Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196768 razy)
shave88
Nowy
*
Wiadomości: 18


« Odpowiedz #315 : Wrzesień 13, 2009, 10:00:47 »

Witam Smiley

Mam na imie Paweł mam 21 lat. Pierwsze akwarium 20l mialem w wieku 15 lat. Jak to sie mowi z tego sie nie wychodzi i tak jakies 7 miesiecy temu zalozylem nowe akwarium Smiley najpierw 34 litry po miesiacy zmianilem na 64l, obacnie mam 112 litrow Smiley Oprocz tego interesuje sie komputerami, sportem, GG: 4884533
Zapisane
Gregory85
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 172



« Odpowiedz #316 : Wrzesień 13, 2009, 12:41:33 »

Witam

Mam na imię Grzegorz. Mam 24 lata. Akwarystyką interesuję się ok dłuższego czasu jednak rodzice, w obawie przed zalaniem i dużymi kosztami utrzymania, nigdy nie pozwolili mi nabyć nawet małego akwarium. Teraz, dzięki ożenkowi i pracy, oraz remontom domu sam zafundowałem sobie akwa 375l i na poważnie zaczynam przygodę z akwarystyką Wink
Zapisane

Zmiana obsady
AdamosDHW
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #317 : Wrzesień 18, 2009, 10:42:36 »

Witam, na imię mam Adam i mam 25 lat.
Akwarystyką zajmuję się od lat nastu...
Wszystko zaczęło się od najmłodszych lat gdzie mieszkając pod jednym dachem z dziadkiem miał on dwa baniaki... Potem jak to mówią z "dziada..."
Obecnie w domku mam dwa zbiorniki po 200l, 1 70l. i 3 po 30 l.

Pozdrawiam
Zapisane

"Jam częścią tej siły, która zła pragnąc, dobro czyni..."
akwarysta88mp
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 134



« Odpowiedz #318 : Październik 03, 2009, 20:04:21 »

Witam wszystkich !

Jestem Kuba i mam 21 lat,pochodzę z Krakowa a obecnie mieszkam w Makowie Podhalańskim,przygoda z akwarystyką zaczęła się jak miałem 12 lat,w spadku po moim tacie,zaczynałem od 25 litrowego baniaka i żałobniczek Smiley Obecnie mam akwa z podpisu i powiem wam że ciągle mi mało ,nie umiem spędzić dnia bez grzebania przy akwa Smiley

To fantastyczne Hobby i nie takie drogie jak by się każdemu wydawało,na początku jest ciężko,potem idzie lekko Smiley

Pozdrawiam
Zapisane

beatkak
Nowy
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #319 : Październik 12, 2009, 13:30:06 »

Hej , mam na imię Beata . Mam akwarium od 2 miesięcy i trochę mnie zniechęciło , dużo rybek mi zdechło  Cry Jestem z Przemyśla .
Zapisane
margin
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 569



« Odpowiedz #320 : Październik 12, 2009, 15:23:09 »

Hej , mam na imię Beata . Mam akwarium od 2 miesięcy i trochę mnie zniechęciło , dużo rybek mi zdechło  Cry Jestem z Przemyśla .
Beata nie zniechęcaj się, ludzie też umierają, a świat istnieje nadal, pozdrawiam Cię, jestem z Jarosławia  papa
Zapisane

Wilku
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 113



WWW
« Odpowiedz #321 : Październik 25, 2009, 23:25:41 »

O! Znalazłem w końcu "powitalnię" Smiley

Witam zatem. Jestem Robert ze Szczecina Smiley
Zaczynam w końcu swoją przygodę z akwarystyką. Wcześniej nie miałem nawet rozwilitek w szklance, ale pierwsze akwarium będzie dość spore - 312l Smiley Będę na bieżąco informował o sukcesach i marudził jakby pojawiły się kłopoty Smiley
Zapisane

Oddam nadwyżki, przyjmę coś w zamian:
1. Cryptocoryne aponogetifolia
2. Hygrophila polysperma
3. Hygrophila Corymbosa
4. Microsorium pteropus
5. Ludwigia repens
Leśny
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #322 : Październik 27, 2009, 20:37:28 »

Serdecznie witam! Jestem Jacek z Wronek (Wlkp),ale mówcie mi Leśny. Akwarystyką interesuję się już sporo lat i dopiero teraz uświadomiłem sobie (czytając od roku to forum jako gość),że nie mam o tym zielonego pojęcia. Teraz to nadrabiam i wreszcie mój baniak zaczyna przypominać akwarium. Pozdro!
Zapisane

marcinl
Szczecin
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1616



WWW
« Odpowiedz #323 : Październik 27, 2009, 21:09:49 »

O! Znalazłem w końcu "powitalnię" Smiley

Witam zatem. Jestem Robert ze Szczecina Smiley
Zaczynam w końcu swoją przygodę z akwarystyką. Wcześniej nie miałem nawet rozwilitek w szklance, ale pierwsze akwarium będzie dość spore - 312l Smiley Będę na bieżąco informował o sukcesach i marudził jakby pojawiły się kłopoty Smiley


o witam Szczecinianina!
jeśli potrzebujesz roślinki oddaję gratis!
dawałem już ogłoszenia ale nikt ze Szczecina się nie zgłaszał (nie wysyłam)
Zapisane

moje 72l - http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=17736.0
Ulubione - Kiryski Pstre, Gurami Mozaikowe i krewetki Smiley
daveq
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

stop wariatom drogowym! ledwo ich wyprzedzam ;)


« Odpowiedz #324 : Październik 27, 2009, 22:35:33 »

Witam wszystkich Smiley
Jestem adrian z warszawy /włocławka mam  36l  i swoją przygodę z akwarystyką zacząłem w czasach kiedy akwaria były spawane z kątownika, w sklepach nic nie było, żywy pokarm łapałem sam kasiorkiem na który była naciągnięta nogawka mamy rajstopy (cichcem zwędzona zresztą) po bardzo długiej przerwie powróciłem do tego hobby i niestety czasy się zmieniły więc uczę się od nowa  posiadam dwa akwaria 250l i 25 mam ochotę na trzecie 450l tylko żona na razie za silna  pozdrawiam wszystkich  Afro
Zapisane
Zozolek
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 203


Mój Zbrojniczek ;)


« Odpowiedz #325 : Listopad 21, 2009, 17:29:28 »

Witam!
Mam na imie Kamil mam 13 lat.Mieszkam w Opolu.Uwielbiam piłkę nożną,akwarystykę i wędkarstwo .Moją przygodę z akwarium zacząłem od akwa 20l obecnie mam 112l.W przyszłości mam zamiar kupić coś większego , ale każdy wie jacy są "RODZICE".
Czytam dużo książek na temat akwarystyki i przęglądam fora.Obecnie wszystkiego informacje dowiaduje się z tego Smiley
Jest Spoko ^^

Pozdrawiam
Zapisane

-112l - Ogólne.
-20l - Przyszłe Krewetkarium.

Pozdrawiam
bebikk
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718

nowa przygoda z krewetkarium


« Odpowiedz #326 : Listopad 21, 2009, 17:40:11 »

Witam wszystkich Wink Mam na imię Damian i mieszkam od urodzenia w Tychach, akwarystyką interesuje sie od dziecka a dokladniej od momentu zalozenia przez brata jego pierwszego akwarium, czyli od 6 lat, lecz sam wtedy udzialu w "zabawie" z przygoda akwarysty nie mialem za wiele do czynienia Wink od ponad 2 miesiecy zajalem sie tym bardzo powaznie oraz rozpoczalem zabawe z glowa czyli od malego litrarzu - 25l
udalo sie i jestem zadowolony wiec podnioslem sobie poprzeczke do 112l zbiornika i zdecydowanie bardziej zaczalem sie tym interesowac, czytac forum, zasiegac w wielu miejscach u wielu osob oraz zrodel informacji zeby moi podopieczni mieli sie ze mna jak najlepiej Cheesy w przyszlosci zamierzam dalej miec akwarium slodkowodne jak teraz, lecz miejmy nadzieje o wiekszym litrarzu by moc przerzucic sie na paletki Wink
ciagle sie ucze, i w szkole i w dziedzinie akwarystyki Wink miejmy nadzieje ze bedzie wszystko szlo po mojej mysli  Good !
Zapisane

w kupie siła więc napakujmy do 25l jak najwięcej ryb!
aresik
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 343


« Odpowiedz #327 : Listopad 21, 2009, 18:07:36 »

cześć mam na imie Lucjan i interesują mnie drapieżniki i inne bombowce. Lubie słuchać ostrzejszej muzy i urzywki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 22:15:38 wysłane przez aresik » Zapisane

do moderatora , proszę o usunięcie mnie z forum!
M G
NIE NABIJAĆ POSTÓW
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 181


gg: 12084964


WWW
« Odpowiedz #328 : Listopad 21, 2009, 22:37:39 »

WITAM       
                                   
            ELO                               
DOBRY WIECZÓR
SIEMA
Nazywam się Mateusz odkąd pamiętam zawsze było w domu jakieś akwarium od 6 lat mam własne 60l
jestem z LEGNICY
Interesuje się motoryzacją, muzyką a przede wszystkim każdym żyjącym zwierzęciem poprostu zamienił bym cały świat w egzotyczny las  Grin
Zapisane

Cool I'm your Master Cool

http://www.akwa-pasja.pl

papa Pozdrawiam [/color
Marcin14
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1725



« Odpowiedz #329 : Listopad 22, 2009, 14:11:04 »

od malego litrarzu - 25l udalo sie i jestem zadowolony wiec podnioslem sobie poprzeczke do 112l zbiornika

właśnie i tu ludzie myślą że zaczynanie od 20L jest prościejsze od 100L. Ja zaczynałem od 80L i mam je do dziś, i restartów prawie wogóle nie robiłem (tylko ze względu np. zmiany podłoża). W tym czasie co w 80 nic nie ruszałem zdążyłem w mniejszych zbiornikach zrobić kilka restartów. W mnieszych zbiornikach jest trudniej utrzymac wszystko na jednakowym poziomie więc lepiej nie zaczynać od 20L...
Zapisane

250L słodkie
540L + 112L morskie
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: