Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « Akwarium tarliskowe dla żałobniczek
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Akwarium tarliskowe dla żałobniczek  (Przeczytany 1725 razy)
Gaczor8
Nowy
*
Wiadomości: 43


« : Sierpień 31, 2008, 20:57:21 »

Mam 2 żałobniczki jedna (chyba) ma ikrę i dlatego chciałem je przełożyć do akwarium tarliskowego. Pomóżcie mi bo nie wiem jak zrobić. Czy potrzebny jest filtr czy lepszy będzie napowietrzacz. Mają być rośliny? Oświetlenia dużo? I czy wystarczy zbiornik 10 l?
Zapisane
mila
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 292



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 05, 2008, 16:01:18 »

ja też mam zamiar rozmnożyć żałobniczki. Są już dosyć spore, to najwyższy czas pokazać, na co stać rybki szkolne. akwa tarliskowe dojrzałe, tylko że w komplecie jest, tzn. ze żwirkiem i wszystkim, ale wydaje mi sie to nie być problemem chyba. raz sprubuję tak, ew jak nie wyjdzie to na drugi raz usunę go. jeszcze tylko zrobię siatkę na dno i wrzucę rybki.

pytanie, ma być parka czy harem i w jakich liczbach i płci? chyba parka, ale nie jestem pewna.
Zapisane

150l
4mieczyki,
2 molinezje szerokopłetwe,
2 zmienniaki wielobarwne
2 skalary,
2 kiryski spiżowe,2albinosy
2pekolcje
10,5l kotnik
kaszka550
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 39


WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 08, 2008, 16:10:09 »

ja chciałam rozmnożyć Żałobniczki i mi się nie udawało:(  dlatego dokupiłam sobie jeszcze parkę, niestety nie zgadzają sie ze sobą więc pilnie sprzedam!!!! mam jeszcze inne rybki do sprzedania.  czekam na zainteresowanych na gg: 3574506
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: