Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196809 razy)
Pencala
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 105


« Odpowiedz #15 : Grudzień 27, 2003, 21:02:57 »

Ja mam na imię Wojtek(bardzo nie lubię tego imienia). Mam 14 lat. Akwarium dopiero zakładam, narazie małe tylko 60 litrów(rodzice chcą sprawdzić czy się będe zajmować rybkami). Mieszkam w Gdańsku. Interesuję się komputerami i historią. Po za tym uwielbiam oglądać akwarium mojego wujka (ok 250l), to on mnie ''zaraził'' chęcią posiadania akwarium. Moim mażeniem jest posiadanie zbiornika 180-250l. Mam popsute gg więc proszę o meile na adresy Mistek@op.pl bądż na pencala@op.pl
Pozdrawiam wszystkich.
PS. Uważam to forum za dobre źródło infornacji, na temat akwariów, które nie zawsze można znaleść w książkach i czasopismach. Wielkie brawa dla twórcy tego forum :!:
Zapisane

Lubię kiryski Cheesy
Pozdrawiam.
Duch
Man without body
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



WWW
« Odpowiedz #16 : Grudzień 27, 2003, 21:39:34 »

Co tu dużo mówić Cheesy , mam na imię Norbert, mam 24lata, jak dobrze pójdzie to może w końcu skończę Polibudę :?  ...buhahahahaha. W akwarystyce jestem właściwie nowicjuszem. Miałem akwarium przez 2 lata jakieś 13-15lat temu. Obecnie od 4m mam 25litrowe :oops:  z ramirezkami i neonami czerwonymi (troche tam ciasno). W poniedziałek biorę się za poważną przeróbkę regału :twisted:  na którym postawię większy baniak 100x40x45 lub 120x45x45(nie wiem czy takie są prod. standartowo). Interesuję się komputerami, jestem maniakiem gier komp.(ale nie zawsze), lubię grafikę komp., rollerblading. Postawiłem temat w dziale techniki- może mi ktoś pomóc  :?:

Mój mail się wyświetla w razie co...
WESOŁEGO SYLWESTRA    Cheesy  Cheesy  Cheesy
Zapisane

Pozdrawiam Norbert
AquaDesign.pl
lidia
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #17 : Grudzień 30, 2003, 17:12:33 »

Witam wszystkich! Mam na imię Lidka, no jestem po 30-stce
( bez dokładnego wyliczenia). Mieszkam w łódzkim. Mam akwa od miesiąca i kilku dni- 170 l- towarzyskie z przewagą tęczanek. Przerwa w akwarystyce ponad 12 lat- oj wiele się zmieniło ( teraz dużo łatwiej) choć niestety też z problemami Sad . Ale jestem dobrej myśli i wierzę, że w razie poważniejszych kłopotów będę mogła się zwrócić do Was o pomoc. Pozdrawiam i życzę pomyślności w Nowym Roku 2004. GG 4480059
Zapisane

sulika
Leny
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #18 : Styczeń 04, 2004, 17:34:23 »

Nie wiem jak to się stało, że jeszcze się nie wpisalem (Huh).
   Mam na imię Kuba, mam 14 lat (nie dziwić się). Interesuję się akwarystyką  Smiley , informatyką (niedługo powstanie stronka o wiadomej tematyce), do tego lubie jeździć na rowerze (freeride, street). Wszystkich pozdrawiam !!![/i]
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #19 : Styczeń 04, 2004, 19:58:59 »

Dopiero teraz zauważyłem ten post Wink
A więc jeśliby to kogoś interesowało to mam na imię Tomek, mam 20lat, mieszkam w Elblągu ( 130tys miasto pomiędzy Gdańskiem a Olsztynem). Moje akwaria to profilowana 180L ( duze profilowane są najładniejsze) i 40L. W akwarystyce miałem dłuuga przerwę, teraz zajmuję się tym od kilku miesięcy ale wspieram się radami brata który ma rybcie odkąd pamiętam. Interesuję się poza akwarystyką również komputerami (hardweare, mniej softem) i jazdą na rowerze (trekking). Mój gg to 2202479 . Pozdrawiam!!
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Szkloney
Nowy
*
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #20 : Styczeń 10, 2004, 20:00:07 »

Witam wszystkich. Mam na imię Maciek mam 16 lat mieszkam w okolicach Żywca akwarystką interesuje się odkąd pamiętam niestety mam tylko 54 litrowe akwarium i choduję te rybki łatwiejsze w utrzymaniu. Myślę że na tym skończe jak ktoś będzie chciał pogadać to jestem pog nr. gg 3377740.
Zapisane

54 i 260 litrów - coś pięknego
POZDRAWIAM :-)
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #21 : Luty 01, 2004, 19:55:28 »

Cześć


Mam na imie Mateusz, mieszkam w Kozienicach (mazowsze), mam 13 lat, interesuje się komputerami, piłką możną, i oczywiście akwarystyką. Akwarystyką zajmuje sie od roku, popełniłem bardzo dużo błędów w akwarystyce, ale takie są chyba początki każdego akwarysty.

Jeżeli ktoś by chcial pogadać to moj nr gg:4615983
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
xmen
Zainteresowany
**
Wiadomości: 50


« Odpowiedz #22 : Luty 28, 2004, 13:39:53 »

Siema. Nazywam sie Michał mam 17 lat ,akwarystyką na poważniej zajmuje sie jakies 3-4 lata, wcześniej w domu były 2 zbiorniki po 50 l. ale zajmował sie nimi tato .Teraz ma własny zbiornik 100x40x40 z obsadą z Malawi:

Maylandia crabro (para)
Melanochromis cyaneorhabdos (samiec + 2 samice)
Labidochromis caeruleus ( samiec + 3 samice)
Aulonacara baenschi (parka)
 jeden zbiornik 50 został ale służy do wychowywania młodych "pysiów"

Pozdrowienia dla wszystkich "Akwamaniaków" Cheesy
Zapisane

Malawi - to jest to Cheesy
mcrobson
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 72



« Odpowiedz #23 : Marzec 07, 2004, 12:28:10 »

Cześć mam na imię Robert mam 18 lat i jestem z Białegostoku. Akwarium moje ma zaledwie 30 litrów ale już niedługo będzie wymarzony zbiornik tak troszkę ponad 500 litrów. Poza akwarystyką interesuje się komputerami i motoryzacją jednośladową.
Zapisane
Horpyn
Nowy
*
Wiadomości: 42


« Odpowiedz #24 : Marzec 24, 2004, 10:58:40 »

Witam wszystkich gorąco dopiero niedawno trafiłem na to forum więc i niedawno trafiłem na ten temat :wink: . Mam na imie Piotrek mam 28 lat i tak jak poprzednik mieszkam w Białymstoku. Rybki hodowałem jakieś 15 lat temu i potem była przerwa aż do listopada 2003 kiedy to napaliłem sie znowu. Mam teraz 116l. profil ogólne i już jestem w posiadaniu 375l. tylko narazie brakuje kasy na resztę ale powolutku. Pozdrawiam wszystkich akwamaniaków i życzę sukcesów w hodowli !
Moje GG poniżej  Cheesy
Zapisane

Powrót do pasji z przed lat. Aktualnie 400l paletki i parę innych...
Pozdrawiam !!!
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 19, 2004, 20:00:23 »

Dobra przyszadł i na mnie czas żebym sie przedstawił Wink Mam na imie Kuba mieszkam w Gdańsku, w październiku stuknie mi oczko (21) Pierwsze akwarium miałem w wieku 5 lat potem nastała większa przerwa na nowo zaraziłem się w wieku 15 lat i tak mi zostało choć nie zawsze mogłem opiekować się własnym akwa to pomagałem w tym kolegom i przyjaciołom Smiley Na chwilę obecną posiadam baniaczek 112 litrów z wodą Wink a 150 i 40 puste narazie Smiley to chyba tyle ...
GG: 814960  e-mail: komandos56@op.pl
Zapisane

112,25
jog
Zainteresowany
**
Wiadomości: 100



« Odpowiedz #26 : Kwiecień 27, 2004, 17:51:12 »

MaM nA iMiE JaSiEk I mAm 14 Lat Z LuBliNa JeStEm IslUChaM HiPHOp iJeStEm AkWrYsTa mOjE gG To 6762544 ChEtNiEpOgAdAm ZaKwArYStAmI ElO aLl ZiOmElO :wink:
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #27 : Kwiecień 28, 2004, 14:17:47 »

jestem raffy, mam 14 lat, z Gdańska. Mam (yy ... brzydkie) 25 l. akwa  Tongue  poza akwarystyką interesuję rówież papugami (posiadam 8 falistych). Teraz myślę o zakładaniu większego akwa Smiley
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
atusia
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 383



« Odpowiedz #28 : Kwiecień 28, 2004, 16:46:18 »

Witam! To może i ja się przedstawię :wink: Na imię mam Beata,jestem z Bytomia,mam 31lat(oj... jak ten czas leci) Interesuję się tak jak wszyscy tutaj akwarystyką.Pierwsze akwarium 45l sprawiliśmy synowi na urodzinki,ale na tym się nie skończyło :wink: dokupiliśmy kolejne akwarium 80l  Tongue Mamy w domciu jeszcze dwa koty(persa i syjama) Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w hodowli.
Zapisane

Pozdrawiam Beata
 

240l-paletki
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 28, 2004, 19:02:46 »

Atusiu mam do Ciebie pytanie:
Jak sie mają te kociaki do akwariów ? Jak sie zachowują, czy są problemy, czy drapią po szybach Wink, czy masz jakieś zabezpieczone pokrywy?
Pytam bo niedługo ten problem moze mnie dotyczyć.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: