagać:D
Zapisane
klasyka
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 615



« Odpowiedz #361 : Maj 06, 2010, 20:44:51 »

Witam
na forum jestem juz trochę  ale dopiero teraz mam odwagę napisac o sobie

Mam 17 lat mieszkam  we wrocławiu  z akwarystyka mam stycznosc od 2002 roku wtedy to miałem pierwsze akwarium 60 litrów ale z racji mojego wieku opiekował się nim mój ojciec  natomiast ja powaznie zajmuje  się akwarystyka  od 3 lat aktualnie posiadam 5 akwarii
mam wiele zainteresowan : akwarystyka , elektronika , komputery  i zajecia techniczne  naprawienie/skladanie/ i wymyslanie roznych rzeczy po głowie chodza mi głownie mysli  aby cos produkowac / hodować    otworzyc wlasna firme
aktualnie uczę się w szkole  na kierunku mechanik samochodowy   w przyszlosci zamierzam  otworzyc wlasny interes  nie koniecznie zwiazany z samochodami
zobaczymy jak to będzie
Na forum zawsze staram się pomóc  wszystkie informacje czerpie z wlasnych doswiadczen jak rowniez z literatury i innym akwarystów
pozdrawiam  klasyka
Zapisane

12L - 25l -30l -63l -130l -300l były
aktualnie  130 , 63
Infidel
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #362 : Maj 19, 2010, 11:27:44 »

Witajcie,

Mój kark liczy sobie już 23 lata, mieszkam w Łodzi i mam tu własną firmę. Akwarystyką tak naprawdę interesuje się od dziecka jednak pierwsze własne akwarium miałem w wieku 8 lat i było to 40-sto litrowe gupikarium jak na początkującego przystało Wink
Potem było 112 litrów towarzyskie a dopiero w 2002 założyłem 240L z prawdziwego zdarzenia ,gdzie jak najwierniej odzworować chciałem biotop w którym odnalazły by się gurami dwuplamiste i mozaikowe. Drugie założyłem rok później i było to 400L z paletami...było ciężko jednak się udało. Oba baniaki żyły sobie spokojnie do 2009 roku kiedy to musiałem zlikwidować akwa i przerwać przygodę z akwarystyką. Spowodowane to było częstymi wyjazdami za granicę itd. Niestety akwa wymaga opieki a dyskowce wymagają MEGA opieki...nie chciałem ich narażać.
Teraz wracam, niedługo startuje 240L ,biotop Hamerykański...obsada jeszcze nie wybrana...ale zanim akwarium dojrzeje zbiore dość informacji aby jak najlepiej wybrać obsadę i florę do zbiornika. Liczę ,że będe mógł pomóc w pewnych kwestiach i w razie czego otrzymam też ciutkę pomocnej dłoni od Was Wink

Pozdrawiam,
Michał.
Zapisane

MESS WITH THE BEST, DIE LIKE THE REST
QuQi
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #363 : Czerwiec 03, 2010, 13:01:34 »

Witam.
Nazywam się Łukasz mam 21 lat, dopiero zaczynam z akwarystyką (narazie akwa 40 l) Mieszkam w Radlinie na Śląsku. Moje gg 6269059
Pozdrawiam
Zapisane
mouzes
Nowy
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #364 : Czerwiec 20, 2010, 19:33:49 »

Witam

Na imię mam Arek, pochodzę z Łodzi, lat 28.

Pierwsze akwarium dostałem od dziadka w wieku ... 6, może 8 lat i tak mi już zostało do dzisiaj Smiley

na dzień dzisiejszy mam 240 litrów i plany na coś przynajmniej dwa razy większego (jeszcze jeden wolny pokój w mieszkaniu i brak pomysłów na jego wykorzystanie Tongue)

Zapisane

240 litrów
eni
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #365 : Lipiec 05, 2010, 12:10:22 »

Mam na imię Ola, jestem z Rybnika. Mam 25 lat.
Akwarystyką zaraził mnie tata, akwarium w domu było chyba zawsze odkąd pamietam, wtedy jeszcze mnie ono nie interesowało, pozniej jako 9-10 latka mialam swoje akwarium z gupikami Smiley kilkakrotnie wracałam do tego zajecia, ale jako nastolatka  interesowalam sie innymi rzeczami Wink
...a teraz gdy mam juz swoją rodzinę znowu mam akwarium Wink narazie 54 l planuję zmianę na większe i nastąpi ona na pewno tylko w blizej nie określonym czasie Wink
Wczytuje sie namietnie we wszystko co związane z akwarystyką, popełniam jeszcze błędy ale ... chyba jestem na drobrej drodze
Zaraziłam już szwagra zamiłowaniem do tego hobby i zamierzam zarażać innych Tongue
Zapisane
Gilbii
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #366 : Lipiec 05, 2010, 14:03:07 »

Mam na imię Gilbert. Mam 13lat.mieszkam w Raszkowie(Ostrów Wlkp)Interesuje się akwarystyką terrarystką   komputerami gram na gitarze . poza rybami mam kota, psa i żółwia.
akwa mam od 3 lat(małe 25l) teraz mam już 100l. w sierpniu start. Lubię reggae oraz inne dziwne style muzyki. kocham pływać i grać w tenisa stołowego.
pozdrawiam Gilbii
Zapisane

Akwarium to taki drugi świat.
Dyslektyk!
 Rybki,Żółw Żółtolicy, Kot
etrusc
Nowy
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #367 : Sierpień 09, 2010, 09:08:11 »

Witam

Maqm na imię Robert i mam 35 lat. Zamieszkuję tereny polski wschodniej, a dokładniej równiny mazowieckej. Dawno temu przebyłem tarło i teraz jestem szczęśliwym ojcem 7 letniego początkującego akwarysty. No może powiedziane na wyrost. Pomysł z akwarium zrodził się w nas kilka miesięcy temu, jednak z różnych powodów dopiero teraz możemy zacząć go realizować. Planujemy zakupić na dniach zbiornik ok 100-120 L, troszkę pochodować w nim jakieś kulturalne bakterie i gdzieś we wrześniu zwodować jakąś rybkę.
Tyle o mnie jeżeli ktoś będzie chętny poważnie na tematy związane z akwarystyką porozmawiać będę niezmiernie wdzięczny. Na początek oczywiście chodzi mi o pomoc i porady jako dla początkującego. Kwestia co kupić i jak urządzić to podstawowa sprawa. Będę wdzięczny za wszelkie porady.
Jakieś 25 lat temu sam miałem rybki, ale to zupełnie inne czasy i inna bajka - teraz jak wszedłem do porządnego sklepu zoologicznego i zobaczyłem sprzęt to kopara mi opadła Smiley
Proszę o kontakt na PW a dla bardziej chętnych i gadatliwych co nieco GG 2982706
Pozdrawiam
Zapisane
luqas7
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #368 : Wrzesień 13, 2010, 18:00:20 »

Cześć mam na imię Łukasz mam 27 lat jestem z woj.pomorskiego witam wszystkich
Zapisane
jareckig
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 65


WWW
« Odpowiedz #369 : Wrzesień 17, 2010, 18:50:51 »

Witam!
Mam na imię Jarek i mam ... o kurcze to już 40 lat. Od 11 lat mieszkam w Olsztynie. Podobnie, jak u etrusc, już trochę wody upłynęło od mojego pierwszego tarła Cheesy. Kupiłem właśnie akwa 112l z myślą o dzieciakach, chociaż prawdę mówiąc, już od dawna chciałem wrócić do swojego starego hobby - musiałem poczekać aż moja połowa dojrzeje  Wink. Teraz trochę sobie czytam, podziwiam, jak świat się zmienił w temacie akwarystyki i czekam na zamówione elementy wyposażenia. Jak skompletuję chętnie się z Wami podzielę swoimi "osiągnięciami".

pozdrawiam
Zapisane
Regor
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #370 : Wrzesień 18, 2010, 12:55:56 »

Witam wszystkich!
Mam na imie Krzysiek (27l),a Regor to moj pseudonim z ASG, moja przygoda z akwarystyką zaczęła się od znalezienia pęknietego akwarium ok 100l. Zanim zapytacie gdzie to napisze ze w poblizu smietnika. Mialo pęknietą boczną scianke i przeciekalo, a ze lubie majsterkowac itp to podkleilem je silikonem i kawalkiem szkla. Odkazilem i poddałem "dotarciu". Wszystko staram sie wykonywac sam potrzebne do wyposazenia elementy, mieszkancami akwa są: 4 brzanki rozowe, 2 welony, 4 neonki, 3 zbrojniki niebieskie, oraz 6 kiryskow (po parce: spiżowe, pstre i albinosy)
Pozdrawiam
Zapisane
black75
wieczorkami
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 253


Glonek...znikł,jak amba fatima-naprawdę nigdzie go


WWW
« Odpowiedz #371 : Wrzesień 18, 2010, 13:11:06 »

Witam!
Mam na imię Jarek i mam ... o kurcze to już 40 lat. Od 11 lat mieszkam w Olsztynie. Podobnie, jak u etrusc, już trochę wody upłynęło od mojego pierwszego tarła Cheesy. Kupiłem właśnie akwa 112l z myślą o dzieciakach, chociaż prawdę mówiąc, już od dawna chciałem wrócić do swojego starego hobby - musiałem poczekać aż moja połowa dojrzeje  Wink. Teraz trochę sobie czytam, podziwiam, jak świat się zmienił w temacie akwarystyki i czekam na zamówione elementy wyposażenia. Jak skompletuję chętnie się z Wami podzielę swoimi "osiągnięciami".

pozdrawiam


Kolejny akwarysta z Warmii Smiley , ja z Mazur, z chęcią zobaczę Twoje akwarium jak już będzie gotowe...

 Pozdrawiam i Powodzenia we wspaniałym hobby świecie z bajki  Good !
Zapisane

akwen 112l
16neonków- 8gupiki - 8molinezje -5kirysków panda-1zbrojnik niebieski- 30 Helenki i Krewetki Babaulti 15 szt.

kostka 30l
6 Helenki -
Bojownik z tarłe
mmb22
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 93



« Odpowiedz #372 : Wrzesień 18, 2010, 16:30:51 »

Maciek, lat 23. Prawie jak w kronice policyjnej. Urodzony i zamieszkały we Wrocławiu, choć wychowany w Bieszczadach. Akwarystykę traktuje bardziej hobbystycznie niż z zamiłowania, coś wychodzi to ciesze się, coś się nie udaję to nie płacze z tego powodu. Z wykształcenia prawie jestem Elektronikiem gdyż jestem na 5 roku PWr. Z zainteresowań to głównie programowanie mikroprocesorów itp. i ogólnie programowanie wraz z elektroniką. Na co dzień fotografia, wspinaczka, i życiowe zainteresowanie czyli żeglarstwo od 15 lat. Z chęcią wielką nawiążę kontakt Wrocławskimi przedstawicielami wodnego świata.
Pozdrawiam Smiley
Zapisane

Czy jadąc swoim samochodem czujesz się jakbyś słyszał fińskich drwali siekanych przez ich własne piły łańcuchowe?
Tomekk98
Nowy
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #373 : Wrzesień 26, 2010, 11:59:42 »

Witam mam na imie Tomek , mam 12 lat   Undecided
Rybki mam od wczoraj dopiero (25.09.10)
Zapisane
olciaromcia
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #374 : Wrzesień 28, 2010, 15:30:38 »

hej, mam na imię Ola, mieszkam pod Tarnowem. Akwarystyką interesowałam się od zawsze, ale dopiero teraz mogłam pozwolić sobie na założenie akwarium
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: