Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « Jakie rybki sie najlepiej rozmnazaja???!!!
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jakie rybki sie najlepiej rozmnazaja???!!!  (Przeczytany 1747 razy)
Olcia
Nowy
*
Wiadomości: 16


« : Lipiec 24, 2008, 10:23:31 »

mam pytanie dotyczce tego ... jakie ryby najlepiej sie rozmnazaja i sa latwe w hodowli? oczywiscie nie mowie tu o gupikach i innych zyworodnych poniewaz wiadomo ,ze z nimi nie ma problemu :/ hymm hymm hymm ... czekam na odpowowiedzi!! pozdr.
Zapisane
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2008, 10:32:59 »

Cytuj
czekam na odpowowiedzi!!


A nie lepiej trochę poszukać?

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=14990.0

Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Olcia
Nowy
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #2 : Lipiec 24, 2008, 15:11:19 »

Dziękuje za uprzejmość Emi   Roll Eyes  Tongue  Lips Sealed
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: