Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « " Google " na oczach złotej rybki...??
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: " Google " na oczach złotej rybki...??  (Przeczytany 1662 razy)
Smerfcio
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 144


« : Sierpień 06, 2008, 21:35:57 »

 Dziś zauważyłam na oczach moje złotej rybki tak jakby przeźroczyste google... Mianowicie wygląda to tak jakby na około gałek ocznych powstały takie przeźroczyste poduszki , są okrągłe i są tylko na około gałki.  Wiem , że to dziwne ale wolę się upewnić .. może tak było wcześniej i nie zauważyłam ale w to wątpię. Dodam , że jest to w pełni dojrzała samica welona z tym , że jest to mieszanka welona lwiej głowyi z innym gatunkiem , gdyż ma delikatną gąbkę. Może teraz będzie się do końca przemieniać ? / wydaje mi się to wątpliwe gdyż rybka już dawno dorosła.. Muszę też dodać , że rybka zachowuję się tak jak zawsze...
Zapisane
Smerfcio
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 144


« Odpowiedz #1 : Sierpień 08, 2008, 20:04:14 »

Nikt mi nie udzielił no trudno... Ale rybce o dziwo, balony wokół oczu zniknęły już na następny dzień - po prostu przyszłam rano a po tym objawie nie było już żadnego śladu...
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: